grsail.com

Książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym

Książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym


Znalezienie odpowiednich do wieku książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym jest trudnym zadaniem. Wiele pojęcia o miejsca są trudne dla małych dzieci, aby zrozumieć. Jednak wielu rodziców chce, aby ich dzieci zainteresowani nauką w młodym wieku.

Przedszkolaki i Przestrzeń

Przedszkolaki są zafascynowani światem wokół nich, a to prowadzi swoją uwagę do przestrzeni kosmicznej. Mogą zadawać pytania na temat księżyca, gwiazd i planet. Niektóre przedszkolaki mogą nawet zastanawiać, kosmici, statki kosmiczne, rakiety i astronautów. Dzieci, które zostały wystawione do wszechświata będą mieli naukę faktów i wysłuchaniu fantastycznych opowieści o kosmosie. Znalezienie dobrych książek do czytania dla dzieci o powierzchni może również pomóc szczyt zainteresowania nauki i eksploracji kosmosu.

Książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym

Książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj dzielą się na dwie grupy: książki oparte na faktach i książek fantasy.

Książki przestrzeni informacyjne

Gdy szukasz książek dziecięcych literatury faktu nauki dla przedszkolaków, to może być trudne do ustalenia, jakiego rodzaju książki dziecko zrozumie. Zacznij od podstawowej książki, która wprowadza koncepcje w zabawny sposób, jak z dzieckiem lub zwierzęcia w historii, i zobaczyć, jak wiele faktów dziecko rozumie i przejść do trudniejszych książek i koncepcji stamtąd.

Blast Off to the Moon! Paul Nicholls jest wielka zaczyna historia dla małych dzieci i przedszkolaków. Tylko 12 stron, jest idealny dla przedszkolaków z krótkim uwagi. Starsze przedszkolaki mogą cieszyć słysząc jedną z tych informacyjnych książek:

 • Nie ma jak w kosmosie: All About Our Solar System, Tish Rabe jest dobre dla przedszkolaków, którzy zachwycają się widząc ulubioną postać, Kot, a oni dowiedzieć o planet, Słońca i Księżyca.
 • Co tam jest? Rezerwuj O Lynn Wilson przestrzeni oferuje się fakty w sposób jasny dla dzieci.
 • Ja i Moje miejsce w kosmosie przez Joan Sweeney przestrzegać młodych kobiet, jak ona bada astronaucie kosmos i dotyczy łatwo zrozumieć fakty do czytnika.
 • Ryczące Rockets Tony Mitton następujące zwierzęta w przestrzeni i uczy dzieci prostych pojęć o przestrzeni kosmicznej.
 • Chcę być Astronauta przez Byron Barton jest nagradzana opowieść o tym, co to znaczy być astronautą. Jedną z nagród zdobył był na 1988 Outstanding Nauka Książki dla udzielenia handlowe Dzieci.
 • Na Księżycu Anny Milbourne wykorzystuje rzeczywiste zdjęcia NASA, aby pomóc ilustrują opowieść o wizycie księżyc.
 • Ślady na Księżycu Mark Haddon następująco młodego chłopaka, który widzi lądowania na Księżycu.

Kosmiczne przygody i fantasy Książki

Nie każda książka o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym jest w oparciu o informacje. Dzieci z aktywnych wyobraźni może cieszyć się przygody i fantazji opowieść, która mówi do ich kreatywność. Zastanów się czyta jednym z tych książek przygodowych do swojej przestrzeni przedszkolaka:

 • Przestrzeń Chłopiec przez Leo Landry następująco młodego chłopaka, który idzie do miejsca na piknik na Księżycu.
 • Zielona Wilma, Żaba w przestrzeni przez Tedd Arnold jest o żabie, która jest błędnie odbierane przez cudzoziemców oraz podjętych w kosmos.
 • Owce wystrzelić! przez Nancy E. Shaw następująco stado owiec, którzy uważają, rakiety w ich pastwiska i zdecydować, aby zabrać go w podróż w kosmos.
 • Pozdrowienia dla Man in the Moon przez Ezra Jack Keats następująco grupę dzieci na wyimaginowanej przygody na Księżyc.
 • Hedgie blastów Jan Brett jest o jeża, który kończy się w kosmos rakieta.

Przestrzeń pracuje się w wielu opowiadań dla przedszkolaków. W rzeczywistości, to świetna książka do czytania dla dzieci na Boże Narodzenie, które łączy w sobie przestrzeń i Santa jest Santa w przestrzeni przez Jacka Silbert. Śledź Santa na wielką przygodę, kiedy odwiedza inną planetę.Najlepsze książki o miejsca dla dzieci w wieku przedszkolnym są te, które wybiera się przedszkolak. Znajdź kilka w lokalnej bibliotece lub księgarni i pomóc dziecku wybrać ten, który najbardziej go intryguje. Jeśli twój przedszkolak kontynuuje swoją miłość do miejsca nauki w szkole podstawowej, należy rozważyć uzupełnienie biblioteki przestrzeń z encyklopedii nauki dla dzieci, który zawiera informacje na temat miejsca.