grsail.com

Książki na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt

Książki na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt

Książki na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt odgrywają ważną rolę we wspieraniu młodych dziewcząt rozwój i utrzymanie pozytywnej samooceny w inspirowane światem mediów, które często skupia się na wyglądzie zewnętrznym, w przeciwieństwie do ogólnego optymistycznego obrazu siebie.

Znaczenie samooceny

Młode dziewczęta i kobiety są dziś bombardowani definicji społeczeństwa, co określenie "piękna" oznacza. Wygląd zewnętrzny nie jest po prostu podkreślił. Jej normy dyktowane przez media w różnych postaciach. W rzeczywistości, dziewczyny nie mają opuścić komfort swoich salonach spotkać ciśnienie, że społeczeństwo zadaje na nich jak żąda pewien standard dla obrazów ciała. Czasopisma, reklamy internetowe i gazet, filmów i programów telewizyjnych kwintesencją amerykańskiego widok piękna, a te dziewczyny, które czują, że nie "mierzy się" znaleźć sposób na radzenie sobie z ich poczucia nieadekwatności i awarii.

Rodziców i wychowawców "Role

Co rodzice i wychowawcy mogą zrobić, aby odwrócić szkody, które mogą wyniknąć z tych wpływów zewnętrznych? Czy zdają sobie sprawę, czy nie, dorośli w życiu młodych dziewcząt mają możliwość wpływania na dziewczęcy obraz siebie znacznie. Jest więcej do tego stwierdzenia, ale to po prostu swobodnie wypowiadać "piękno jest powierzchowne." W dzisiejszym świecie, dziewczyny muszą się nauczyć, aby przyjąć własne wewnętrzne i zewnętrzne piękno.

 • Książki -Books na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt są wspaniałe narzędzia do wpływania dziewcząt myśleć za siebie i zrozumieć, że nie muszą one być zgodne z wypaczonych oczekiwań, że społeczeństwo często portretuje. Aby pomóc dziewczętom w pełni czerpać korzyści, które te książki i inne materiały do ​​czytania może zaoferować, jednak czytać wraz z nimi, i przedyskutować, co czytać, słuchać ich pytania i oferując wnikliwe porady.
 • Zajęcia -Jak więcej społeczności uznają potrzebę zaoferowania dziewcząt alternatywne spojrzenie na kobiecość, oferują wiele klas, które koncentrują się na budowaniu pozytywnej samooceny i obrazu ciała. Dziewczyny uczestnictwa tych klas i dowiedzieć się, jak kochać swoje ciała i umysły, i nauczyć się rozpoznawać często nierealne postrzegania kobiet i dziewcząt w mediach.

Wybór książek na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt

Istnieje wiele książek na temat pozytywnego myślenia dla młodych dziewcząt, które oferują dziewczętom porady w świecie rzeczywistym iw dół do ziemi bohaterki, z której mogą modelować swoje własne życie. Poniższa lista pozytywnych książek myślenia, że ​​dziewczęta będą cieszyć.

 • Prawdziwi Zasady dziewczyn i chłodnym Kobiet: przewodnik myślenia dziewczyny z najmodniejszych kobiet w historii-Stworzone przez Dziewczyna Naciśnij w celu tworzyć materiały do ​​czytania dla młodych dziewcząt, które uczynią je samodzielności, pewny siebie i silna, ta książka sprawia, dobrze na swoim zamiarze, aby zachęcić pozytywne zmiany w jej młodych czytelników.
 • Moc pozytywnego myślenia dla młodzieży oraz promowanie pozytywnych Dzieci samoocenę-Obie te książki oferują prawdziwe historie życia i rozwiązania dla dzieci, które muszą pokonać troski, nieszczęścia, presji otoczenia, samorządy wątpliwości i inne problemy.
 • Dziewczyny Księga Pozytywna Notowania-ta książka oferuje cytaty sławnych kobiet z różnych środowisk, jak zachęcić dziewczęta, aby osiągnąć swój pełny potencjał.
 • Dziewczyny Księga Mądrości-The inspirujących cytatów z ponad 400 znanych kobiet z pewnością zainspirują dziewczyny ogarnąć swoją indywidualność i zachęcić ich kochać siebie.
 • Zupa z kurczaka dla dziewczynki duszy jak w przypadku wszystkich innych książek z tej serii, publikacja ta oferuje sympatyczny i inspirujące historie, że młode dziewczyny będą zachwycone.


Wreszcie, inspirujących książek non-fiction może naprawdę zachęcić młode dziewczyny, aby docenić ich ciała i umysły. Z drugiej strony, wiele innych książek oferują fikcyjne postacie, które mogą zaoferować inspirację i stać się przykładem dla pozytywnego myślenia. Zapoznaj się następujące książki:

 • Badger na Barce i inne opowiadania
 • Dom w Norham Gardens
 • Saffy Angel
 • Zabić drozda