grsail.com

LASIK: Porady Prezbiopia

Dobrymi kandydatami do zabiegu Crystalens

Pacjenci, którzy rozważają crystalens operacji powinny skonsultować się z lekarzem okulistą w celu ustalenia, czy są one dobrym kandydatem do zabiegu. Większość pacjentów, którzy są racjonalnie zdrowe będą dobrymi kandydatami do zabiegu, ale operacja nie jest crystalens prawa dla wszystkich. Osoby, które nie są uważane za dobrymi kandydatami do crystalens operacji należą pacjenci, którzy mają cukrzycę, niekontrolowanych lub przewlekłe infekcje.

Niektórzy pacjenci, którzy mieli problemy z oczami lub wcześniejsze operacje nie mogą być dobrymi kandydatami do crystalens zabiegu. Dotyczy to również pacjentów, którzy wcześniej mieli operację zaćmy. Jednak pacjenci, którzy chirurgii refrakcyjnej rogówki może wciąż być dobrymi kandydatami do procedury tak długo, jak ich oczy są obecnie w dobrej kondycji.

Radzenie sobie z starczowzroczność

Nie ma powodu, dla prezbiopii spowodować pacjenci żyć z dużym dyskomfortem lub trudności, koncentrując się na obiektach bliskich. Leczenie tej choroby jest tak proste, jak noszenie okularów do czytania lub szkieł kontaktowych na receptę, aby poprawić pacjenta pobliżu wizję. Jednakże wielu pacjentów opóźnić konieczności badanie wzroku, ponieważ czują się tak, jakby nic nie można zrobić i dalekowzroczność jest tylko częścią procesu starzenia.

Presbyopia robi żeby mieć wpływ na wiele osób powyżej 40 roku życia i jest naturalną częścią procesu starzenia się, ale to nie znaczy, pacjent powinien opóźniać leczenia. Oko szczep, dyskomfort i bóle głowy to tylko niektóre z powikłań pacjent może uniknąć poprzez opracowanie planu leczenia. Dodatkowo, bez leczenia, pacjenci mogą dać się działania, które wcześniej cieszyły takie jak czytanie, szycie, malowanie lub cokolwiek, co wymaga zdolność widzenia w pobliżu obiektów. Jednak pacjenci, którzy przechodzą leczenie może nadal uczestniczyć w działaniach, jakie ma ono bez trudności.

Najczęstsze zabiegi starczowzroczność

Możliwości leczenia dla prezbiopii obejmują noszenie soczewek kontaktowych lub okularów, a także implanty crystalens. Dla wielu chorych, stosowanie soczewek kontaktowych lub szklanki jest najprostsze rozwiązanie leczenia prezbiopię. Pacjenci, którzy już nosić soczewek kontaktowych korygujących do oglądania daleko obiektów może mieć dodatkową receptę na soczewki kontaktowe do noszenia, kiedy trzeba zobaczyć pobliskie obiekty. Innym rozwiązaniem dla tych pacjentów jest nosić okulary do czytania do oglądania obiektów w pobliżu. Chorych na przemian może również zdecydować się na dwuogniskowych okularów lub soczewek kontaktowych. Większość pacjentów, którzy zdecydują się na dostosowanie okularów dwuogniskowych dość szybko do tych soczewek, ale pacjenci, którzy zdecydują się na dwuogniskowych soczewek kontaktowych mogą mieć więcej trudności z przystosowaniem się do tego typu obiektywu.

Implanty Crystalens ma innej opcji dla pacjentów, którzy mają prezbiopii. Jest procedurą chirurgiczną, która polega na zastosowaniu implantów, które opierają się na mięśni oka, aby skupić na obiektach w różnych odległościach. Jest to prosty zabieg, ale pacjenci powinni omówienia zagrożeń, jak również inne możliwości leczenia przed podjęciem decyzji w sprawie planu do leczenia stanu.

Koszt ubezpieczenia i Crystalens

Crystalens koszty będą się różnić znacząco na podstawie stanu oczy pacjenta i stopnia uszkodzenia. Dodatkowo, poziom umiejętności i doświadczenie chirurga wybrać, jak również obszar, w którym mieszkasz i mieć operację wykonywaną może mieć wpływ na cenę, jak również. Jednak pacjenci, którzy potrzebują tej procedury może mieć ubezpieczenie, które sprawia, że ​​operacja bardziej przystępne.

Czy koszt crystalens zabiegu jest objęta będzie się różnić w zależności od ubezpieczyciela i rodzaju pokrycia masz. Jednak większość pacjentów będzie prawdopodobnie znaleźć ich ubezpieczenie obejmuje część chirurgii zaćmy z, jak i znieczulenie. Niektóre polityki mogą również obejmować część lub całość implantacji crystalens, jak również. Ustalenie crystalens kosztów i wypłaty zasiłku ubezpieczenia przed poddaniem procedurę pomoże pacjentowi w celu ustalenia, czy mogą sobie pozwolić tej opcji leczenia.

Co to jest Presbyopia?

Starczowzroczność jest czasami żartobliwie nazywany "zespół krótkiego ramienia." To jest problem powszechne wśród osób w wieku 40 lat i starszych, którzy mają problemy koncentrując się na obiektach bliskich, a może narzekać, że ich ramiona są zbyt krótkie, aby trzymać książkę w odpowiedniej odległości od ich oczy! Jeśli trzeba pochylić się do przodu, aby osiągnąć myszki lub potrzebujesz więcej światła do czytania menu restauracji, może masz już go.

Jak się starzeć, nasze oczy stają się mniej elastyczne, a my wszyscy jesteśmy narażeni na starczowzroczność, który występuje, gdy obiektyw mniej elastyczne nie mogą dostosować się skupić na obiektach na wyciągnięcie ręki. Jeśli jesteś dalekowzroczny, jesteś prawdopodobieństwo wystąpienia reakcji prezbiopii za wcześniej, niż kogoś, kto jest krótkowidzem. Występuje również u kobiet, a wcześniej w ludziach, których miejsca pracy wymagają dużo ścisłej wizji.

Objawy prezbiopii

Starczowzroczność jest chorobą i nie można zapobiec. Zwykle staje się zauważalne po 40 roku życia, i ma tendencję do manifestowania początkowo jako trudności widząc bliskich obiektów. Wiele osób pierwszy zauważyłem, kiedy mają menu usterek czytania w słabo oświetlonych restauracji, lub jeśli wydaje się ich ramiona nie są wystarczająco długo trzymać książkę lub czasopismo wystarczająco daleko.

Wiele osób również zauważyć, że zaczynają cierpieć na bóle głowy, gdy robi bliską pracę, albo że ich oczy męczą się szybciej niż kiedyś.

Jeśli objawy te brzmią znajomo, może to być czas, aby zobaczyć się zgłaszać do rozpoczęcia leczenia prezbiopii.

Monovision na starczowzroczność

Monovision jest podejście do leczenia, które polega na sprostowanie prezbiopia jedno oko na odległość i inne ścisłej pracy. Można to zrobić z okularów lub soczewek kontaktowych, lub chirurgicznie z LASIK lub CK.

Niektórzy ludzie uważają, że mają problemy z przystosowaniem się do monowizji, co wpływa na ich postrzeganie głębi. Tych, które rozważają zabieg presybopia powinni spróbować monowizji z soczewek kontaktowych pierwszych, aby zobaczyć, czy mogą go tolerować. Dla tych, którzy nie mogą, najlepszym rozwiązaniem jest chyba utrzymanie dwóch par okularów, jeden do czytania i jeden dla odległości.

Chirurgia Monovision również nie jest tak dokładny jak soczewek korekcyjnych, co oznacza, korekt między obu oczu może nie być idealnie dopasowane.

Zabiegi starczowzroczność

Zabiegi prezbiopii rozpocząć się w bardzo prosty sposób. Wiele osób zaczyna kupując parę okularów do czytania "" w supermarkecie lub drogerii. Inne dwuogniskowe lub wieloogniskowe się okularów lub soczewek kontaktowych, aby poprawić swoją wizję różnych odległościach lub utrzymania różnych par okularów dla bliskiej odległości i wizji.

Czasami lekarze "poprawne" prezbiopii z techniki zwanej "Monovision" - engineering jedno oko do czytania i ścisłej pracy, a drugi do jazdy i inne zadania związane z odległością.

Chirurgia presbyopia jest coraz opcja. Tylko jedną postać zabiegu przewodzącego keratoplastyce jest obecnie zatwierdzona przez FDA do leczenia prezbiopię. CK jest rodzaj leczenia monowizji, w którym jedno oko jest przekształcony z fal radiowych na odległość wzroku. Jest to zabieg bardzo krótkie i bezinwazyjna, ale nie jest odpowiednie dla każdego z prezbiopii.

Rodzaje Chirurgii starczowzroczność

Lekarze czasami używać zwykłego LASIK stworzyć "monowizji" efekt poprzez korygowanie jedno oko (zwykle dominuje jeden) do odległości i innych do czytania. Zaleca się, aby pacjenci spróbować najpierw z soczewek kontaktowych przed konieczności operacji. Niektórzy ludzie łatwo się do nowego sposobu widzenia, ale inni trudno tolerować.

W 2004 roku FDA zatwierdziła nowy typ operacji prezbiopii nazwie przewodzące rogówki (CK). CK jest mniej inwazyjna procedura, która trwa zaledwie trzech minut, aby wykonać. Zamiast cięcia do oka chirurg wykorzystuje fale radiowe do kolagenu w poszczególnych części oka kurczą, co jest bardziej korzystne dla widzenia bliży. Jest to kolejna technika Monovision - drugie oko zostaje sam i poprawione z soczewek kontaktowych w razie potrzeby na odległość.

Kilka innych zabiegi są w fazie eksperymentalnej i nie zostały jeszcze zatwierdzone.

Czy Operacja Zatrzymaj Starczowzroczność?

Jeśli jesteś w średnim wieku i starszych, a rozwinęły prezbiopii, chirurgii oka jest rozwiązaniem dla Ciebie?

Nie jest dostępne, że operacja może korzystać osoby z prezbiopii. Zabieg zwany przewodzące rogówki (CK), który wykorzystuje fale radiowe, aby stworzyć bardziej zginalną rogówki, poprawę zatem pobliżu wizję.

Procedura ta była FDA w 2004 roku do czasowego zmniejszenia prezbiopii. Trzeba jednak wiedzieć, że procedura ta nie jest całe życie poprawka z starczowzroczność, jest to tylko tymczasowe. Lekarz powinien być w stanie dostarczyć Państwu więcej informacji i jeśli chirurgii oka jest właśnie dla Ciebie.

Czego można się spodziewać po zabiegu starczowzroczność

Ludzie, którzy mają operację prezbiopii przejdzie okresu dostosowawczego - czas zmienia się w zależności od rodzaju zabiegu - przed dotarciem do poprawy wzroku.

Operacja starczowzroczność również może wyeliminować potrzebę okularów lub soczewek kontaktowych. Po pierwsze, ich oczy będą nadal tracą ostrość, tak, że korekta, że ​​miał rację w wieku 42 lat nie będzie prawda pięć lub 10 lat później. To czasami przejawia się jako utratę jasności średnich dystansach. Rozwiązaniem tego jest wieloogniskowe lub dwuogniskowe soczewki kontaktowe w jednym oku, a korygowanie odległość widzenia w drugiej.

Działania niepożądane monowizji czasem to "zjawy", widoczne w nocy i problemy z percepcją głębokości. Zabiegi monowizji nie są zalecane dla tych, którzy latać samoloty, zrobić dużo jazdy w nocy lub są zobowiązane do zachowania najwyższej wyniki sportowe.

Prezbiopii: Soczewki vs Laser Surgery

Jeżeli masz soczewki wewnątrzgałkowe implantowane lub chirurgii laserowej, aby poprawić prezbiopii? Spójrzmy na fakty.

-Jeśli Cierpi na krótkowzroczność lub cienkie rogówki i nie jesteś kandydatem do zabiegu laserowej oka, a następnie implanty soczewek może być twoja jedyna inna opcja.

-Intraocular Obiektywy nie mają wyniki chirurgii laserowej będzie. Oznacza to, że wyniki są jeszcze bardziej trwałe niż chirurgii laserowej.

-Jednak, Jeśli coś pójdzie nie tak z wszczepionym jako soczewki oka wieku danej osoby, obiektyw może być usunięty, a inny umieścić w chirurgii oka laserem. Nie ma to łatwe z opcji "fix-it".

-Te Rodzajów wszczepianych soczewek dla prezbiopii są wciąż bardzo nowy. Trudno jest wiedzieć wszystko o materiałach i skutki uboczne procedury, gdy nie jest jeszcze tak wiele badań w celu uzupełnienia.

-Implanted Soczewki może kosztować więcej niż chirurgii laserowej oka i jak chirurgii laserowej oka, to zwykle nie są objęte ubezpieczeniem.

-Czy Jedna lepsza od drugiej? To zależy od Ciebie i Twojego okulisty, aby podjąć decyzję.

Bliższe spojrzenie na CK dla starczowzroczność

CK przewodząca jaskry jest inną opcją leczenia starczowzroczność. CK pracuje dla pacjentów prezbiopii w ten sposób:

Łagodne ciepło z fal radiowych jest wykorzystywana do obkurczania kolagenu w strefie peryferyjnej rogówki. To powoduje, rogówki, by stać się strome, co poprawia w pobliżu wizji dla osoby z prezbiopii.

W przeszłości, badania wykazały, że CK przeznaczonego na ostateczną regresji widzenia, co oznacza, że ​​wynik nie był stabilny. Jednakże, istnieje nowe wyniki, pokazujące nową technologię i lepsze procedur chirurgicznych, wyniki są coraz bardziej stabilne.

Ponieważ wynik CK jest Monovision, chirurg może poprosić nosić soczewki kontaktowe Monovision przed zabiegiem. Jedno oko będzie skorygować widzenie z bliska i inne widzenie z daleka. To jest, aby upewnić się, że twoje oko na odległość wzroku pozostaje ostry i jest w stanie przeciwdziałać równowagi dla drugiego oka.

Soczewki wewnątrzgałkowe i presbyopia

Chirurdzy często przez wiele lat stosowane wewnątrzgałkowego wymiany soczewek dla pacjentów z zaćmą. Chirurg zastąpienia soczewki oka, z tworzywa sztucznego, silikonu lub soczewki (soczewkę wewnątrzgałkową), która jest włożona do oka.

Ostatnio, FDA kilka podobnych procedur stosowanych przez pacjentów z prezbiopii. W czasie tej procedury, soczewki wewnątrzgałkowe jest nakładana na oryginalnym soczewce oka; Dlatego też nie jest usuwany stary soczewki z oka. Zazwyczaj może być to wykonane w znieczuleniu miejscowym w postaci kropli do oczu i ambulatoryjna i trwa około 15 minut.

Nie każdy z prezbiopii jest kandydatem do soczewek wewnątrzgałkowych. Proszę zobaczyć swojego lekarza oczu aby uzyskać więcej informacji.

Czy Crystalens dla mnie odpowiedni?

Crystalens jest leczenie zaćmy, które często występują w prezbiopii. Podczas crystalens nie jest specjalnie zatwierdzona do leczenia sam prezbiopii, że Crystalens jest zaprojektowany w celu rozwiązania głównego problemu starczowzrocznością ludzi - niezdolność do zmiany ostrości oka w różnych odległościach.

Crystalens różni się od innych wszczepów wewnątrzgałkowych, ponieważ jego twórcy mówią, że przywraca zdolność oka do skupienia się na krótkim, średnim i długich dystansach.

Jeśli jesteś na Medicare, należy wiedzieć, że orzeczenie 2005 umożliwia pacjentom zaćma otrzymywać Crystalens, ale czyni je zapłacić różnicę w kosztach między Crystalens i bardziej tradycyjnego leczenia.

Wskazówki dotyczące wykonywania ćwiczeń starczowzroczność

Są tacy, którzy uważają, ćwiczenia prezbiopii może pomóc opóźnić lub popraw dalekowzroczność, jeżeli wykonane poprawnie. Teoria tego typu opcji leczenia jest to, że wykonując te ćwiczenia pomogą opóźnić lub odwrócić usztywnienie naturalnej soczewki oka, co powoduje trudności w koncentracji na obiektach, które są w pobliżu. Podstawowe ruchy zaangażowane w tego typu ćwiczeniach dotyczących przekraczania i uncrossing oczy, skupiając się na celach. Niektórzy pacjenci mają trudności z tych ćwiczeń w pierwszym, ale również o lepszą wizję obiektów, które są w pobliżu, po wykonaniu ćwiczenia regularnie.

Pacjenci, którzy są zainteresowani tego typu opcji leczenia dla prezbiopii powinny skonsultować się z okulistą uzyskać więcej informacji na temat tych działań i ich skuteczności. Korzystając z tych informacji pacjenta może podjąć świadomą decyzję, czy nie kontynuować tego typu programu leczenia.

Czy Starczowzroczność Średnia Jesteś Aging?

Starczowzroczność występuje wtedy, gdy użytkownik nie jest w stanie skupić się na przedmiocie, która się do nich ze względu na utratę elastyczności w oku. Oznacza to, że jak wiek, soczewki w oku nie jest tak elastyczny, jak było kiedyś. Bez tej elastyczności, twoje oczy nie mogą skupić się również na obiektach bliskich. Starczowzroczność zazwyczaj po osób okaże 40 i zazwyczaj skutkuje niezdolnością do odczytu wygodnie lub skupiają się na słowa łatwo. Niestety, zdarza się każdemu z wiekiem. To nie jest coś, co można zapobiec się z tobą dzieje.

Tak, to czy oznacza to, Prezbiopia starzenie? No tak, dalekowzroczność to znak, że ktoś się starzeje, ponieważ występuje począwszy wokół pewnego wieku i okazały się związane z wiekiem. Szacuje się, że 90 milionów ludzi w Stanach Zjednoczonych obecnie posiada lub będzie rozwijać prezbiopii do roku 2014.

Najczęstsze przyczyny starczowzroczność

Dokładne przyczyny starczowzroczność nie są w pełni znane, ale uważa się, że część naturalnego procesu starzenia. Stan ten charakteryzuje się niezdolnością do skoncentrowania się na przedmioty, które są w pobliżu co wynika z usztywnieniem soczewki u ludzi, który utrudnia soczewka zmienia kształt należy skoncentrować się na przedmioty, które są w pobliżu.

Presbyopia można rozpoznać za pomocą prostego egzaminu oczu, ale większość pacjentów może łatwo rozpoznać objawy tej choroby. Pacjenci, którzy zaczynają mieć trudności z czytaniem, bo słowa są zamazane, mają trudności z czytaniem w nocy lub uczucia dyskomfortu, zmęczenie lub ból głowy podczas wykonywania pracy wymagającej im skupić się na obiektach bliskich lub słowa powinny skonsultować się z lekarzem okulistą na ocenę.