grsail.com

Kwitnienie Climbing Vines

Kwitnienie Climbing Vines


Czy praca z kraty, ogrodzenia, lub skrzynki pocztowej, kwitnienia wspinaczka winorośli dodać piękno do projektu. Istnieje wiele odmian winorośli, ale wybór mieście kwitnienia może wymagać trochę badań. Kilka rzeczy do rozważenia są najlepszym rodzajem do rosnącej strefy i dostępnego światła słonecznego, aby uzyskać optymalne rezultaty.

Vine Definicja

Winorośl to zdrewniałe rośliny, które rosną na cienkie, spływu łodygi. Z powodu kruchości łodygi, winorośle lepiej, gdy obsługiwany przez inne struktury, takie jak drzewa, ściany lub ogrodzenia. Choć krytyk jeśli chciał posadzić winorośl na własną rękę, skład wynika ułatwiają przeszkolenie winorośli w kształcie lub w górę w poście.

Rodzaje winorośli wspinaczka kwitnienia

  • Clematis jest jednym z bardziej znanych wspinaczy kwiatowych. Dostępne w kilku odmianach, powojniki powinny być uprawiane w dobrze odsączone wilgotnej gleby. Roślin, jeżeli nie otrzyma winorośli północną i zachodnią pełnym słońcu, ponieważ intensywność może spowodować przegrzanie i rośliny usychają. Wskazane jest, aby urządzenia, w którym będzie on otrzymać wschodnią słońce przez większość dnia. Ponieważ w pełni dojrzałe Powojnik roślin może wzrastać do ośmiu metrów wysokości, cięcie może być wymagane w przypadku nasadzeń skrzynek pocztowych. Popularne odmiany to: Star of India i Gypsy Queen.
  • Wiciokrzew winorośli jest najczęściej uprawiany na jej słodki zapach. Winorośl rośnie w pełnym lub częściowym cieniu, tak długo, jak gleba jest dobrze osuszone. Wiciokrzew jest energiczne hodowca i nie powinny być sadzone w których wymagane byłoby drzewa o wsparcie, ponieważ może stłumić rosnące drzewa. Zamiast roślin krata na najlepszy wynik. Odmiany, które dobrze to: trąbka, Dropmore i Goldflame. Kwiaty będą się zmieniać od bieli do głębokiej łososia i są szczególnie popularne wśród zapylających pszczół. Bądź ostrożny wybierając różne wiciokrzewu. Wielu uważa się za inwazyjne.
  • Wisteria jest kolejnym winorośli uprawianych na jego skupisk niebieskawo-fioletowych kwiatów, które przypominają winogrona. Dość powolne plantator, wielu ogrodników nauczyli wartość cierpliwości przy uprawie Wisteria. Często jest dwa do trzech lat, zanim pierwsze kwiaty zakwitną tak glicynia nie jest ogród szybko naprawić. Dojrzałe winorośli wisteria może być ponad 50 metrów wysokości, co sprawia, altanach lub drzewa najlepszy wybór dla wsparcia. W przypadku korzystania z Wisteria, zdecydować się na szkolenie winorośli wzdłuż pergoli ostatecznie mają pokrywę dachu winorośli. Dla altanach, znaczące cięcia w każdym sezonie jest wymagane do utrzymania produkcji kwiatów.
  • Rano chwały są roczne winorośli z rodziny Convolvulus, które rosną w strefach trzech do dziesięciu. Nazwany powój, ponieważ kwiat kwiaty rano i umiera do końca dnia, w tym kwitnienia wspinacz wymaga pełnego słońca energicznie rozkwitnąć. Trąbka kształcie kwiatów są dostępne w różnych kolorach z najbardziej popularny jest niebieski. Aby uzyskać najlepsze wyniki, nasiona roślin na początku sezonu i utrzymania gleby regularnie podlewane.
  • Jasmine jest pachnące roślin uprawianych zarówno jako pokrycia gruntu i winorośli. Kwitnienia odmian winorośli należą: wspólne biały, japoński, Star, i żółte gwiazdki. Pierwotnie propagowane w tropikalnych Ameryki Południowej, Jasmine jest zarezerwowana dla stref siedmiu i dalej na południe. Małe kwiaty od bieli do jasnożółty i zazwyczaj kwitną od połowy wiosny do późnego lata. Zakład w szczególności wilgotnej gleby z obu altanki lub krata wsparcia.

Sugestie końcowe

Niezależnie od kwitnienia wspinaczka winorośli Wybraliście, należy wziąć pod uwagę jego wielkość w stosunku dojrzały do ​​projektu. Jest to szczególnie ważne podczas sadzenia wzrostu się post skrzynki pocztowej od przerośniętym plątaniną pnączy będzie utrudniają listonosz dostarczanie poczty i paczek.