grsail.com

Księga Gości: Księga Gości Kleje Porady

Księga Gości Klej: Co nie używać

Albumy są wykonane, aby zachować wspomnienia, więc wszystko używać na swoich układów notatniku musi być bezpiecznie zarchiwizowana; w tym notatniku kleju. Jeśli używasz scrapbooking klej, który nie jest bezpieczny dla zdjęć, pokonałeś cel "konserwowanie" swoimi zdjęciami i wspomnieniami.

Oto niektóre kleje notatniku nie należy używać na swoich stronach notatniku:

  • Guma cement jest bardzo szkodliwe dla Twoich zdjęciach. Toksyczne opary mówią wszystko. Chemikalia w tym kleju zrujnuje swoje zdjęcia i papier.
  • Dobry staroświecki białe szkoły klej z Elmer jest inny klej z dala od. Ten klej wyschnie i twoje zdjęcia nie będzie trzymać, ale to zostawię pozostałości, które mogą uszkodzić swoje dokumenty i fotografie.
  • Regularne kleje w sztyfcie nie są bezpieczne do użycia w układach notatniku albo. Oni mogą zostawić papiery sztywny i zrujnować wygląd stron notatniku.
  • Taśmy maskującej i taśma klejąca nie są bezpieczne produkty zdjęcia. Istnieje kilka marek podwójnej taśmy klejącej, które są oznaczone zdjęcia bezpieczny, że można użyć w razie potrzeby.

Więc co może notatniku klejów można użyć? Biegacze taśm są dobrym wyborem; są one wolne i bałagan wielokrotnego napełniania. Pamiętnik zdjęcia rogi dobrze zabezpieczyć dokumenty i fotografie, a także są one zdejmowane. Inne zdejmowany lub czasowy klej są dobre dla tych obrazów, które mają mieć dostęp do w przyszłości.

Zawsze można kupić lub użyć kleju do scrapbookingu projekty wyglądają na "bezpieczne" foto-gwarancji, aby można było układów notatniku, które będą trwać i szukać wspaniałych lat od teraz.

Wskazówka dla klejenia włókien lub wstążkę na notatniku Pages

Błonnik i wstążki może być trudne pozycje do przyklejania w układach notatniku. Gdy próbuje przestrzegać tych typów elementów do swoich stron, ciekły klej może być najlepszym wyborem. Wycisnąć klej cienką linią na swojej stronie notatniku, w którym chcesz umieścić swoje włókien i niech zacznie do wyschnięcia na minutę, a następnie umieścić włókien na klej i mocno ją dociśnij. Zezwolenie na klej do wyschnięcia trochę kleju pozwoli się "lepkie", więc nie rozmazuje i bałagan na swoich układów.

Korzystanie z tych i innych rozwiązań notatnik klejące pomoże Ci w tworzeniu układów czystych, atrakcyjne dla swoich albumów scrapbooking.

Klej w płynie Księga Gości

Scrapbooking kleje, jak płynny klej, może bałagan w pracy. Rozpylaniu cieczy kleju równomiernie na dużej powierzchni może być skomplikowane. Jednym z rozwiązań jest użycie plastikowych kart kredytowych otrzymasz w mailu z oferty karty kredytowej. Zamiast rzucać je, zachowaj je dla dostaw notatniku. Karty są sztywne i mają równą krawędź pomóc rozłożyć równomiernie klej zeskrobać nadmiar kleju, gdy są potrzebne.

Nie pozwól ciekłego kleju zostawiają cię w chaosie, wypróbuj rozwiązania karty kredytowej i cieszyć się część złomowanie wolne bałagan.

Korygowanie zadzieraj Glue

Jeśli masz zbyt dużo kleju notatniku na swoich ciosów notatniku, liter lub umrzeć cięcia to może pokazać się na stronach swojej ozdobą. Najlepszym rozwiązaniem jest, aby jak najwięcej z niego przy pracy, jak można nie rozmazuje się. Pozostawić do wyschnięcia i używać Q-Tip z kolorowej kredy, który pasuje do papieru zatuszować lśniące miejsce z klejem. Jeśli nie masz kredę, można spróbować białą gumkę i powinno załatwić sprawę. Zawsze należy sprawdzić swoje techniki korekty na niepotrzebnym kawałku papieru, aby upewnić się, że działa na układach notatniku.

Dwustronne Karty klejące

Arkusze dwustronne klejące są kolejnym scrapbooking klej alternatywą. Arkusze te mogą być cięte na dowolny kształt i są potrzebne wielkie rozwiązania samoprzylepne do wstążki, tkaniny i inne rodzaje zdobień notatniku. Arkusze samoprzylepne można kupić w większości notatniku sklepach lub sklepach rzemieślniczych. Te arkusze notatnik klejące są bezpiecznie zarchiwizowana, więc jest to doskonały klej do układów notatniku i wspomnień fotograficznych.