grsail.com

Krok po kroku: podgrzewacz wody Porady

Ochrona Podgrzewacz wody

Większość ludzi ich podgrzewacz wody za pewnik, tak długo, jak to działa prawidłowo. Jednak tylko kilka prostych korekt może wysłać cię na drodze do ochrony nagrzewnicy wodnej. Spróbuj tych prostych sztuczek, aby oszczędzać energię z istniejącego podgrzewacza wody:

  • Włącz temperatury do 120 stopni Celsjusza, zwłaszcza jeśli masz starszy model podgrzewacza wody. Gdy to zrobisz, będziesz oszczędzać energię a podgrzewacz wody będzie mniej podatne na uszkodzenia w wyniku przegrzania.
  • Zwiększyć efektywność ogrzewania wodnego poprzez odprowadzanie wody co sześć miesięcy. Musisz pozbyć się osadów w swojej podgrzewacz wody, dzięki czemu Twoje urządzenie działać bardziej efektywnie i propagowania ochrony nagrzewnicy wodnej.

Dowiedzieć się, co Wielkość zbiornika podgrzewacz wody jest potrzebne

Zbiorniki podgrzewacz wody są w szerokim zakresie pojemności galonów. Jeśli nie jesteś pewien, ile litrów trzeba do zbiornika podgrzewacza wody, należy postępować zgodnie z naszymi wskazówkami, aby zrozumieć to:

Zadaj sobie pytanie, jak wiele osób, prysznice, i wanny są w twoim domu, czy masz zmywarkę i czy masz pralkę. Dla każdej osoby, w domu i każdego elementu lub urządzenia, dać sobie punkt i dodać je.

4 punkty lub mniej - Musisz podgrzewacz wody gazowy 30 galonów lub 40-litrowy podgrzewacz wody elektryczny.
5 do 6 punktów - Musisz podgrzewacz wody gazowy 40 galonów lub 50-litrowy podgrzewacz wody elektryczny.
7 punktów - Musisz podgrzewacz wody gazowy 40 galonów lub 65-litrowy podgrzewacz wody elektryczny.
8 punktów - Musisz podgrzewacz wody gazowy 50-galonów lub 65-litrowy podgrzewacz wody elektryczny.
9 punktów i powyżej - Musisz podgrzewacz wody gazowy 50-galonów lub 80-litrowy podgrzewacz wody elektryczny.

Wady Tankless podgrzewacz wody

Tankless podgrzewacz jest nowsza oferta na rynku dla odbiorców w gospodarstwach domowych. Chociaż istnieje wiele zalet grzejnika tankless, jeśli debaty pomiędzy grzałki i tankless jednego, pamiętaj, że są dwie główne wady do rozważenia:

1. Będziemy płacić więcej pieniędzy z góry na tankless podgrzewacz wody niż podgrzewacz wody zbiornika. W celu zakupu tankless podgrzewacz wody, która będzie dostarczać Ci porównywalną ogrzewanie do modelu zbiornika, musisz zapłacić co najmniej dwa do trzech razy kosztów.

2. tankless podgrzewacz nie często równa pojemność grzałki dostarczenia ciepłej wody do użytku domowego.

Zalety Tankless podgrzewacz wody

Wiele starszych gospodarstw domowych używać galonów wody tradycyjnym piecem w celu dostarczania ciepłej wody w gospodarstwie domowym. Jednak, ze względu na dostępność bezzbiornikowego grzałkę wody, niektórzy konsumenci mogą rozważyć przełączania. Oto niektóre z zalet Tankless nad grzejnikiem galonów wody:

  • Kompaktowy rozmiar pozwala na większą elastyczność w jednostce oszczędzania miejsca.
  • Bezzbiornikowego wody nagrzewnica dostępna jest w postaci gazu lub modelu elektrycznego, w zależności od potrzeb gospodarstwa domowego.
  • Masz elastyczność zakupu mniejszego, tańszego urządzenia do podgrzewania tylko zlew lub większy jeden w celu ogrzania wielu urządzeń w gospodarstwie domowym.
  • Niektóre urządzenia pozwalają na dużym oszczędności kosztów w rachunku użytkowego.

Podgrzewacz wody naprawa i wymiana

Jeśli bierzesz pod uwagę zarówno wody naprawy lub wymiany grzałki, sprawdź nasz podręczny przewodnik, aby pomóc Ci zdecydować, w którą stronę iść.

1. Sprawdzić zalecany czas eksploatacji producenta ogrzewania wodnego. Zastanów się, czy podgrzewacz wody naprawy Wasza jednostka jest w fazie eksploatacji. Większość producentów oczekują, że ich produkty trwać od 8 do 12 lat.
2. Zastanów się czynników zewnętrznych, takich jak ciężkich warunkach pogodowych, integralności oryginalnej instalacji i wysokości alimentów Twój podgrzewacz wody otrzymał na przestrzeni lat. Jeśli jednostka przetrwała wiele niepogody i zaniedbane konserwacji, być może nadszedł czas, aby wymienić urządzenie.
3. Wycieki wokół zbiornika lub braku wiarygodności od ogrzewania wodnego oznacza, że ​​nadszedł czas, aby wymienić urządzenie.

Podgrzewacz wody Ceny

Podgrzewacz wody jest niezwykle ważne zakupu do domu. Większość gospodarstw domowych używać gorącej wody codziennie, kilka razy dziennie. Sprawdź naszą miarkę na ceny podgrzewaczy wody, jeśli chcesz przygotować budżet na nadchodzące zakupu.

200 dolarów - nie będzie w stanie znaleźć jak najwięcej podgrzewacze wody w tej kategorii cen podgrzewaczy wody. Istnieją pewne mniejsze modele elektryczne podgrzewacze wody i kilka niższych modeli tankless pojemność.

200-400 $ - gazowe podgrzewacze wody rozpocznie się w tym przedziale cenowym. Możesz znaleźć gazowych i elektrycznych podgrzewaczy wody w typowych rozmiarach 40 i 50 litrowych. W tankless modele podgrzewacz wody, które można znaleźć jeszcze zaspokoić do korzystania z jednego urządzenia, takie jak umywalki.

$ 400-600 - Sprawdzić niższe grzejników wodnych klasy podstawowej w kategorii gazu tutaj. Funkcje, takie jak dłuższe gwarancje od 12 lat w trybie samooczyszczania są częścią tej cenie. Wielu elektryczne podgrzewacze wody nie wiele ponad 400 $ do 600 $ zakresie kosztować, ale można znaleźć Tankless wersje podgrzewacz wody, które ogrzewają jeden główny aplikacji na raz.

Ponad 600 dolarów - Znajdziesz niektóre średniego szczebla i wyższych grzejników gazowych koniec Tankless które mogą obniżyć roczne koszty użytkowania w tej kategorii. Wyższa końcowe modele elektryczne iść w tej kategorii. Modele tankless może zastąpić niektóre z istniejących podgrzewaczy wody, dostarczanie ciepła dla jednego do trzech głównych aplikacji na raz.

Tankless Podgrzewacz wody

Tankless podgrzewacz wody jest urządzenie, które zwykle montuje się na ścianie domu. Niektóre modele są przeznaczone do montażu na zewnątrz, podczas gdy inne mogą być w pomieszczeniu. Kompaktowe, robią wielkie oszczędności miejsca alternatywy dla tradycyjnego podgrzewacza wody. Są one dostępne jako modele albo gazowa lub elektryczna i może dostarczyć w dowolnym miejscu od 4 do ponad 6 litrów na minutę ciepłej wody do domu. Niektóre jednostki mogą ogolił 50% na ciebie roczny rachunek za wodę. Możesz kupić model, który nagrzewa się tylko jeden zlew w domu lub cały dopływ ciepłej wody do domu. Większość tankless podgrzewacz wody może jednostki zastąpi obecny podgrzewacz wody, co własne.

Co zwrócić uwagę przy zakupie podgrzewacz wody,

Jeśli myślisz o wymianie istniejącego podgrzewacza wody, pomaga poznać podstawy, dzięki czemu można wybrać model, który najlepiej pasuje do Twojego domu. Podgrzewacz ciepłej wody jest w dwóch podstawowych typach: elektryczna i gaz. Jeśli patrząc do elektrycznego podgrzewacza wody, są odpowiednie do stosowania w wielu dziedzinach. Ludzie, którzy zakupy do gazowych podgrzewaczy wody zazwyczaj również używają gazu do paliwa jest jakieś urządzenie, takie jak kominek lub piec. Przy zakupie każdego typu podgrzewacza wody, należy wziąć pod uwagę następujące elementy:

Pojemność wody: podgrzewacz wody gazu wynosi od Tankless lub zaledwie kilka litrów do ponad 50 galonów. Najczęstszym rozmiar to 40 lub 50 galonów do podgrzewacza wody.

Odzyskiwanie Cena: Stopa zwrotu jest określić, ile litrów Twój podgrzewacz wody nagrzewa się w ciągu godziny.

Rozmiar: Gdzie umieścić grzejnik ciepłej wody i ile miejsca trzeba będzie miała wpływu na ograniczenia wynikające z wielkości urządzenia. Spójrz na wysokości i szerokości, aby upewnić się, że masz wystarczająco dużo miejsca dla swojego zespołu.

Energy Efficiency Rating: Chcesz wiedzieć, ile podgrzewacz ciepłej wody kupujesz będzie kosztować rocznie? Spójrz na naklejce z boku modelu informujące ocenę efektywności energetycznej.

Określenia efektywności On Your podgrzewacz wody,

Wydajność jest ważną częścią podgrzewacza wody. Rozważając efektywność, spójrz na dwa czynniki - czynnik energii i pierwsze godziny rating. Współczynnik energii lub środki EF jak dobrze podgrzewacz ciepłej wody zamienia energię w ciepło i jak dobrze zapisze go. Pobytu EF jest bliski 1. Pierwsza godzina znamionowej lub FHR pozwala wiedzieć, ile litrów wody na minutę, grzejnik ciepłej wody może dostarczyć do prysznicem, umywalką, lub inne urządzenie. Jeśli rozważasz grzejnik gazowy ciepłej wody, znajdziesz większość modeli mają tendencję do dostarczania większej FHR.