grsail.com

Las Vegas Las Vegas Wesela: Porady Porady ślubne transportu

Różne rodzaje transportu

Las Vegas Grand Canyon Tour Company oferuje kilka wycieczek w różnych środków transportu. Wybierz Las Vegas powierzchnia wycieczki autobusem, helikopter, samolot, SUV, Hummer, łodzi, rafting, ATV i konno. Pakiety zaczynają się od 85 dolarów za wycieczki autokarowe. Z ponad 20-letnim doświadczeniem, firma ta pozostaje oprawa między Las Vegas turystyki.

Las Vegas Strip Monorails

Przejdź na Las Vegas Strip z pomocą czterech kolejek, które działają między Sahary i MGM Grand, Monte Carlo i Bellagio, Treasure Island i Mirage i Excalibur i Mandalay Bay (z przystanku w Luxor). Cena to $ 3 dla każdej jazdy na każdym Monorail. Wszystkie poczekalnie są w pomieszczeniach.

Limuzyny

Oto niektóre z klasą Las Vegas rada miejska ślub: Aby dokonać uzgodnień dotyczących limuzyny na swój ślub, zadzwonić kilka firm i porównać ich ceny około miesiąc przed ceremonia ma się odbyć. Pamiętaj, aby zapytać o cenę za godzinę, minimalną liczbę godzin - większość wymaga 02:58 wymagane minima godzin - i czy są ceny pakietów. Większość usług będzie wymagać numeru karty kredytowej lub wpłaty gotówki z góry w celu zarezerwowania terminu. Przy składaniu rezerwacji, musisz dać im czas pick-up dokładnie, adres, miejsce docelowe, a przybliżony czas trwania najmu czasu potrzebnego. Jeśli znajdziesz limuzyny dla całej wesele i out-of-miasta goście zbyt kosztowne, a następnie zorganizować dla przyjaciół lub krewnych, aby dać się przejechać do osób bez własnego transportu.

Którędy należy udać?

Wiedzieć, jak poruszać się po pasie jak profesjonalista nawet jeśli jest to Twoja pierwsza wizyta. To może zaoszczędzić pieniądze, gdy biorąc dorożkarze do iz różnych kasynach. Twój taksówkarz z lotniska będą myśleć, że jesteś weteranem Vegas czy zwrócić się do bardziej bezpośredni, i taniej-trasę do Gazy: północ od Swenson ul Tropicana Avenue, a nie za pośrednictwem tunelu łącznika do obwodnicy i I-15.

Las Vegas Strip Trolley

Potrzebujesz porady transportu Las Vegas ślub? Usługi transportowe w Las Vegas to wózek Las Vegas. Rozważmy wózek Strip dla ruchu pomiędzy różnych miejscach na taśmie. Wózki działać od 9:30 aż do 01:30 codziennie. Kosztują 1,75 dolarów za osobę i wymagana jest dokładna zmiana. Trasa wózek obejmuje Las Vegas transport dla wszystkich głównych hoteli odkrywkowych jak i off-pasek Hilton i Fashion Show Mall. Uruchomienie wózka co około 15 minut.

Międzynarodowe lotnisko w McCarren

McCarren jest międzynarodowy port lotniczy i cały czas rośnie. Ludzie, którzy przyjeżdżają tu po raz pierwszy są nieustannie zdumiony liczby automatów do gry, które witają turystów drugie wysiąść z samolotu. Istnieje hazardu dostępne 24/7 i w większości miejsc. Nie zdziw się, gdy zobaczysz maszyn w sklepach, sklepów spożywczych, a większość nigdzie indziej ktoś może uzyskać licencję gier. Na lotnisko można dostać dość zatłoczone. Po prostu odpocząć. Pierwsze bagaż może być nieco stresujące, jeśli jesteś niecierpliwy.