grsail.com

Książki z obrazkami i Starając Czytelnicy

Książki z obrazkami i Starając Czytelnicy

Ważne połączenia mogą być wykonane pomiędzy książki z obrazkami i czytelników walczących i strategii, które dotyczą tych połączeń może poprawić zdolność czytania dziecka.

Zrozumienie Walcząc Czytelnicy

Studenci, którzy są klasyfikowane jako walczy czytelników można znaleźć w praktycznie każdym poziomie jakości. Chociaż wiele z tych dzieci zdiagnozowano trudności w nauce, innym udało się gubią ich systemie szkolnym i nadal, aby przejść do następnego poziomu klasy. Jednakże, ponieważ z wiekiem, ich trudności w czytaniu nadal plagą innych obszarów akademickich, jak również. Ci, którzy walczą do zapoznania się zazwyczaj na ryzyko porzucenia szkoły po osiągnięciu ustawowego wieku to zrobić. Co można zrobić, aby pomóc tym czytelnikom walczy?

Pomoc musi być ułatwione, zarówno w szkole jak iw domu. Jako nauczyciel, istnieje wiele strategii czytania, które mogą być włączone na wszystkich poziomach jakości. Rodzice mogą wykonać kilka kroków, aby pomóc umiejętność czytania ich dzieci poprawić.

Znalezienie znaczących powiązań między książki z obrazkami i czytelników walczących jest kluczem do odblokowania nowy świat pełen coraz większego słownictwa i głębsze zrozumienie zawartości słowa pisanego. Są dostępne, aby zachęcić uczniów do bycia lepszymi czytelnicy z wykorzystaniem książek obrazkowych kilka metod.

Znaczenie Książki z obrazkami i walczy Czytelników

Jak wyobrażam książki pomóc tym, którzy zmagają się czytać?

 • Książki ilustrowane wykonywania połączeń pomiędzy ilustracjami i rozumieniu za pomocą uprzedniego dzieci wiedzy na temat przedmiotów. Kiedy dzieci rozpoznają obiekty i działania w ilustracjach, może wywnioskować, co może być Fabuła książki, a później zwerbalizować tych wniosków, jak próbują interpretować historię.
 • Książki ilustrowane zachęcić umiejętności wizualne, zachęcając dzieci do tworzenia obrazów umysłowych, jak czytać tekstu i ilustracji.
 • Ilustracje wprowadzenie wizualnych umiejętności czytania i pisania dla studentów z małym lub bez możliwości czytania. Dzieci, które są zastraszani przez słowo pisane może wyrazić słowami tego, co postrzegają na ilustracjach. Jak stać się bardziej wykwalifikowanych czytelników i pisarzy, mogą próbować umieścić te spostrzeżenia w formie pisemnej.
 • Grafika uczy estetyki, w tym kolorów, kształtów, nastrojów i uczuć.
 • Książki zachęcić dzieci do analizowania ilustracje odnoszą się one do tekstu książki. Można je porównać ilustracje z ustawienia i charakterystyki książki.
 • Książki ilustrowane uczyć czytania ze zrozumieniem, łącząc obrazy wizualne do rzeczywistych znaczeń książki. Dzieci zrozumieć sens tekstu poprzez ilustracje.
 • Książki wprowadzić poznawczy charakter sztuki, ponieważ odnosi się do słów.

Proponowane strategie

Jakie są strategie, które mogą łączyć książki z obrazkami i czytelników walczy? Oto kilka wskazówek, które sprawdziły się zarówno w klasie jak iw domu do poprawy czytania ze zrozumieniem i pisania dla uczniów w każdym wieku.

 • Książka Książka spacer spacery -A ma studenci rozpatrywania książkę, zanim rzeczywiście go czytać. To powinno być prowadzona działalność przez rodzica lub nauczyciela. Dzieci patrzeć na ilustracje do książki z obrazkami i zgadnij co ustalania, działki i charakteryzacji. Kiedy wziąłem "spacer" przez książki, nauczyciel i dzieci mogą razem czytać książki. Po przeczytaniu książki, dyskusja może zbadać, jak dokładne dziecinnych uprzedzeń postrzeganie książki rzeczywistości.
 • Peer ilustrujący -Czy uczniowie pracują w parach lub grupach, aby utworzyć własne książki z obrazkami, a następnie przedstawić te książki do klasy.
 • Bez słów książek obrazkowych -Ask nie-czytelników lub studentów ELL (uczących się języka angielskiego), aby spojrzeć na niemym książki z obrazkami i opowiedzieć, jak interpretować. Pomóż im skupić się na poszczególnych słówek, jak o tym opowiadają.
 • Wykonać połączenia -Czy uczniowie wyciągają wnioski i dokonywać połączeń pomiędzy ilustracjami i ograniczonej tekst książki z obrazkami. Jak dokładne są ilustracje? Jak dobrze ilustracje skorelowane do słowa pisanego w książce?


Wreszcie, więcej praktyki, dostęp do Tar Heel Reader, stronę internetową, która jest wynikiem współpracy pomiędzy Centrum Literacy i niepełnosprawności Studiów i działu informatyki na Uniwersytecie Północnej Karoliny w Chapel Hill. Ta strona internetowa oferuje kolekcję bezpłatnych i łatwych do odczytania pobrania książek w Internecie. Możesz przeglądać książki w różnych formatach, w tym PowerPoint i Impress, a każda książka może być włączony mowy. Strona jest dostępna w innych językach, a dzieci mogą napisać i zilustrować swoje książki z obrazkami, aby przesłać.