grsail.com

LASIK: Blade Lasik Bezpłatne porady

Wszystko dla LASIK laserowe pilotów wojskowych

Piloci wojskowi zostały wcześniej uznane za niekwalifikujące się do LASIK ze względu na możliwość wystąpienia powikłań, które mogą wynikać z ekstremalnych warunkach mogą wystąpić w czasie lotu, takich jak siły grawitacyjne wiatr, dużej wysokości, suchego powietrza i. Wierzono te ekstremalne warunki mogą zagrozić wizję pilota w przypadku, rogówki nie w pełni i całkowicie wyleczyć. Jednak nowa technologia, która pozwala na wszystkich LASIK laserowej powoduje wojsko przemyśleć wyłączenie pilotów po zabiegach LASIK.

US Navy ustanowił nowy program, który umożliwia lotników wojskowych przejść wszystkie chirurgii laserowej LASIK. Procedury te są przeprowadzone przy pomocy lasera podczerwieni, który tnie płat w rogówce dokładnie i umożliwia znacznie niższe ryzyko potencjalnych powikłań. W wyniku tej ulepszonej technologii, piloci wojskowi, którzy pełne nadziei wcześniej wstrzymywany słabym wzroku mają teraz możliwość kontynuowania kariery swoich marzeń.

Intralase z Niestandardowe LASIK

Intralase z Niestandardowe LASIK jest uważany za jeden z najlepszych i jeden z najbezpieczniejszych zabiegów dostępnych laserowe oczu dzisiaj.

Połączenie bezpieczeństwa Intralase i dostosowanie Niestandardowe LASIK, oko chirurga są teraz w stanie wykorzystać w pełni bezłopatkowy procedurę, która jest w stanie określić, zmierzyć i korygować poszczególne niedoskonałości oka do 25 razy dokładniej niż ze standardowym LASIK.

Intralase z Niestandardowe LASIK staje precedensu lider w dziedzinie bezpieczeństwa i dokładności w chirurgii laserowej oka.

Koszty Blade-Free LASIK

Ponieważ lekarze muszą pokryć koszty wyposażenia Intralase, zazwyczaj naliczać $ 250 do 500 dolarów więcej za oko za wolne LASIK noża niż dla standardowego zabiegu. Kiedy mając wybór, wielu pacjentów mówią, że wolą zapłacić ten koszt w zamian za zmniejszoną szansę powikłań.

Niektórzy chirurdzy i zmianie korekcji wad wzroku całkowicie Intralase i łączenie dodatkowych kosztów na ich strukturę cen. Inni idą w każdym przypadku indywidualnie, mówiąc, że dla niektórych pacjentów - szczególnie tych o nasileniu łagodnym do umiarkowanego krótkowzroczność i nie ma problemów z ich komplikuje rogówki - dodatkowa opłata nie jest tego warte.

Korekta Precision Vision

Rzeczywista korekcji wzroku umieszczono w ostrza wolne LASIK - część wykonywana przez lasera excimerowego wewnątrz rogówki - jest dokładnie taki sam, jak w standardowym LASIK. Niektóre badania sugerują, że wolne od technologii ostrze zapobiega okazjonalne problemy z klapką, który koliduje z ostrością wzroku.

Rzeczywiście, kilka badań pacjentów, którzy mieli standardowy LASIK w jednym oku i Intralase w inny stwierdził, że zazwyczaj są zdecydowanie wolą oko Intralase.

Procedura ostrze-darmo może również przyczynić się do zmniejszenia pacjenta niepokój o operacji. Przynajmniej LASIK chirurg informuje, że gdy podano do wyboru, trzy czwarte swoich pacjentów wolą Intralase Przed operacją jest jeszcze wykonywana.

Blade Bezpłatne vs LASIK

Wielu lekarzy idą w całości na technologię korekcji Intralase wzroku, powołując się na większe bezpieczeństwo, lepszą ostrość widzenia u chorych i preferencji pacjenta.

Należy zauważyć, że operacja korekcji wzroku ostrze-darmo nie usuwa całkowicie ryzyko powikłań języczek. Wyniki badań wskazują, że u pacjentów z łagodnym lub umiarkowanym krótkowzroczność, chirurgia Intralase nie oferuje wiele wymierną korzyść, a dla pacjentów dalekowzroczny lub te z cienkimi lub nieprawidłowe rogówki, może to pozwoli znacznie bardziej precyzyjną korekcję i dlatego warto dodatkowych kosztów.

Ponadto, wydaje Intralase zaoferować lepsze doświadczenie dla tych, którzy mają wavefront lub niestandardowej LASIK.

Ograniczenia po operacji Bladeless Laser

Jeśli chcesz mieć Intralase lub bezłopatkowy chirurgii laserowej, istnieją pewne ograniczenia dla po zabiegu, że trzeba mieć świadomość, w tym:

-Nie Musi nosić żadnych makijaż oczu na trzy dni po zabiegu.

-Nie Musi pływać przez dwa tygodnie po zabiegu.

-Nie Należy pocierać oczu przez dwa tygodnie po zabiegu.

-Nie Musisz nosić okulary sportowe na okres jednego miesiąca po operacji, gdy uczestniczą w sportach kontaktowych.

-Nie Musisz używać kropli do oczu, aby zapobiec zakażeniu przez tydzień po operacji.

-Ty Najprawdopodobniej zobaczyć swojego lekarza oczu dla check-up w pierwszym dniu po operacji, w tydzień po zabiegu i trzy miesiące po zabiegu.

Powyższe ograniczenia są zazwyczaj standardowy protokół chirurg oka na następujące po Intralase. Chirurg może śledzić każdy harmonogram. Najlepiej jest, aby omówić wszelkie ograniczenia z chirurgiem oka przed o bezłopatkowy procedury LASIK zrobić.

Pytania do Twojej Intralase Chirurg

Jeśli słyszymy wiele o Intralase i są zainteresowani w postępowaniu, po są ważne pytania, aby zapytać lekarza oczu, gdy rozważa tę opcję:

-Dlaczego Nie Intralase być odpowiednie dla mnie? Chirurg oczu powinny mieć listę zalet i wad, a jeśli jesteś kandydatem do zabiegu.

-Jak To Intralase różni się od LASIK? Chirurg powinien omówić z wami różnice i który z nich byłby lepszym rozwiązaniem dla Ciebie i dlaczego.

-Czy Intralase bezpieczne? Chirurg powinien dać Ci informacje dotyczące bezpieczeństwa, takie jak historia lasera i statystyki z tych, którzy mieli Intralase.

-Czy LASIK niebezpieczne? Chirurg oczu powinny wyjaśnić, dlaczego LASIK nie zawsze jest najlepszym wyborem dla niektórych ludzi i dlaczego Intralase ma zalety w stosunku do LASIK.

-Czy Intralase same jak niestandardowe LASIK? Odpowiedź powinna być i chirurg oka powinien wyjaśnić, dlaczego.

-Jak Wizualne wyniki Intralase porównać do LASIK? Chirurg oczu powinny wyjaśnić, że wynik wizualne Intralase jest często lepsze niż 20/20 wizji i że Intralase było preferowane 12:57 nad LASIK przez ludzi, jak mieli procedurę.

-Czy Intralase droższe? W większości przypadków jest to, i chirurg oka powinna wyjaśnić aspekty finansowe Chirurgii, a także wyjaśnić, dlaczego jest to bardziej kosztowne.

Intralase światłowstręt

Opublikowane raporty wspomnieć o jednej konkretnej komplikacji, niezwykłą wrażliwość na światło (jak światłowstręt) po zabiegu. Istnieją doniesienia, że ​​tak mało jak jeden procent, a maksymalnie 20 procent pacjentów Ostrze wolnego LASIK mają tych komplikacji. 20 procent został zgłoszony przez jednego chirurga, który później został jego laserowy Intralase zastąpiony jako firma poczuł numery były tak wysokie w porównaniu z innymi chirurgów wykonujących Intralase.

Na szczęście, światłowstręt, które mogą być wynikiem Intralase zwykle zmniejsza się w ciągu sześciu miesięcy po zabiegu Intralase.

Jeśli występują jakiekolwiek zaburzenia widzenia w wyniku Intralase, należy skontaktować się z chirurgiem oczu.

Jak Blade-Free LASIK Works

Chirurg wykorzystuje oprogramowanie komputerowe do prowadzenia lasera Intralase, która wykorzystuje energię podczerwieni, aby stworzyć serię bardzo małych (3 mikronów) bąbelki w środkowej warstwy rogówki. Głębokość i średnica klapy tak utworzone są obliczane z wielką precyzją, co pozwala chirurgowi dostosować kształt oczu pacjenta, a korekcję prowadzone.

Jeden bok kształtu tworzonej pozostawiono nieprzycięta tak, że chirurg może odwinąć górną warstwę po korekcji przeprowadza się, umieszczając go dokładnie tam, gdzie należy do optymalnego leczenia.

W przeciwieństwie do łopatek (microkeratomes) w użytku w standardzie LASIK, Intralase umożliwia chirurgowi wprowadzić korekty do cięcia nawet jeśli operacja jest w toku.

Jak jest Intralase odróżnieniu od PRK i Epi-LASIK?

Intralase różni się od foto-keratektomiafotorefrakcyjna (PRK) i Epi-LASIK w sposób rogówka jest przygotowany do drugiego etapu LASIK odchylania klapy i za pomocą lasera w celu skorygowania widzenia.

Epi-LASIK wykorzystuje epikeratome, który jest tępy separatora, aby skrzydełko, które jest powierzchowna.

PRK delikatnie zeskrobuje powierzchnię rogówki przygotowania go, co może doprowadzić do zarysowania.

Z Intralase nigdy ostrze dotyka oka; zamiast lasera sprawia, że ​​bąbelki, przesuwając tam iz powrotem po oku. Chirurg oka delikatnie oddziela tkankę, gdzie utworzyły się pęcherzyki.

PRK i LASIK, Epi-może również więcej bólu udział w procesie gojenia i leczenia może trwać dłużej niż Intralase.

Zapytaj swojego lekarza oczu więcej informacji na temat tych trzech procedur.

Co to jest Intralase?

Intralase, zwany także wolne LASIK ostrze, jest specjalnym laserem, który zajmuje miejsce ostrza, który tworzy "klapę" w rogówce. Laserem Intralase, chirurdzy są w stanie zrobić mniejszy i bardziej precyzyjne nacięcie w rogówce niż dostępne w standardzie LASIK. Po utworzeniu, płat rogówki jest ukształtowana tak, jak to jest w standardzie LASIK, z "chłodnego" laser daleko ultrafioletowego.

Ta procedura jest uważane za bezpieczniejsze niż standardowe LASIK ponieważ wiele powikłań LASIK były związane z klapką. Pozwala to również pacjentów, którzy byli wcześniej uznawane złymi kandydatami do LASIK mieć swoją wizję poprawić chirurgicznie.

Kto może mieć Blade Free LASIK

Wiele kryteriów ostrza wolne LASIK są takie same jak w przypadku standardowej LASIK. Pacjent musi mieć ukończone 18 lat, mają stabilną naprawczych recepty obiektywu, przez co najmniej rok, wolny od chorób oczu, a nie w ciąży lub karmiące.

Dodatkowo jednak pacjenci, którzy mogą być odrzucone przez LASIK w przeszłości, ponieważ ich rogówki są zbyt cienkie może okaże się, że mogą one jeszcze LASIK przy użyciu noża wolne technologii, ponieważ urządzenie Intralase jest w stanie znacznie płytszy cięcia "klapki" systemu starszego niż mikrokeratomem (ostrza).

Intralase nie jest zalecany dla tych, którzy mieli wcześniejsze formy zabiegu korekcji wzroku, takie jak Keratotomia promienista.

Krwotoki i Łowca Bezpłatne LASIK

Kolejny mały efekt uboczny ostrza darmo LASIK lub Intralase, jest zwiększona szansa na krwotok w oku. To brzmi o wiele gorzej, niż jest.

Ze względu na czas potrzebny (do minuty) dla pierścienia ssącego do umieszczenia w oku stworzenia klapki na oczy podczas procedury Intralase, istnieje zwiększone ryzyko krwawienia. Krwawienie to określa się jako krwotok.

Należy pamiętać, że krwawienie nie jest zagrożeniem życia, to nie szkodzi oko, lub umieścić swoją wizję na ryzyko i będzie leczyć się w ciągu kilku dni.

Czy jest to dla Ciebie?

Czy procedura Intralase odpowiednia dla Ciebie? Należy zawsze sprawdzić u chirurga oczu, aby być w 100 procentach pewien, których specyficzny rodzaj chirurgii laserowej oka jest właściwym wyborem dla Ciebie. Następujące informacje mogą być wykorzystane do określenia, czy procedura Intralase jest ty!

-Czy Jesteś w dobrym zdrowiu? Twoje zdrowie jest kwestią; nie musi mieć żadnych warunków, które mogą zniechęcić swoje właściwe leczenie.

-Czy Jesteś w wieku powyżej 18 lat? Musisz mieć ukończone 18 lat, aby Intralase.

-Czy Masz jakieś choroby oczu, takie jak jaskra lub zaćma? Odpowiedź powinna być.

-Czy Masz cienkie rogówki i nie nadają się do LASIK? Jeśli tak, może nadal kwalifikować się do Intralase. Porozmawiaj z lekarzem o swoich możliwości.

-Czy Masz dość suche oczy jak efekt uboczny? Jeśli tak, to że Intralase wykazano mieć mniejszą liczbę wystąpień suchych oczu jako efekt uboczny.

-Czy Szukasz bezpiecznego postępowania, które prowadzi mniej działań niepożądanych w porównaniu do LASIK? Jeśli tak, to może być właśnie dla Ciebie.

Intralase nie jest dostępna dla wszystkich, należy skonsultować się z chirurgiem oka uzyskać więcej informacji.

Korzyści z Intralase

Podczas Intralase nie jest prawo dla wszystkich, korekcja wzroku LASIK wolne ostrze może produkować realne korzyści dla niektórych pacjentów. Należą do nich:

- Zmniejszenie ryzyka powikłań języczek.

- Zwiększona częstość występowania pooperacyjnego suchego oka

- W przeciwieństwie do innych alternatyw dla LASIK, zachowuje wiele zalet LASIK tym krótkim i bez bólu głównie odzysku.

- Bardziej dokładne wyniki w zakresie pooperacyjnego wizji pacjentów.

- Korzyści z zabiegu korekcji wzroku są dostępne dla tych, którzy mogli wcześniej słabymi kandydatami.

- Mniej ciśnienia w oku podczas zabiegu.

- Zmniejszono częstość występowania u pacjentów wymagających drugiej operacji w celu skorygowania ich wizji.

- Klapy utworzone za pomocą lasera są mniej prawdopodobne, aby stać się wyparł później.

Jak wszystkie laserowa LASIK Tworzy bardziej precyzyjne rogówki

Postępy w technologii pozwoliło chirurgom tworzyć klapę rogówki niezbędne do operacji korekcji wzroku z wykorzystaniem lasera podczerwieni, w przeciwieństwie do mechanicznego noża. Ta ulepszona technika znacznie poprawić dokładność, z jaką chirurg mogą tworzyć płat w rogówce. Z dokładnością do +/- 10 mikronów, laser podczerwieni umożliwia chirurgowi utworzyć dokładne cięcie, które są dostosowane indywidualnie dla każdego pacjenta.

Zwiększona precyzja Podczas wszystkich procedurach LASIK laserowych wynika ze zdolności do kontrolowania grubości, położenie i kąt cięcia w rogówce, aby utworzyć skrzydełka dostosowane indywidualnie dla każdego pacjenta. W trakcie procedury series mikroskopijnych pęcherzyków tworzy się tuż pod powierzchnią rogówki. Pęcherzyki te umieszczone są z dużą dokładnością, aby zapewnić prawidłowe przyleganie klapy na zakończenie procedury.

Blade Bezpłatne LASIK - Opcja Safer

Chociaż tradycyjne LASIK nie jest uważane za niebezpieczne, ostrze darmo LASIK jest postrzegana jako bezpieczniejsza opcja. Technologia zastosowana w ostrza wolnego LASIK pozwala chirurgowi dokonać bardziej precyzyjnego cięcia w rogówce i tworzyć klapę, która będzie przylegać łatwiej na zakończenie procedury, w wyniku doskonałą ostrość widzenia i mniejszą liczbą powikłań po operacji.

Tradycyjny LASIK i ostrze wolne LASIK wykonywane są w taki sam sposób, z jedną istotną różnicą. Różnica ta jest sposób, w którym tworzy klapka rogówki. Tradycyjny LASIK wykorzystuje ostrze kieszonkowego, a operacja ostrze darmo LASIK wykorzystuje laser podczerwieni kontrolowane przez komputer. Laser ten jest precyzyjny w stopniu +/- 10 mikronów, dzięki czemu jest znacznie lepsza od przenośnego urządzenia do cięcia. W wyniku tego zwiększona dokładność, chirurg może dostosować rogówki dla każdego pacjenta, aby utworzyć skrzydełka, które goją się szybko. Dodatkowo laser przechodzi przez ucho zamiast poprzez rogówkę. Bardziej szczegółowy sposób cięcie, a także zdolność do unikania przechodzenia nad rogówką stwarza bezpieczniejsze procedury oraz zmniejszenie potencjalnych powikłań.

Idealne Blade Bezpłatne LASIK pacjenta

Pacjenci, którzy albo wcześniej powiedział, że nie były dobrym kandydatem do tradycyjnej LASIK lub którzy byli niespokojni przechodzi LASIK z ostrzem może znaleźć ostrze mikrokeratomem technologii LASIK jest wolne prawo dla nich. To dlatego, że bardziej precyzyjny sposób cięcia zmniejsza część ryzyka związanego z procedurą i czyni procedurę ewentualnego dla pacjentów, którzy mają warunki, które wcześniej wykonane są złymi kandydatami do LASIK.

Podczas ostrza swobodnego LASIK, laser podczerwieni służy do precyzyjnego cięcia w rogówce, aby utworzyć skrzydełka, która umożliwia chirurgowi przekształcenia rogówki. Laser jest sterowany za pomocą komputera i może być specjalnie dostosowane do pacjenta o wysokiej dokładności, z wyszczególnieniem grubość fartucha, a także położenie klapy. Ten zwiększony poziom precyzji umożliwia wykonywanie LASIK na niektórych pacjentów, którzy mają cieńsze rogówki, większe uczniów i powyżej umiarkowanym astygmatyzm.

Jak wszystkie laserowa LASIK technologia może pomóc pacjentów po przeszczepie rogówki

Technologią stosowaną we wszystkich procedurach LASIK laser może być wykorzystywany do pomocy w operacji dla pacjentów potrzebujących przeszczepu rogówki. Technologia umożliwia obecnie lasery podczerwone do tworzenia precyzyjnych nacięć w rogówce pacjentów LASIK można również stosować w zabiegach pomagać pacjentom wymagającym przeszczepu rogówki w celu zmniejszenia czasu gojenia wymagane przez pacjenta.

Około 105 tysięcy przeszczepów rogówki odbywa się każdego roku. Przed zastosowaniem lasera podczerwieni w tych procedurach trepanować zastosowano do wytworzenia niezbędnych cięć w rogówce oka dawcy i biorcy. Technika ta wymaga dłuższych czasów odzyskiwania i potencjał dla astygmatyzmu po zabiegu, gdy oko nie leczyć prawidłowo. Jednakże zastosowanie laserów do tworzenia precyzyjnych nacięć na rogówki dawcy, jak i oczu odbiorcy umożliwia wpłat rogówki dopasować dokładniej w oko odbiorcy. W rezultacie pacjenta leczy szybsze i mniej powikłań.

Różnica między Blade bezpłatny LASIK i Tradycyjnej LASIK

Istotna różnica pomiędzy ostrza swobodnego LASIK i tradycyjnego LASIK sposób, w jaki rogówki wycina. Jednak jest to również ta różnica, która sprawia, że ​​ostrza bezpłatny LASIK lepsze procedury zdolne do wytwarzania bardziej pomyślnych wyników z mniejszymi możliwościami powikłań. Postęp technologiczny za tym ostrza wolnego procedury umożliwiają chirurdzy, aby stworzyć bardziej precyzyjne klapę rogówki, który jest dostosowany do oka pacjenta. Skutkuje to zmniejszeniem ryzyka w potencjale powikłań wynikających z rogówki nie uzdrowienie prawidłowo.

Chociaż powikłania LASIK są stosunkowo rzadkie, komplikacje, które powstają często wynika z użycia mikrokeratomem ostrza do cięcia rogówki. Jeśli to cięcie nie jest precyzyjne, klapa może nie stosować się do oka właściwie i spowodować komplikacje, takie jak podwójne widzenie lub zniekształcone widzenie, które wymagają dodatkowych procedur w celu rozwiązania problemu. Jednak ostrze darmo LASIK wykorzystuje laser podczerwieni kontrolowane przez komputer do tworzenia klapę w rogówce. Klapa ta jest tworzona przez laser podczerwone przechodzące przez ucho i tworząc szereg mikroskopijnych pęcherzyków tuż pod powierzchnią rogówki w określonym miejscu i głębokości. Gdy te pęcherzyki są tworzone, chirurg może podnieść klapkę i przystąpić do zabiegu.

Intralase laserowe

Ostrze-darmo LASIK było możliwe przez Intralase Corp., która sprzedaje laser używany do tworzenia precyzyjnych rogówki.

Laser emituje impulsów tak krótki jak jedna quadrillionth drugiego (femtosekundy) za pomocą wiązki światła podczerwonego w celu rozdzielenia tkanki prostu dzieląc je bez ciepła lub uderzeń. Impulsy tworzenia mikroskopijnych pęcherzyków w obrębie rogówki, które później stanowią granice klapką.

Laser działa w porozumieniu ze specjalnym komputerze, który oblicza dokładne cięcie potrzebne, aby umożliwić lasera excimerowego (ten, który tworzy rzeczywistą korekcji wzroku), aby zrobić swoją pracę w ciągu rogówki pacjenta.

Jak Intralase poprawiła chirurgii laserowej oka

Intralase poprawiła LASIK z kilku różnych zmian.

Intralase zastąpił ręczną ostrza, wykorzystywane LASIK do rogówki, za pomocą lasera komputerowego kierowany. Wynik jest bezpieczniejsza procedura z większą dokładnością. Z LASIK miał większe szanse posiadania komplikacji klapy niż z Intralase. Objawy te klapy są obecnie praktycznie eliminuje się za pomocą lasera Intralase.

Intralase poprawiła LASIK pozwalając ludzie, którzy mogą nie być kandydatami do LASIK, aby być może otrzymywać Intralase. Ludzie z cienkiej rogówki teraz może mieć okazję do Intralase, gdy przed LASIK nie było opcji.

Ze względu na dodatkowe bezpieczeństwo i dokładność procedury Intralase, trzeba będzie zapłacić nieco więcej. Jednak cena może być warte, gdy myślisz o tym, jak poprawiły bezpieczeństwo i dokładność Intralase jest.

Należy omówić z lekarzem, czy jesteś kandydatem do tej nowej i ulepszonej chirurgii laserowej oka.

Intralase: Klapka jest różnica

Co sprawia, że ​​proces jest inna klapa Intralase i lepiej w porównaniu do innych metod, takich jak klap tradycyjnej LASIK?

Klapa stworzył laserem Intralase następująco krzywiznę rogówki i prowadzi do klapy, który ma łatwo zarządzalne pionowe krawędzie. Z tradycyjnych klap LASIK, cięcie wykonane z mikrokeratomem ostrza, która prowadzi do cieńszych krawędzi, które mogą się rozdzierać łatwiejsze. Intralase klapa zmniejsza szanse klapy pchają się co powoduje w komórkach rośnie w nim, że może to spowodować zakłócenia wizji.

Jeśli chodzi o Intralase, różnica w rzeczywistości w klapce!

Ryzyko powikłań

Co to jest ryzyko osoby posiadania komplikacje przy wyborze ostrza bezpłatny LASIK?

Według wielu badań, które zostały zakończone w którym (za darmo LASIK ostrze) laser Intralase porównywano mikrokeratomem lasera używanego w gabinetach takich jak LASIK, Intralase została znacznie zmniejsza ryzyko wystąpienia powikłań.

Laser Intralase zapewnia większą stabilność i większą precyzję w porównaniu do klapy LASIK. Największą powikłaniem LASIK jest po operacji problemy z klapkami. Ponieważ Intralase jest tak precyzyjne, ryzyko to jest znacznie zmniejszona.