grsail.com

LA Weight Loss Oszustwa

LA Weight Loss Oszustwa

W branży odchudzania 43 mld dolarów, nie jest zaskoczeniem, że ludzie się zasysane do rzeczy, takich jak LA Weight Loss oszustw. Dla wielu, utrata masy ciała jest problemem, który dotyka emocjonalnej wszystko od zdrowia do samooceny. Wielu wierzy, że próbowałem wszystkiego, i są gotowi, aby przejść do następnego operatora obiecując świeże i udane podejście do odchudzania. Ze względu na to, że przemysł roi się od sytuacji, takich jak LA Weight Loss oszustw.

O LA Weight Loss

LA Weight Loss Diet reklamować centra przystępną programu, sukces klientów, doradztwo personalne i program, który pare dala funtów. Na powierzchni, program wygląda rozsądne - podkreślając kontrolę część i zdrowego stylu życia. Firma sprzedaje franchising w wielu krajach, w tym USA i Kanady. Właściciele franczyzowych, a następnie postępować zgodnie z Weight Loss system LA do pracy z klientami, utrata masy ciała, a oferta produktów utrata LA Waga dla swoich klientów.

Czy istnieją LA Weight Loss oszustw i nadużyć?

W listopadzie 2006 roku, LA Weight Loss zawarło ugodę z stanu Waszyngton. Osada rozwiązany zarzuty, że LA Weight Loss nieprawdziwe koszty programu i wykonane bezpodstawnych roszczeń zdrowotnych. To był drugi raz LA Weight Loss rozlicza się stanie do tych samych zagadnień.

Zdaniem Prokuratora Generalnego stanu Waszyngton, Rob McKenna, "Wysłaliśmy tajnych klientów do wszystkich 19 LA Weight Loss w Waszyngtonie lokalizacjach, którzy byli świadkami klasyczny rutynowych Reklama przynęta z zamianą, w którym pracownicy stawiającej sprzedaży barów białka i suplementów diety po konsumenci zapisała w programie ".

Według sieci 20/20 dochodzenia ABC, LA Weight Loss przyciąga nowych klientów z obietnicą taniego programu odchudzania. Nowi klienci otrzymują ankietę z pytaniem, nie tylko na pytania dotyczące zdrowia o utratę wagi, ale również głęboko osobiste pytania, jak waga wpływa na relacje, emocje i inne problemy osobiste. W późniejszych sesjach doradczych, doradcy, a następnie użyć informacji z ankiet naciskać drogich produktów utrata masy ciała i obiecującą LA zwiększenie masy ciała.

Bezpodstawnych roszczeń zdrowotnych na temat tych produktów odchudzających, takich jak bary i gontami, były w sedno oskarżenia stanie Waszyngton z LA Weight Loss oszustw. Dodatkowo, koszty tych dodatkowych produktów nie są ujawnione w reklamie lub w rejestrować się, co prowadzi do zarzutów o klasycznym "przynęta i zamiana" scenariusza.

Zgodnie z wyżej wymienionym 20/20 raportu, wielu pracowników ośrodków LA Weight Loss twierdzą, że uczono ich filozofię "Jeśli to płacze, to kupuje." Pracownicy mówią, że były one wspierane w ich szkolenie, aby wykorzystać informacje zebrane z ankiety klienta, aby utrzymać ciśnienie emocjonalne na sprzedaży dodatkowych produktów. LA Weight Loss zaprzeczyć Centra te zarzuty.

Bottom Line na LA Weight Loss

Czy LA Weight Loss zaprzestać praktyki, na które zostały usankcjonowane w stanie Waszyngton? Stan Waszyngton nadal wysyłać tajnych klientów do LA Weight Loss miejscach, a żadne nowe opłaty zostały złożone.

Chociaż zasady utraty wagi prowadzone przez LA Weight Loss - część kontroli, zdrowe odżywianie, ćwiczenia - to dźwięk, konsumenci wchodzących do ośrodków byłoby dobrze mieć świadomość twarde sprzedaży, LA produktów odchudzających. W większości przypadków nie ma specjalnych produktów, takich jak paski i wibracje są wymagane do utraty wagi. Zamiast tego, w braku podstawowych problemów medycznych, rozsądnego odżywiania, kontrolowanych wielkości porcji i ćwiczenia (z których nic nie kosztują) powinno wystarczyć, aby otrzymać pracę.

Jak rozpoznać Scam Weight Loss

Łatwo jest wciągnięty w obietnicami łatwej utraty wagi. Utrata masy ciała jest trudna sprawa, a dla większości, emocjonalny problem. Nieuczciwi przedsiębiorcy żerują na tym, a przemysł roi się od oszustw. Jak można uniknąć oszukany? Poniżej kilka sposobów na rozpoznać potencjalne oszustwa odchudzania. Jeśli wystąpią takie, zrobić swoją pracę domową i postępować ostrożnie.

  • Obietnice utrata masy ciała, który jest szybki, łatwy i stały.
  • Twierdzi się, bez naukowych dowodów potwierdzających. Zamiast tego, marketing opiera się na niepotwierdzonych danych, takich jak świecące referencje od "zadowolonych" klientów.
  • Zapowiada miejscu ograniczenia niektórych części ciała.
  • Zastosowanie "słowa-wytrychy", jak tajemnicy lub przełomu naukowego. Jeśli nie było uzasadnione naukowy przełom, są szanse, że słyszałeś o tym w wiadomościach.
  • Możesz dostać tylko poprzez nietradycyjnych metod - podobnie jak w Internecie lub za pośrednictwem tylko marketingu wielopoziomowego.

Jak w każdym innym oszustwa, najlepiej powiedzenie, aby pamiętać to, "Jeśli wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, to prawdopodobnie nie jest."