grsail.com

Księgowość: Sarbanes-Oxley Porady

Zgodność z ustawą Sarbanes Oxley

Zawód księgowego zawsze miał wytyczne do naśladowania. Ustawa Sarbanes-Oxley z 2002 r (zwie SOX) wdrożyła jeszcze więcej przepisów zgodności, które muszą być przestrzegane. Dowiedz się Sarbanes-Oxley Accounting pomóc swoją karierę rachunkowości. Księgowość zostały stworzone w celu monitorowania zgodności tych przepisów z SOX.

SOX wzrosła nie tylko liczba miejsc pracy w zawodzie księgowego, ale zawód audyt rozszerzył również. Audyt jest bardziej wyspecjalizowany obszar rachunkowości, które koncentruje się na zgodności. Z SOX jest aktem zgodności, audytorzy mogą jedynie zwiększyć ich zbywalności znając ustawę Sarbanes-Oxley z roku 2002. W skrócie, trzeba wiedzieć SOX Accounting.

Sarbanes-Oxley Szkolenia online

Dzięki zgodności Sarbanes-Oxley, tak ważne w dzisiejszych czasach, istnieje wiele stron internetowych oferujących szkolenia i certyfikacji. Co może być bardziej wygodne niż siedząc przed komputerem i uczenia się? Brak korków, dojazdy itp

Wystarczy wpisać w szkolenia SOX w wyszukiwarce, a otrzymasz wiele wyników.

Jeden zalecane miejsce szkolenia znany jako "oficjalnego szkolenia i certyfikacji" w obszarze SOX. Ta strona jest zatytułowana "SOX Institute.org. Są one zarejestrowane w NASBA (National Association of Boards państwa Rachunkowości) do świadczenia CPE. Studenci mogą uzyskać zarówno podstawowy certyfikat poziom SOX lub zaawansowany.

Odwiedź je online Więcej informacji na temat, w jaki sposób pomóc swoim internetowych potrzeb szkoleniowych.

Sarbanes-Oxley Praca Wprowadzenie

Od czasu wprowadzenia ustawy Sarbanes-Oxley z 2002 roku, całkowicie nowe pole pracy rachunkowości została opracowana.

SOX jest obecnie znany jako "hot umiejętności" zawodu księgowego. Praca udziałem to "gorący umiejętności" uruchomić całą gamę od testerów SOX z SOX wysokie stanowiska Manager. Praca udziałem Sarbanes-Oxley są znane jako Sarbanes-Oxley zatrudnienia. Dowiedz się więcej o Sarbanes-Oxley i można łatwo znaleźć pracę księgowego.

Zgodność z ustawą Sarbanes Oxley

Część 202 Ustawy Sarbanes-Oxley z 2002 r obejmuje kwartalnych wymogów sprawozdawczych przez podmioty publiczne. Część 302 miejsc odpowiedzialność na prezesa i ramion CFO, wymagając od nich, aby osobiście zaświadczyć, że są one odpowiedzialne za prawidłowe ujawnieniem, kontroli wewnętrznej i procedur. Część 302 wymaga także CEO i CFO stwierdzić, że wykonywane są oceny kontroli wewnętrznej. Muszą one świadczyć o tym, że zgłoszone ich Komitet Audytu oraz niezależną firmę audytorską wszelkich brakach.

Część 404 obejmuje roczne wymogów w zakresie sprawozdawczości. Każdy podmiot publiczny musi zawierać sprawozdanie kierownictwa o wewnętrznej kontroli jednostki nad sprawozdawczością finansową. Innymi słowy, zarządzanie musi dochodzić do skuteczności systemu kontroli wewnętrznej w miejscu. Część 404 stanowi również, że stwierdzenie kierownictwa musi być potwierdzona przez niezależnych audytorów.

Sarbanes-Oxley Szkolenia Offline

Dla tych, którzy chcą na kurs do samodzielnej nauki (wraz z podręczników i testów) lub obecności seminarium, istnieje wiele firm świadczących seminaria w szkolenia SOX.

Skontaktuj się z lokalnym rozdziale State Board of Accountancy, Instytut Audytorów Wewnętrznych, lub wielu innych organizacji oferujących szkolenia SOX. Sox Instytut road show, obejmujące różne części kraju, aby zaoferować szkolenia SOX.

Sarbanes Oxley skrócie - Brak doświadczenia

Księgowy z SOX szkolenia, ale bez rzeczywistego doświadczenia zawodowego, musi wspomnieć o tym w "dodatkowe szkolenia i / lub certyfikatów" części ich CV.

List pierwszy. Umieść go pogrubieniem. Państwo datę można ukończyć szkolenie. Państwo, w którym otrzymał szkolenia, również.

Nawet jeśli nie może mieć doświadczenie w pracy, przyszli pracodawcy zobaczą, że są przeszkoleni w SOX. To jest więcej niż wiele innych księgowi nie będzie dla nich.

Sarbanes-Oxley Praca - prywatnych i publicznych

Rząd federalny opracował Public Company Accounting Oversight Board (PCAOB) w celu egzekwowania nowych zasad rachunkowości znalezione w ustawie Szable-Oxley z 2002 r.

PCAOB opracowała szereg zadań rachunkowości i kontroli w celu monitorowania i kontrolowania publicznych firm księgowych. Od poziomu podstawowego do kierowniczych, dostępnych ofert obfitują w tym sektorze. Dowiedz się o tych PCAOB pracy dla swojej korzyści.

Sektor prywatny ma również obfite ilości miejsc pracy księgowych SOX dostępnych. Są one zawsze szukają kogoś specjalnie doświadczony i przeszkolony w SOX - na wszystkich poziomach. Dowiedz się SOX i nie można stracić.

Sarbanes-Oxley skrócie - Doświadczeni

CV księgowy będzie wyróżniać się z tłumu, gdy wyświetla SOX doświadczenie. To doświadczenie nie jest jeden co księgowy ma.

Należy umieścić tę informację w górnej części CV. Mają wyróżniać. Umieść tę informację najpierw w swoim "kwalifikacji i umiejętności" sekcji. Użyj tłustym drukiem, jeśli to konieczne.

Ponadto, to go w sekcji "obiektywnej". Stan: "Aby uzyskać SOX IT stanowisko" ... na przykład.