grsail.com

Leczeniu trądziku z witaminami: Czy to jest bezpieczne?

Jeśli walka z trądzikiem, istnieje duża szansa, że ​​słyszałeś o różnych trądzik witamin, które mogą pomóc wyjaśnić swoją skórę. Przed próbuje trądzik witaminy jako możliwe rozwiązanie, możesz spróbować innych metod leczenia trądziku. Na przykład, zawsze należy utrzymać skórę w czystości przy użyciu ściągające i klocki płyny do usuwania oleju, aby usunąć wszelkie zabrudzenia, które mogą być siedzi na powierzchni skóry. Ponadto, spróbuj trądzik produktów zawierających kwas salicylowy i nadtlenek benzoilu, jak są one sformułowane w walce z trądzikiem.

Jednak, jeśli już próbował innych metod leczenia trądziku i dostał mniej niż zadowalające wyniki, może warto rozważyć trądzik witaminy. Ale, jak zawsze, istnieje pewne ryzyko, że należy wziąć pod uwagę przed podjęciem witamin, aby pomóc problemy z trądzikiem.

Ryzyko związane z trądzikiem Witaminy

Trądzik nie zawsze jest wynikiem zatkania porów. W niektórych przypadkach może to być spowodowane brakiem równowagi hormonalnej w organizmie, który zapobiega zatrzymywaniu się porów trądzik. W takich sytuacjach może pomóc trądzik witaminy. Ale, należy również wziąć pod uwagę ewentualne skutki uboczne. Na przykład, przy 60 do 90 mg cynku dziennie może pomóc w walce trądzik problem. Jednak to również może spowodować niedobór miedzi w organizmie, w tym przypadku będziesz musiał potrwać od 1 do 2 mg miedzi dziennie ekstra do uzupełnienia braków. Można również muszą uzupełnić swoje ciało z dodatkowym cynku na okres do trzech miesięcy, zanim zobaczysz rezultaty.

Witamina inny trądzik witaminy, które mogą być używane do kierowania trądziku. Jednakże, w przypadku witaminy A, będziesz w zasadzie trzeba podjąć bardzo wysokie dawki każdego dnia, aby zobaczyć wyniki. Trzeba także uważać i zapobiec się od przedawkowania witaminy A. Istnieje ryzyko. Podobnie, Witamina E jest wiadomo, że u mężczyzn zrównoważyć hormony i wyeliminować trądzik. Ale musisz być pewien, że jesteś przy właściwą dawkę, aby zobaczyć pozytywne rezultaty. W prawie każdym przypadku z udziałem trądzik witaminy, trzeba pracować z dermatologiem, aby mieć pewność, że dostajesz odpowiednią dawkę w celu leczenia trądziku, a nie zaszkodzić organizmowi.

Jak Trądzik Witaminy mogą pomóc

Miliony Amerykanów nadal walczyć z trądzikiem co roku. To może być problematyczne, aby usunąć trądzik, zwłaszcza, jeśli nie wiesz, dlaczego masz go. Trądzik może witamin zwiększyć swoje szanse na oczyszczenie trądzik. Ale tylko dermatolog może powiedzieć, czy trądzik witaminy może zwiększyć swoje szanse na wyeliminowanie trądzik. Jeśli próbowałeś wszystko i nic nie wydaje się do pracy dla Ciebie, problemem może być brak witamin w organizmie.

Witaminy na trądzik może pomóc pozbyć się trądziku raz na zawsze. Mogą również pokazać, jak twoje ciało funkcjonuje prawidłowo, gdy odpowiednia ilość witaminy są spożywane.