grsail.com

Las Vegas: Las Vegas Wyścigi NASCAR Porady

Auto Race w Las Vegas Speedway

Z kilkunastu różnych miejscach w Las Vegas Motor Speedway, począwszy od gokartów do wyścigu w Las Vegas NASCAR, która odbyła się na początku do połowy marca każdego roku na 1,5 mili super-Las Vegas Motor Speedway, znajdzie się coś dla każdego fana wyścigów na niezwykłe Las Vegas Motor Speedway.

Las Vegas Motor Speedway Fakty

Las Vegas Motor Speedway jest uważana za najbardziej niezwykłe złożona wyścigowy na świecie przez kierowców, jak i przez fanów wyścigów. Sports Illustrated nazwał go Racing Stolica Zachodu. Z 42.000 ton asfaltu, 175 km od drutu, 600 ton stali, ton betonu 1975, 8000 i 2600 luster, opraw oświetleniowych na 200 słupów oświetleniowych, można zobaczyć, dlaczego Las Vegas Motor Speedway, który jest częścią zakładu 1.600 akrów otrzymuje uznanie, że to robi.

Siedzisko w Las Vegas Speedway

Las Vegas Motor Speedway jest tri-owal toru wyposażony w 12 stopni we wszystkich obrotów bankowych, dziewięć stopni z bankowości przednim odcinku w Las Vegas Motor Speedway, a trzy z bankowości stopni na backstretch w Las Vegas Motor Speedway w. Nowe trybuny, Earnhardt taras, z widokiem na przednią razu dodaje 22000 więcej mandatów na łączną kwotę 132 tysięcy miejsc w ogóle w Las Vegas Motor Speedway.