grsail.com

Książki dla dzieci na taśmie

Książki dla dzieci na taśmie


Książki na taśmie dla dzieci mają wiele korzyści, że rodzice i dzieci mogą docenić. W dzisiejszym zabieganym świecie, gdzie wiele osób często czują, że nie mają czasu, aby zwinąć się z dobrą książką, kiedy chcą, książki audio może wypełnić pustkę alfabetyzacji i połączyć je z wygody.

Korzyści z książek audio

Czy nazywać ich audiobooków i książek na taśmę, te książki są wersje audio książek papierowych. Zamiast trzymając książkę w ręce, można posłuchać książki jako narrator czyta, słowo w słowo. Chociaż wiele osób wciąż wolą metodę "old-fashioned" czytania, książek audio popularność wzrosła w ostatnich latach i prawdopodobnie będzie rosnąć, a dzisiejsze dziecko wyrasta na dorosłego cyfrowo zależnej jutrzejszym.

Książki na taśmie dla dzieci dostarczyć pewnych korzyści, w tym następujące:

  • Pozwól wielozadaniowości: Kiedy dzieci usiąść z książką papieru, muszą być zaangażowani w to. To wymaga koncentracji i skupić się czytać książki, a to spokojny czas naprawdę nie pozwalają na inne zajęcia odbywać się w tym samym czasie. Książki audio, jednak pozwalają słuchaczowi zrobić więcej niż jedną rzecz na raz; Dzieci mogą grać w prostą grę i pomóc rodzicom w pracach domowych, podczas gdy książka gra w tle.
  • Odpowiedni dla wadą wzroku: dzieci, które są wadą wzroku może albo poczytać książkę Braille'a lub słuchanie audio książki.
  • Dobre dla podróży: Książki na taśmie łatwo podróżować, czy są one w starszej formie kasetowy lub nowszym formacie CD. Mogą być słuchał na przenośnym odtwarzaczu CD lub kasety, lub mogą one być umieszczone w systemie audio samochodowej.
  • Może zainteresują niechętnych czytelników: Niektóre dzieci walczą z czytania. Rodzice i nauczyciele często mają trudności z uzyskaniem tych dzieci w okolicy Reading. Książki audio może być krokiem w dobrym kierunku, dla dzieci, które mają problemy z czytaniem. Mogą czuć się bardziej komfortowe słuchanie książki, w czasie, mogą znaleźć chcą odebrać kopię papieru i przeczytaj go dla siebie, zwłaszcza jeśli wprowadzić je do charakteru lub serii kochają.
  • Dobry dla grup: Gdy popularne książki wychodzi (myślę Harry Potter), rodzice mogą znaleźć się w trudnym położeniu, jeśli mają więcej niż jeden zapalonym czytelnikiem w domu. Jeśli nie chcesz kupić dwie książki dla dwójki dzieci, za książki audio, które mogą słuchać w tym samym czasie.
  • Poprawa umiejętności słuchania: Nagrane książki oferują doskonałe możliwości rozwoju umiejętności słuchowych, które są bezcenne przetwarzania w szkole i w codziennych sytuacjach.

Jednym minusem do książek na taśmie jest to, że są one prawie zawsze droższe niż ich odpowiedniki papierowych, problem, który może spowodować, sklep budżetu świadome wokół na najniższych cenach mogą znaleźć.

Gdzie znaleźć książki dla dzieci na taśmie

Wizyta w lokalnej księgarni lub biblioteki jest inteligentny sposób znaleźć książki na taśmie dla Ciebie i dla dzieci. W niektórych przypadkach, książki papierowe towarzyszy książka audio jako zestaw, dzięki czemu słuchacz czytać razem, jeśli chce. Te sklepy internetowe niosą ogromny wybór książek audio, które młodzi ludzie będą mieli:

  • Książki na taśmie umożliwia czytelnikom wyszukiwać według kategorii, gatunku lub przyznanej literatury.
  • Disney oferuje wybierz tytuły książek związanych z ich ogromnej kolekcji filmów. Dzieci mogą oglądać i słuchać książek w Internecie w formie interaktywnej.
  • Amazon niesie duży wybór książek audio dla całej rodziny, w tym wielu tytułów idealne dla młodego czytelnika w swoim życiu.


Nawet jeśli dziecko preferuje książki papierowe, mając kilka książek audio na strony może być especiahttp: //love2publish.lovetoknow.com/title/42463/editlly pomocne podczas długich przejażdżek samochodowych lub gdy nie chcesz dzieci walczą o jednej książce. Może to być również sposób, aby cieszyć się historię, jak również i skłonić do dyskusji rodziny, który przybliża razem.