grsail.com

Kupno domu: zakup domu Porady

Programy nabywcy domu

Francisco G

Aby pomóc niższe mieszkańcy dochodach zakup domu, wiele miast i stany oferują programy do domu nabywcy. Rząd federalny oferuje również kilka programów, aby pomóc obywatelom kupić dom. Niektóre z tych programów mają na celu kupujących pierwszy raz do domu, co będzie wymagało obecności na zajęciach, które uczą, jak ubiegać się o kredyt hipoteczny w domu, jak znaleźć wykwalifikowanego agenta nieruchomości, na co zwrócić uwagę przy ocenie stanu domu i tematów pokrewnych ,

Niektóre programy są przeznaczone kupujący domu dla tych, którzy mają problemy kredytowe, które mogą zapobiec ich zakup domu, i nauczy uczestników, co mogą zrobić, aby upewnić się, że ich informacje kredytowe są dokładne i oferują wskazówki, jak mogą poprawić swoją zdolność kredytową przed ubiegania się o kredyt hipoteczny, oraz które programy hipotecznych będzie je spełnić.

Istnieją programy do domu kupujący dla osób zainteresowanych zakupem przejęcia domów prowadzonych przez agencje rządowe, które mogą mieć mniej rygorystyczne wymagania niż próbując kupić dom, który jest sprzedawany przez bank za pośrednictwem nieruchomości.

Na sprzedaż!

Jane Ann S

Widzisz je, gdzie mieszkasz: w kolorowych znaków Realty utknęły na przednich trawników stara się zwrócić na siebie uwagę. W tym gospodarki, firmy Realty musisz zrobić, co w ich mocy, aby przyciągnąć firmy.

Strona główna handlowa może być długi, żmudny proces, a nawet jeśli są podekscytowani stając się właścicielem domu, zanim zakupy do domu, trzeba wybrać jedną z wielu firm, nieruchomości, zanim znajdziesz ten właściwy.

Będziemy chcieli, aby wybrać firmę, której agenci wiedzą dokładnie, co szukasz, są gotowi pokazać domy w swoim przedziale cenowym, i słuchać, aby usłyszeć dokładnie to, czego chcą. Upewnij się, szukać środków, które chcą słuchać i wykonywać swoją pracę do zakresu dokładnie, co chcesz. Musisz zrobić wyszukiwania firm Realty z agentów, którzy są chętni do pracy z wami osobiście, z kim mają dobre stosunki z i komu możesz zaufać.

Firmy Realty swoich pieniędzy, gdy wydasz swoje, więc upewnij się, że czynnikiem wyboru jest godna zaufania i będzie współpracować z zainteresowanie umysłu.

Wyszukiwanie firm Realty można próbować w czasach, ale również dlatego, że nagradza Po odnalezieniu domu agent myśli będzie idealny dla Ciebie, youâ € ™ ll zarówno wiem!

Raz pierwszy kupujących domu

Jako pierwszy dom razem nabywca ekscytujące doświadczenie, to może być również przerażające i stresujące. Niektóre rzeczy, które należy myśleć przy zakupie domu jest, realistycznie, jak wiele można sobie pozwolić? Nie chcesz być walczy co miesiąc spłacić hipoteki. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo w banku na koszty zamknięcia, niektórzy nabywcy domu się zaskoczeni, gdy dowiadują się oni potrzebują kilka tysięcy dolarów więcej. Zapłać za inspekcji domu. To może wydawać się tylko kolejny koszt, ale warto.

Inną rzeczą, która raz pierwszy kupujących domu może nie zdaje sobie sprawy, ilość dokumentów będzie podpisanie na zamknięciu. To może być przerażające, można poczuć się jak podpisanie swoje życie. Wszyscy mamy to zrobić, weź głęboki oddech i spróbuj się zrelaksować. Mówiąc o zamknięciu, które czasami się przełożony, to może być konieczne papier nie jest jeszcze gotowy, ktoś nie dot się I, cokolwiek to jest, to jest bardzo denerwujące być gotowy do podpisania dokumentów, tylko dostać nazwać to, że został przełożony przejść do niego wiedząc o tym, że droga nie będzie tak rozczarowany, a jeśli to nie nastąpi, to będzie szczęśliwy niespodzianka.