grsail.com

Labtools Prom Dresses

Labtools Prom Dresses


Czy jesteś zainteresowany lub zostały rozmawia ze swoimi przyjaciółmi o uzyskanie robione na zamówienie sukienki prom na balu? Wiele młodych kobiet pomyśl o zamówienie suknia na balu, ponieważ pozwala im szansę mieć suknię swoich marzeń. Ale gdzie można uzyskać zamówienie suknia? Co należy wziąć pod uwagę w ten sposób? Czytaj dalej na te odpowiedzi i więcej!

Labtools Prom Dresses

Prawo to jest dla mnie?

Jeśli chodzi o uzyskanie prom dress specjalne niestandardowy zbudowany dla Ciebie, nie są oczywiście plusy i minusy, które przychodzą do głowy.

Plusy:

 1. Suknia marzeń: W zależności od rodzaju projektanta lub idziesz do sklepu, można zwyczaj tworzenia każdą część sukni, od stylu do nici użytej.
 2. Unikalne: Jeśli sukienka jest na zamówienie, nie musisz martwić się o którykolwiek z pozostałych dziewczyn noszących ten sam strój jak ty! Twoja suknia będzie jednym z kawałkiem rodzaju, że ty i tylko ty możesz nosić.
 3. Fit: Z coraz sukienkę Custom Made (zwłaszcza przez sklep i nie strony), sukienka może zmieścić chcesz rękawicę.

Wady:

 1. Cena: niestandardowe bal suknie często może kosztować znacznie więcej niż sukienka, która jest już wykonane - zwłaszcza w zależności od rodzaju materiałów, które zdecydują się skorzystać.
 2. Czas: Jeśli naprawdę chcesz mieć udział w niestandardowych wykonane sukni, może to być duża inwestycja czasu. Nie może być wiele okucia i inne problemy, które pojawią się.

Warto zwrócić uwagę

Jest kilka rzeczy, które są ważne, aby pamiętać, gdy patrząc na uzyskanie zamówienie suknia.

 1. Istnieją dwa typy niestandardowe sukienki, które mogą być wykonane: Pierwsza sukienka jest zbudowany z ciała przez Państwa wymagań i drugie jest sukienka w kolorze i stylu, który lubisz. Różnica między nimi jest taka, że ​​pierwszy w pełni dopasować do swojego ciała, podczas gdy druga jest coś, co lubisz. Drugi jest tańsze. Pomyśl o tym, który z nich wolisz przed zakupami wokół.
 2. Bardziej przystępne opcja dla niestandardowych sukienki jest znaleźć sukienkę, która już się podoba i pracy z akcesoriami i zmian, aby sukienka bardziej "cię". Jeśli chcesz sukienkę, ale nie jego kolor, można spróbować znaleźć tkanin, które mogą być barwione. Jeśli nie podoba ci się długość, zawsze możesz go hem. Nie zawsze są pomysły tam!
 3. Kolejny tani opcją jest znalezienie wierzch i spód, które lubisz i umieścić je razem, aby stworzyć swój własny prom strój.

Gdzie uzyskać Pomysły

Ważne jest, aby wiedzieć, co cię interesuje, gdy próbuje uzyskać własny kawałek. Wiele stron jest więcej niż chętnych do stworzenia sukni dla Ciebie - jeśli można naszkicować lub opisać im, co chcesz!

Niektóre miejsca można rozpocząć zbieranie pomysłów dla Ciebie zamówienie sukni:

 • Iść na zakupy! Zobacz, jakie sklepy mają i znaleźć to, co kochasz i co nienawidzić.
 • Czasopismach kobiecych
 • Pokazy mody, takich jak Project Runway lub Ameryki Next Top Model
 • Magazyny ślubne
 • Strony internetowe Uroda

Gdzie znaleźć suknie na zamówienie

Jeśli szukasz niestandardowych kawałek, oto kilka miejsc, aby rozpocząć wyszukiwanie:

 • Soniasbridal sprawia niestandardowych sukienki dla wszystkich. Na stronie znajduje się nawet przewodnik typowych etapów w procesie tworzenia niestandardowych sukienkę.
 • Studio28couture cechy opcji aa projektowania-samodzielnego ubierania.
 • Promgirl.com pozwala na tworzenie własnych sukienka z własnego projektu, a w swoim przedziale cenowym.
 • Wiele sklepów i grzywny ślubne suknia jest więcej niż chętnych do pracy z Tobą na projektowaniu i sukni.