grsail.com

Las Vegas: Las Vegas Club przewodnik Porady

Deszcz

Miejscowi Vegas Love Rain, a znakomita oświetlenia, muzyki, przestrzeni i funkcji, będziesz wiedział dlaczego. Deszcz jest ogromny, ale nie wydaje się w ten sposób po raz dostaniesz się do środka przez futurystycznym tunelu wypełnionym światłem i dźwiękiem. Tak naprawdę są okna na pasek w tym klubie, ale większość imprezowiczów nawet nie zauważy. To dlatego, że są one zbyt zajęty, aby dowiedzieć się, jak podłogi bambusowe taniec wydaje się unosić nad rzekę fontanny, i co wypić. Gdzie indziej można tańczyć w kulę ognia czternastu stóp i żyć, aby o tym opowiedzieć? Tylko w deszczu! Deszcz znajduje się w Palms Resort.

rumjungle

Rumjungle to więcej niż klub, to doświadczenie. Oczywiście znajdziesz więcej rum tutaj niż dowolnego innego miasta i górujący wulkaniczny piekło rumu za barem. Aha, i ściana ognia, który jest zanurzony przez kojący ścianą wody jest prawie warte ceny wstępu. Znajdziesz mieszankę muzyki w rumjungle, od hip-hopu i techno do Top 40 i poza nią, więc będą mieć coś dla siebie w swojej grupie. Ten klub jest faworytem mnóstwo gwiazd w Vegas, więc miej oczy otwarte podczas tańca. Rumjungle znajduje się wewnątrz Mandalay Bay.

Lód

Gdzie można znaleźć eklektyczną mieszankę hip-hopu i rocka lat 80. w jednym klubie? Lód jest słowo. Ten salon jest gorąco, pomimo, że to fajne imię. Wewnątrz znajdziesz pięć barów i pokoje, dużo miejsca do tańca i balkonem z widokiem na całą scenę do robienia szybki oddech. Pierwszy pokój, od 4,000- stóp kwadratowych z miękkiej orzech brazylijski parkiecie posiada również największy w kraju Funktion-One 100 tysięcy watów dźwięku-system. Usługa oferowana jest butelka, i to jeszcze jeden z "najlepszych Vegas" wyboru mieszkańców o najlepszym klubie w mieście. Lód jest otwarty tylko środa i piątek i sobota, 22:30 do zakończenia partii. Ice znajduje się na rogu Alei i Koval Harmon Lane, między Paradise Road i Gazy.

Studio 54

Wzorowany na legendarnym Studio 54 w Nowym Jorku, to gorąco disco oferuje dwa poziomy, cztery bary, duża głównym parkiecie dwa podniesione platformy taneczne, dwa ruchome Go-Go klatki i ekskluzywny salon VIP. Jeśli nie są zaproszeni, możesz wziąć udział w Crashers firm salonie, na bardzo szczególne doświadczenie imprezowania. Jest to miejsce, aby przyjść jeśli chcesz przetańczyć całą noc. Jeśli się tam na początku, można potańczyć na dyskotece i dużą ilością wczesnych latach 80. hip-hopu i muzyki tanecznej. Później będziesz kołysać się mieszanką techno i house melodii. To miejsce zapełnia się szybko, więc się tam na początku i strona całą noc. Studio 54 znajduje się w MGM Grand.

Czysty

Trzy kluby nocne w całość to, co znajdziesz, gdy na spacer do czysta. Atmosfera jest elegancka i bardzo elegancki, ale nastrój jest czysta strona, zwłaszcza na dużym, na pierwszym piętrze parkiecie. Istnieje wiele barów w czystej, wraz z serwisu przy stole butelki na specjalnych tablicach. Możesz cieszyć się dom, re-mix, rocka i hip-hop w całym klubie, a taras na drugim piętrze znajduje się parkiet i wspaniałe widoki na Las Vegas. Aha, i Czysta dodał słynny Pussycat Dolls z własnym salonie wewnątrz czysta. Tutaj Lalki będzie drażnić gości przez całą noc przez popping szampana, spada z sufitu na huśtawce, i więcej. Czysta znajduje się wewnątrz Caesars Palace.

Bikini

Kto potrzebuje South Florida, kiedy można zobaczyć, jak wiele bikini w bikini? Bikini jest inny hot spot na spring break. To klub partyin ', gdzie serwery noszą, zgadliście, bikini i pływać pnie, a jeśli się zbyt gorąco, że popływać w jednym z pryszniców na plaży. Muzyka jest starą szkołę i disco z lat 70. i 80. w salonie lawy i wybrać odpowiednią opcję w innych pokojach. Aha, i nie zapomnij wziąć ze sobą ciuchy basen dla prysznicem wystawienniczej i jacuzzi. W niedzielę, dwa pokoje go łaciny. Bikini jest otwarty od czwartku do niedzieli, i znajduje się wewnątrz Rio Suites.

Plaża

Każdy chce iść na plażę na wiosenną przerwę, prawda? Cóż, można nawet iść do plaży na Las Vegas spring break. Mieszkańcy i goście głosowali na plażę "najlepszy z Vegas" na kilka lat, i nie ma powodu, dla którego. To idealne miejsce impreza dla przerwy wiosennej i zaświatów. W rzeczywistości, rachunek się jako "miejsce na imprezę", więc jest to Spring Break 365 dni w roku na plaży. To idealne miejsce na oderwanie się o każdej porze roku, ale to naprawdę wybór podczas pobytu w czasie przerwy wiosennej. Czy wspominaliśmy, osiem barów, "bongs piwa" i "strzały ciała?" Nuff powiedział. Beach znajduje się przy 365 Convention Center Drive.