grsail.com

Kredyty hipoteczne: Porady ubezpieczeniowe hipoteczny

Prywatne hipoteczne Firmy ubezpieczeniowe i Oceniaj plany

Przez Doreen M

Istnieje ograniczona liczba prywatnych firm ubezpieczeniowych hipotecznych w Stanach Zjednoczonych. Jednak to nie oznacza, że ​​nie masz wyboru. Kredytodawców wymaga posiadania prywatnego ubezpieczenia hipotecznego (powszechnie nazywany PMI), jeśli robisz zaliczkę w wysokości mniejszej niż 20% wartości domu. PMI jest również wymagane, jeśli refinansowania domu i kredytu do wartości jest wyższa niż 80%.

Kredytobiorcy mogą być w stanie wynegocjować z ich kredytodawców i ich pokryć koszty prywatnych ubezpieczeń kredytów hipotecznych. Mimo to w wyniku wyższych stóp procentowych, może to być bardziej przystępne niż miesięcznej składki, które będą musiały zostać wypłacone.

Kredytobiorcy powinni żądać prywatnego ubezpieczenia hipotecznego wycenę dla płatności miesięcznych, rocznych płatności i PMI wbudowana w oprocentowaniu, tak można określić, które prywatny plan ubezpieczeń kredytów hipotecznych będzie odpowiedni dla Ciebie.

Możliwość odłożyć mniej niż 20% wartości domu jest możliwe ze względu na prywatne firmy ubezpieczeniowe hipotecznych. Prywatne ubezpieczenie kredytów hipotecznych osiągnęła własności domu rzeczywistością dla milionów domów.

Home Mortgage Insurance

Jeśli masz w domu, który jest finansowany przez instytut kredytowej musisz posiadać ubezpieczenie domu hipoteczny na dom. Wymagania różnią się między każdej firmy, co dolara kwota ubezpieczenia powinna być w domu, ale minimalna kwota jest zazwyczaj wypłata z domu.

Z wielu firm oferowane są zniżki za realizację wielu polis ubezpieczeniowych, w tym swoim domu, ubezpieczenie kredytu hipotecznego pojazdu, RV, motocykl, a nawet ubezpieczenia łodzi. Jest to korzyść dla Ciebie i agenta ubezpieczeniowego, aby wszystkie te polityki wiązanych razem. Z powiązanie dwóch lub więcej zasad, o ile jedno z nich jest ubezpieczenie domu hipotecznych widać znaczne oszczędności na temat ogólnej polityki, zwykle co najmniej 20 procent oszczędności.

Typowe tempo ubezpieczenie domu hipotecznych będzie się nieznacznie różnić z wielu powodów, w tym, jaka część kraju znajdują się w oraz wartości domu, żeby wymienić tylko kilka. Kontaktując się z firmą ubezpieczeniową na ubezpieczenia kredytów hipotecznych cytatem będzie najlepszym sposobem, aby zobaczyć, co można sobie pozwolić i co potrzeba do strefy.

Krótki przewodnik do prywatnych ubezpieczeń hipotecznych

Przez Doreen M

Większość nowych nabywców domu nie są nawet świadomi prywatnych ubezpieczeń kredytów hipotecznych, dopóki nie powiedziano, że płacą za to. Prywatne ubezpieczenie kredytu hipotecznego nie jest dla kredytobiorców, jest dla kredytodawców.

Powszechnie określa się jako "PMI" prywatne ubezpieczenia kredytu hipotecznego chroni kredytodawcy w przypadku, za zwłokę od kredytu hipotecznego, zanim zdążysz jego spłatę. Liczba ta jest uwzględniana w obliczeniach kredytodawców hipotecznych kredytów przy określaniu, ile pieniędzy możesz pożyczyć od swojego domu. Płatności wyższy dół, mniej prawdopodobne kredytodawcy będą żądać prywatnego ubezpieczenia hipotecznego. Właściciele domów, którzy mają co najmniej 20% w dół, nie są zobowiązani do posiadania prywatnego ubezpieczenia hipotecznego.

PMI mogą być kosztowne i mniej pieniędzy odłożyć na domu, tym bardziej będzie to kosztować w okresach miesięcznych. Stawki są w całości oparte na różnicy między kwotą można umieścić w dół domu i kwoty potrzebnej do osiągnięcia 20% kapitałów własnych. Raportu kredytowego nie ma wpływu na cenę.

Ustawa właściciel domu Protection (HPA) z roku 1998 stało się regułą, że kredytodawcy powiadomić kredytobiorców, gdy osiągną poziom kapitału własnego w wysokości 20%, pozwalając im, aby anulować PMI. Automatyczne umorzenie należy zrobić, gdy kredytu do wartości 78%, jeśli się nie wcześniej anulowane.