grsail.com

Księgowość: Księgowość Oferty pracy Porady

Księgowość Edukacja

Księgowy może być wszystko, od asystenta księgowego do pełnego naładowania księgowy. Dzięki wysoce konkurencyjnym rynku pracy wymagającej więcej certyfikacji i zaawansowaną edukację, każde pole jest naruszona. Księgowość nie jest inaczej. Gdy firma posiada otwór do pełnego naładowania księgowy i dwa zastosowania, jeden z certyfikacji i / lub zaawansowanej edukacji prawdopodobnie zostanie wybrany. Asystent księgowy w zasadzie główny księgowy pomoże w razie potrzeby. Wiele razy ta polega na zawarciu transakcji zapisu, natomiast główny księgowy koncentruje się na sumy rachunku. Pełne ładowanie księgowy obsługuje wszystkie konta znajdujące się na sprawozdaniach finansowych. Biorą wszystkie informacje do obrotów i sald. Godzą pomocniczymi do księgi głównej, i dojść sald. Bilans próbny po czym odwrócił się do księgowego. Stamtąd, księgowy przybywa sprawozdań finansowych.

Konta Płatne CV

Rachunki płatne pracy może wynosić całą gamę z rachunków do zapłacenia urzędnika do kont menedżera. Każdy z nich ma swoje własne opisy zadań i obowiązków. Rachunki płatna praca związana jest z odpływem środków płynnych, do czynienia z fakturami i sprzedawców, a prowadzenie rachunku odpowiedzialności kont płatnych. Upewnij się, że Twoje CV pełni reprezentuje twoje Accounts Payable doświadczenie, szczególnie jeśli szukasz, aby przenieść się w tytule. Konta Płatne Menedżer zazwyczaj nadzoruje Accounts Payable zespołu. Zapewniają nadzór i doradztwo dla Accounts Payable zespołu. / P Księgowy ostatecznie sprawozdań administratorowi. Inne obowiązki i odpowiedzialność Konta Płatne Manager może wykonać to:

 • Ustalenie wytycznych firmy / P
 • Zatwierdź bony płatnicze
 • Nadzorowanie oprogramowania księgowego
 • Opracowanie schematu / P rachunków
 • Zatwierdzania nowych dostawców
 • Komunikować się z zarządzania kwestiami A / P w sprawie zakupu i
 • Wynajmuje, pociągi, kończy personel / P
 • Zatwierdza lub odrzuca / P wnioski personalne, takie jak czas wakacji, chorym czasu, itp
 • Opisy stanowisk / P Aktualizacje A
 • Pisze A / P podręcznik
 • Stwierdza zgodność budżetu / P
 • Znaki A / P kontrole
 • Prowadzi A / P szkolenia
 • Współrzędne miesięczne procedury zamknięcia
 • Zarządzaj faktury utrzymanie dokumentacji
 • Harmonogramy i prowadzi posiedzenia w miarę potrzeb.

/ P Manager wymaga umiejętności nadzorczych, zaawansowanych doświadczenie / P i zaawansowanej znajomości standardów branżowych. Zwykle posiadają wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości.

Accounts Payable Opis stanowiska

Rachunki płatne urzędnik jest odpowiedzialny za dnia na dzień, wprowadzanie danych do aktualizacji konta dostawcy i zapłacić rachunki firmowe. Jest to pozycja pisarski, który wymaga dbałości o szczegóły, co stanowi oprogramowanie know-how, sprawność manualną / klawiatury umiejętności i zdolności rysunek. Rachunki płatne urzędnik jest zdefiniowany jako duchownego pozycji. Niektóre z obowiązków w pracy i obowiązków to stanowisko może świadczyć to: wprowadzanie danych, otrzymywania faktur, przygotowywanie bony płatnicze, pieczątki z rachunków do zapłacenia faktur pieczęcią, miejsca, informacje o koncie kodu na fakturach, rachunkach aktualizacje dostawców, rachunki pocztowe / faktur do kont księgi głównej, uzyskać zgodę na zapłatę rachunku, płacić rachunki, napisz kontroli, raporty błędów wejściowych do księgowego / s. Monitorują również rachunki zależnego dla dokładności z księgi głównej kont / s.

Księgowość Księgowość

Czasem różnica między księgowych i księgowych obowiązków jest mylące. Wiele razy, w obecnych czasach, gdy zbiegają się. Jednakże, istnieje kilka głównych różnic.

Księgowość jest zdefiniowany jako głównie duchownych w przyrodzie. Księgowy jest odpowiedzialny za prowadzenie ksiąg firmy. Księgowość jest rejestrowanie codziennych transakcji wpływających na rachunki. Księgowość obejmuje nagrywanie, sortowanie i syntezy danych firmy w sposób określony przez podmiot.

Rachunkowości, z drugiej strony, technicznie obejmuje zaprojektowanie systemu prowadzenia dokumentacji, przygotowywanie raportów z zapisanych danych i interpretacji raportów. Interpretacja raportów jest głównym źródłem różnic między księgowych i księgowych usług.

Wielu księgowych na poziomie podstawowym wykonać księgowość. To jest powszechne w mniejszych firm księgowych publicznych lub mniejszych firm w ogóle. Ogólnie rzecz biorąc, księgowi muszą posiadać większą myślenie koncepcyjne, umiejętności analityczne oraz większą bazę wiedzy niż księgowy.

Należności

Należności definiuje się jako transakcję, która ma miejsce, gdy klient kupuje danej firmy produktu lub usługi firmy i obiecuje zapłacić w przyszłości. Klient otrzymuje dobra lub usługi, ale nie zapłacić za to teraz. Ta obietnica zapłacić firmę w przyszłości ustanawia należności dla firmy e rachunki. An należności uznaje się za składnik aktywów w księgach Spółki (sprawozdanie finansowe). Jest on również znany jako bieżący składnika ze względu na jego zdolność do konwersji na gotówkę szybko. Zazwyczaj należności nosić saldo na księgach spółki oraz na sprawozdanie finansowe.

Transakcji księgowych do nagrywania wystąpienia należności an kont to: rachunki kredytowe i debetowe należne sprzedaży. Zwiększa to konto aktywów (Należności), a także zwiększa rachunku dochodów (sprzedaż jako rachunku dochodów). Gdy konto jest spłacane przez klienta, z należności spadki i wzrosty pieniężne konta. Stąd, gdy gotówka jest obciążony należności jest dobro.

Konta Płatne CV

Sekcje na Accounts Payable CV składa się z informacji kontaktowych na górze strony. Po tym następuje: Cel Oświadczenie, umiejętności i kwalifikacji, Historia Praca, wykształcenie, rzemieślnicze i osobiste interesy (w razie potrzeby).

Przygotowując rachunki płatne CV, niektóre elementy trzeba podkreślić. W oświadczeniu "Cel", wspominając o Accounts Payable pozycję czego szukacie. Na przykład: "Aby uzyskać Accounts Payable stanowisko Księgowy". Nie dodawaj nic innego niż określone stanowisko, którego szukasz.

W sekcji "umiejętności i kwalifikacji" z kont płatne CV podkreślić swoje kwalifikacje w tej dziedzinie. Wspomnij tych umiejętności pierwszy i zaznacz je, pogrubione, aby pomóc im stać się od reszty swoich umiejętności. Na przykład ... "Skutecznie utrzymuje ewidencję funkcję płatne dla wielu milionów dolarów podmiotu".

W sekcji doświadczenia zawodowego, umieścić swoje rachunki do zapłacenia doświadczenie w tłustym drukiem. Użyj zorientowanych na działania, szczegółowe słowa opisując wyniki zostały osiągnięte. Dodają, emocje i zainteresowanie CV. "Odpowiedzialny za przetwarzanie dużej ilości rachunków transakcji płatnych" jest lepsze niż "przetwarzane wiele transakcji".

Wymieniając historii pracy, daty lista zatrudnionych pierwszy. Śledź ten sam tytuł pozycji, a następnie nazwy firmy. Umieść tę informację wszystkim pogrubioną czcionką w celu ułatwienia czytania. Po raz kolejny, listy swoich obowiązków i zadań w zakresie działań zorientowanych.

Dla absolwentów bez doświadczenia zawodowego, na pierwszym miejscu swoje wykształcenie. Jeśli przyprawia stanu zobowiązań, umieścić swoje wykształcenie po historii pracy.

Nie obejmują zadań dotyczące kont płatną CV. Jeśli potencjalny pracodawca jest zainteresowany rozmową z tobą dalej, będą informować o ich zainteresowanie planowania wywiadu. Przyprowadź swoje odniesienia do wywiadu.

Upewnij się, że sprawdzanie pisowni i korektę. Ponadto, upewnij się gramatyki i interpunkcji są poprawne. Czytelnicy CV zauważy te przedmioty. Wszelkie błędy ortograficzne, wznowienia z niewłaściwej interpunkcji i gramatyki odzwierciedla źle na skarżącą.

UWAGA: Jeśli chodzi o wygląd swoich kont płatne CV, niektórzy twierdzą, nie używać tłustym drukiem. Wiele firm skanowania teraz odezwie się do ich systemu komputerowego i śmiały typ ma tendencję do utrudnić czytelność.

Należności Opis stanowiska

Wszystkie należności pracy zajmują się tylko jednej pozycji sprawozdania finansowego, - należności.

Rachunki urzędnicze należności zadaniem jest znany jako Clerk należności przychodzących. Stanowisko to zazwyczaj wiąże się pomoc w projektach rachunkowości potrzebne; kodowania należności, sortowanie, zamieszczanie przychodzących kontroli klienta; rozstrzygania roszczeń klientów; badania różnic między fakturami i pieniężnych otrzymanych (może dotyczyć roszczeń klientów); wykonywania połączeń zbiórki; utrzymanie Należności starzenia raport; Porównując starzenia sumy raportu do limitów kredytowych; sortowania i plików dokumentów w miarę potrzeb; dokonywanie lokat bankowych; opublikowania notatki kredytowe; przygotowanie raportów dziennych gotówkowych; aktualizację księgi sprzedaży; aktualizacji kont klientów; przygotowanie nowych należności konta - jeśli skierowane; pomoc z kont należności na koniec miesiąca zamknięcia. Należności Kierownik jest odpowiedzialny za wysyłanie do różnych zapisów księgowych, takich jak księgi, czasopism i zależnej księgi do utrzymania należności konto.

Ponadto, Kierownik Należności muszą mieć dobre umiejętności klawiatury, silne umiejętności organizacyjne, silne umiejętności analityczne oraz znajomość programów księgowych.

Należności Księgowy zazwyczaj nadzoruje Clerk należności. Pozycja ta przygotowuje sprawozdania finansowe, wpisy do dziennika: otwarcie, dostosowanie i zamykania;

Konta Płatne pracy

Rachunki płatne są zdefiniowane jako transakcji wynikających z firmą zakupu towarów i usług na koncie. Towary i usługi są nabywane na podstawie obietnicy dla przyszłych płatności. Ten zakup na rachunek tworzy odpowiedzialności znany jako rachunek do zapłaty. An kwoty wierzytelności uważa się za zobowiązanie bieżące w bilansie i / lub sprawozdań finansowych. Jest uważany za prąd ze względu na swoją odpowiedzialność szybkość w przeliczona na gotówkę. Rachunki płatne zazwyczaj ma saldo kredytowe.

Accounts Payable Opis stanowiska

Konta Płatne Opis pracy różni się w zależności od branży pracy i pracy obowiązków. Większość Accounts Payable miejsc pracy, jednak wiąże się pracy z kont dostawców, płacenie rachunków, utrzymanie kont księgi głównej, a właściwie rejestrowania transakcji. Wszystkie pozycje obejmują dbałość o szczegóły, dobrej klawiatury umiejętności, zdolności i oprogramowania o zdolności do pracy figury. Wszystkie konta odpłatne pracy zajmują się tylko jednej pozycji sprawozdania finansowego ... rachunki płatne.

Accounts Payable Accountant nadzoruje Accounts Payable Clerk. Pozycja ta jest odpowiedzialna za uzgadnianie księgi głównej do zależnego od A / P. Robią dane regulacyjne, jak to konieczne. Inne obowiązki wykonywane przez Accounts Payable Accountant mogą obejmować:

 • Analiza i przygotowanie raportu starzenie / P
 • Rachunki Audyt poprawności sprzedawca
 • Opracowanie kont zależnego / P, w razie potrzeby
 • Raportowanie do Kierownika A / P
 • Przygotowywanie raportów / P w razie potrzeby
 • Obsługa połączeń zbiórki
 • Powiązania między firmą a dostawcami

Księgowość Edukacja

Istnieje wiele sposobów na księgowy zdobycia wykształcenia. Wiele uczelni społeczności oferują programy na miejscu wynikające w Associates Stopnia. Niektóre oferują specjalistyczne programy w księgowości, które wahają się od kilku miesięcy wzwyż. Istnieją również wyspecjalizowane szkoły biznesu oferują certyfikaty księgowości w określonym przedziale czasowym. Te dwa kierunki oferują nauki w klasie.

Edukacja można również osiągnąć poprzez programy online. Kursy online stają się bardzo popularne ze względu na łatwość i wygodę.

Ubiegając się o certyfikat, pełne ładowanie księgowy może zwrócić się do organizacji znanej jako American Institute of Professional (AIPB) Buchalterów. Organizacja ta zapewnia program do samodzielnej nauki na przygotowanie jednego uzyskiwania oznaczenie Certified księgowy. AIPB oferuje egzamin, aby uzyskać ten certyfikat.

Egzamin ten jest test krajowa 4-częściowy składający się z wszystkich pytań wielokrotnego wyboru. Obie części są brane online przez Prometric, podczas gdy dwie pozostałe części są otwarte części skoroszytu.

Aby usiąść do tego egzaminu, kandydaci muszą mieć albo dwa lata pełne doświadczenie jako księgowa w czasie pełnego obciążenia lub równowartość w niepełnym wymiarze godzin.

Księgowość

Księgowość zajmuje zwykle z wszystkich rachunków firmy, a nie tylko jednej pozycji. Księgowość wymaga znajomości podwójny system (co debetowej ma potrącenia kredyt) rachunkowości wpis. Księgowość obejmuje również znając różnicy między gotówki i rachunkowości memoriałowej.

Wiele razy księgowości pokrywa rachunkowości, szczególnie w mniejszych firmach. Oboje obejmować właściwą rejestrację i utrzymywanie rejestrów spółek.