grsail.com

Książki pamięci dla żałoba

Książki pamięci dla żałoba


Książki pamięci są doskonałym sposobem, aby pamiętać ukochanej, który zmarł. Mogą pomieścić niektóre z najcenniejszych wspomnień i historii życia specjalnej osoby w swoim życiu, który zasługuje na pamięć. Czy chcesz, aby jeden dla siebie lub dać jeden do znajomego, który jest zatroskana, będziesz zachwycony potężnych skutki może mieć na ocalałych.

Wybór Księga pamięci

Pierwszym krokiem w tworzeniu książki pamięci jest podjęcie decyzji, jaki rodzaj książki chcesz uchwycić wspomnienia. Większość ludzi korzysta użyć album zdjęć lub notatniku, więc co za różnica?

Photo Album: Albumy fotograficzne mają kilka różnych sposobów, aby ułożyć. Możesz umieścić zdjęcia w kolejności od najstarszego do najstarszego i można rozpocząć z najstarszych zdjęć tak, że osoba oglądania go może przejść od obecnych do przeszłości przez życie zmarłego. Niektóre osoby będą pisać pamięć na odwrocie fotografii lub na małej naklejki do umieszczenia na przedniej części obrazu.

Księga Gości: Dla tego typu książki pamięci, umieścić zdjęcia na pustym kartonie i można dodać upiększeń, aby wyróżnić zdjęcia. Wiele osób również na stronie dziennika, pisząc o uczuciach mają one patrząc na zdjęcia lub o historie za nimi.

Miejsca Zakup Księgi pamięci

Twórczy Wspomnienia posiada duży wybór albumów fotograficznych i albumy można wybierać. Można również znaleźć wszystkie materiały potrzebne do tworzenia pięknych stron notatniku.

Shutterfly umożliwia przesyłanie wszystkich zdjęć na stronie i stworzyć albo album fotograficzny lub notatniku-typ książki pamięci. Jeśli chcesz zrobić album ze zdjęciami z więcej niż jednego obrazu na każdej stronie, to nie jest problem: pozwalają one tworzyć kolaże lub umieścić zdjęcia na każdej stronie tylko o dowolny sposób.

Wal-Mart ma fotografii produktów za przystępną cenę w obsłudze. Możesz albo kupić album fotograficzny lub notatniku i utworzyć go na własną rękę lub można zaprojektować jedną online i mieć druk Wal-Mart i wysłać go do Ciebie.

Czasopismo Pomysły o książce

Wiersze i cytaty

Jeśli zdecydujesz się dokonać pełnej notatniku lub po prostu chcesz to mów na zdjęciach, można znaleźć wiele pogrzebowego wiersze i cytaty w Internecie. Możesz użyć te, które znaleźć i to autor i można z nich korzystać za inspirację do napisania własnego.

Myśli i uczucia

Księgowanie o swoich uczuciach i myślach jest to świetny sposób, aby poradzić sobie z cierpieniem. Jak napisać wyjątkowe chwile zostały udostępnione zmarłego, będzie rozpocząć proces uzdrawiania. Proces ten może być bolesne, ale należy pamiętać, że nie może mieć ukochaną osobą fizyczną z tobą, ale zawsze są cenne wspomnienia.

Opowieści o życiu

Zbieranie życiowe historie o zmarłej osoby może być trudne, zwłaszcza jeśli jesteś przyjacielem przeżył. Najprostszym sposobem na to jest najbardziej pocieszające sposób - spędzić czas z osobą, zatroskana i po prostu słuchać. W miarę upływu czasu, jest prawdopodobne, aby usłyszeć jego lub jej rozpoczęcia do refleksji na temat ich doświadczeń z ich mieli zmarłego. Można również kontaktować się z innymi członkami rodziny, wyjaśnia, że ​​podczas tworzenia książki pamięci dla swojego kolegi, i poprosić ich, aby podzielić się historie, które można podświetlić o zmarłych wydarzeń najbardziej pamiętnych.

Przekazywać dar Historii Rodziny

Nie tylko stworzenie poradnika pamięci Państwu proces gojenia dla siebie lub znajomego, będzie to również cenna kolekcja historii rodziny. Ta książka może być dzielona z członków rodziny, którzy, podczas gdy oni nie mogą być na tyle szczęścia, aby spotkać zmarłego, będzie co najmniej w stanie kontynuować swoje historie życia wielu pokoleń.