grsail.com

Kredyty hipoteczne: Home Equity Loan Porady

Kosztuje Get Home Equity Loan

To jest zwykle znacznie mniej kosztowne, aby zamknąć domu kapitałowych pożyczki od pierwszego kredytu hipotecznego. Zamiast pełnej wewnętrznej oceny, a "drive by" lub czasami ustawy podatek od nieruchomości pokazuje szacowaną wartość domu może wystarczyć. Zamiast pełnego zbadania tytuł, tylko krótki tytuł wyszukiwania, które sięga daty nagrania swojej pierwszej hipoteki jest zwykle wymagane. Ponieważ ubezpieczenie tytuł został wydany w pierwszej zamknięcia hipotecznych, inna polityka nie jest konieczne, dodatkowo oszczędzając pieniądze. Zamiast kosztuje wiele punktów (jeden punkt równa się jeden procent swojego kwoty kredytu hipotecznego), domu kapitałowych pożyczki powinien kosztować między zero i jeden punkt, w większości, co pozwala zaoszczędzić setki dolarów.

Podstawowe koszty obejmie wyszukiwanie tytułu, koszt dla uzasadniając, że wartość rynkowa (FMV) z domu obsługuje kwotę, którą chcesz (ocenę zewnętrzną, Podatkowym), nagrywanie opłaty (nagrywanie dodatkowe hipoteki na nieruchomości ), a koszt źródłowa (punktów), jeśli w ogóle. W przeciwieństwie do większości pierwszych hipotek, nie powinno być żadnych kosztów tytuł ubezpieczenia, opłaty za śmieci (gwarantowanie, przetwarzanie, magazynowanie, finansowanie, prep doc lub różne opłaty), nad kosztami noc mail, lub koszt badania pełnego tytułu. Twój całkowity koszt nie powinien przekroczyć o 12:59 i pół procent nowej kwoty kredytu. W wielu przypadkach może to być nawet do zera. Rozejrzyj się jako kredytodawcy często oferują żadnych zachęt kosztów.

Inwestowanie Your Home Equity Loan mądrze

Jednym z największych powodów, że ludzie biorą z domu kapitałowych pożyczki jest wykorzystanie funduszy na innych możliwości inwestycyjnych poza ich domu. Jest to sprytny sposób, aby Państwa pieniądze pracują dla Ciebie, jeśli mądrze inwestować. Jeśli myślisz o inwestowaniu dochodów z domu kapitałowych pożyczki, oto kilka wskazówek, aby zapewnić, że dokonujesz właściwego wyboru. Przy wyborze, gdzie inwestować swoje domu kapitałowych pożyczki, upewnij się, że ważą ryzyka.

Jedną z rzeczy, o domu, jest bardzo stabilny inwestycji. Tak więc, jeśli myślisz o przeniesienie pieniędzy do innego środka inwestycyjnych, należy wziąć dokładnie przyjrzeć scenariuszy ryzyka / nagrody, które się z nią. Oprócz ważenia ryzyka, również wziąć pod uwagę fakt, że trzeba będzie spłacić domu kapitałowych pożyczki w tym samym czasie zainwestowane pieniądze. To prawda, spłata domu kapitałowych pożyczki może być pobierana od wielu dziesięcioleci, jeśli to konieczne. Jednak większość osób uważa, że ​​nie ma tego rodzaju czasu.

Upewnij się, że Twoja inwestycja funduszy nie utrudnia zdolność do szybkiego spłacenia w domu kapitałowych pożyczki. Istnieje wiele innych czynników, które powinny wchodzić w grę, gdy zdecydujesz się ponownie zainwestować swój kapitał za pośrednictwem domowej domu kapitałowych pożyczki. Skonsultować się z doradcą inwestycyjnym na więcej odpowiedzi dotyczące wyborów przed sobą.

Zakupy na Equity Loans Online

Pożyczki kapitałowe są bardziej popularne niż kiedykolwiek w świetle niskich stóp procentowych, które są dostępne. Jeśli są Państwo zainteresowani w znalezieniu kapitałowych pożyczki w domu, poszukaj w internecie dla największego wyboru oprocentowanie kredytów hipotecznych, warunki i kredytodawców dostępnych. Istnieje kilka stron internetowych hipotecznych niż mogłyby być wymienione w jednym miejscu, ale oto kilka sposobów, aby znaleźć te, które na własną rękę.

 • Po pierwsze, można odwiedzić naszych sponsorów. Mamy funkcji strony internetowe, które są znane z zaangażowania w dostarczanie najlepszych kredytów hipotecznych i kredytów jednostki do społeczeństwa. Skontaktuj się z nimi więcej informacji na temat w jaki sposób mogą pomóc w danej sytuacji i scenariusza hipotecznych.
 • Możesz także użyć katalogów internetowych, takich jak projekt Open Directory znaleźć duże ilości stron internetowych specjalizujących się w kredytach hipotecznych i kapitałowych. Katalogi te daje linki do stron internetowych i krótkich opisów, co mogą zaoferować dla Ciebie.

Jest wiele innych miejsc, takich jak wyszukiwarki, gdzie można szukać pożyczek kapitałowych i cytaty stóp. Poświęć trochę czasu, aby korzystać z Internetu i otworzysz drzwi udzielania kredytów, które mogą nigdy nie znane były dostępne w inny sposób.

Planowanie emerytury z Home Equity linii kredytowej

Dla tych, którzy obawiają się o ich przyszłym dzisiaj, istnieją sposoby, że można skorzystać z pieniędzy masz teraz zainwestować go w swojej przyszłej emerytury. Jednym z największych zasobów dla tego typu funduszy w kapitale własnym domu. Jeśli właścicielem domu przez jakiś czas i to docenił, jak najbardziej zrobić w czasie, można chyba założyć solidny plan emerytalny, używając wyłącznie środków z linii domu kapitałowych kredytu.

Linia domu zaangażowania kapitałowego jest szybki, łatwy, tani sposób uzyskać dużą kwotę pieniędzy z jakiegokolwiek powodu. Większość doradców by powiedzieć, że linia domu kapitałowych kredytu powinna być używana tylko do konsolidacji innych długów lub reinwestować. Emerytura jest jednym z najlepszych sposobów, aby ponownie inwestują tego kapitału.

Jeśli zastanawiasz się, co najlepszą formą planowania emerytalnego byłoby dla Ciebie, istnieje wiele doradców finansowych, którzy kochają, aby omówić opcje z tobą. Większość z nich może pomóc wydobyć się z linii zaangażowania kapitałowego startowej kredytu i reinwestowania go natychmiast. Może być tak, bez szwu, że prawie nigdy nie może powiedzieć, że pieniądze zostały przeniesione. Porozmawiaj z doradcą finansowym na temat możliwych opcji planowania emerytalnego, że można skorzystać z linii z tobą domu kapitałowych kredytu. Pieniądze działa tylko wtedy, gdy pracuje dla Ciebie i nie zawsze są sposoby, aby to działało lepiej i szybciej.

Konsolidacja pierwszym i drugim hipoteczne

Z różnych powodów wiele osób kończy się przeprowadzenie pierwszego i drugiego gruntowego na domu. Dzięki rosnącym rynku krajowym, ci sami ludzie są stwierdzenia, które mają siedzibę na tyle kapitału własnego do refinansowania i konsolidacji dwóch kredytów hipotecznych w jednym, stałym kredytu. To sprawia, że ​​najlepszym tego we wszystkich aspektach.

Krótkoterminowe i długoterminowe, konsolidacji pierwszy i drugi kredyt hipoteczny jest dobrym posunięciem. Aby dowiedzieć się o konsolidację swój pierwszy i drugi kredyt hipoteczny, sprawdź środków kredytowych w internecie oraz w Twoim sąsiedztwie. Znajdziesz tu szeroki wybór opcji dla konsolidacji i na koniec, scenariusz do wyboru będzie się opierać na danej sytuacji. Tylko upewnij się, że masz cytaty z różnych miejsc, zanim zdecydował się na kredyt. Nigdy nie można wiedzieć, czy otrzymujesz najlepszą ofertę, jeśli masz tylko jedną.

Znalezienie koszt Nie Home Equity Loan koniec okresu

Jedną z największych zalet domu kapitałowych pożyczki jest niskie koszty, które są z nimi związane. Z pierwszych hipotek, koszty zamknięcia często może dodać do dość dużych kosztów. Z drugiej strony, z kredytu equity, znajdziesz opcje, które oferują absolutnie żadnych kosztów zamknięcia do Ciebie. Spowoduje to, że twój domu kapitałowych pożyczki szybkie i łatwe, a co najważniejsze, tanie. Mimo wszystko, większość ludzi, którzy chcą wykupić domu kapitałowych pożyczki nie chce wydać więcej pieniędzy; są one chcą zdobyć pieniądze.

Aby znaleźć żadnych kosztów zamknięcia domu kapitałowych pożyczki skonsultować się z kilku kredytodawców hipotecznych. Będzie wielu, które oferują opcję kosztową nie zamknięcia, ale każdy z nich ma różne stawki i warunki do zaoferowania. Kiedy już znajdziesz opcję bez kosztów zamknięcia, to do Ciebie, aby wybrać odpowiedni kurs i inne opcje dla Ciebie.

3 Korzyści Home Equity Loans

Istnieje wiele korzyści, do wyciągania kapitału własnego domu poprzez pożyczki kapitałowe. Tutaj chcemy przejść tylko kilka z nich ze sobą, dzięki czemu można uzyskać lepsze wyobrażenie o tym, czy domu kapitałowych pożyczki może być właśnie dla Ciebie.

 • Rozszerzone harmonogram spłaty - Kredyty kapitałowe nie są jak pierwsze kredyty hipoteczne, które prowadzą do określonych terminów. Często można wybrać się trzymać w domu kapitałowych pożyczki, tak długo jak jesteś właścicielem domu. Te wydłużone harmonogramy spłat dokonać miesięcy do zarządzania miesięcy znacznie łatwiejsze.
 • Odsetki tylko Płatności - Ponieważ większość domu kapitałowych pożyczki wymagają jedynie tylko odsetek płatności co miesiąc, może się okazać, że minimalna wpłata domu kapitałowych jest jednym z twoich najniższych rachunki co miesiąc. Biorąc pod uwagę, jak wiele możesz potrzebować pieniędzy z linii zaangażowania kapitałowego, kosztów / korzyści jest bardzo dobrze widoczne.
 • Brak Koszty zamknięcia - Większość domu kapitałowych pożyczki pochodzą z zerowym kosztów zamknięcia. To robi ogromną różnicę dla kogoś, kto potrzebuje pieniędzy, a nie chcesz wydać wszelkie do niego dostać. Brak kosztów zamknięcia domu kapitałowych pożyczki można uzyskać z wielu kredytodawców, więc należy zapytać Ciebie.

Wyremontować swój dom z Home Equity Loan

Oto kilka sugestii dotyczących korzystania z domu kapitałowych pożyczki:
* Rozwijanie lub wyremontować swój dom.
* Finansowanie edukacji dziecka.
* Konsolidacja zadłużenia w jedną płatność, w niższej stopy procentowej.

Są to ogromne korzyści dla konsumentów amerykańskich. Ale przed podjęciem decyzji o domu kapitałowych pożyczki, będzie również poinformowany konsument. Duże ryzyko zaciągania kredytu praw własności traci swój dom, jeśli się tak nad głową z długu, a nie spełniają swoje miesięczne płatności. Drugi kredyt hipoteczny lub pożyczki kapitałowe, jest dla pozycji big-biletów, które są inwestycje, nie na wydatki błahych i zakupy można zrobić bez.

Kredytodawcy czuć się bezpiecznie z Home Equity Loans

Jeśli chcesz pożyczyć dużo pieniędzy lub kredyt nie jest tak dobry, myślę o domu kapitałowych pożyczki. Z domu kapitałowych pożyczki, kredytodawcy często są bardziej elastyczne. Pożyczki te zasadniczo są Drugi kredyt hipoteczny. Są one uważane za bezpieczne pożyczki zrobić, bo w domu jest twoje zabezpieczenie. Właściciele domów mogą ciężko pracować, aby spłacić pożyczki kapitałowe, ponieważ nie chcą zagrozić bezpieczeństwu startowej. Oto, co może z kredytu praw własności:

* Niższe stopy procentowe;
* Stosunkowo łatwe standardy kwalifikacji;
* Ulga podatkowa;
* Duży, ryczałt pieniędzy.

Szukajcie Pomoc z dużymi obawami o pożyczki Equity

Jeśli masz duże obawy co do warunków kredytu equity, lub czujesz, były wykorzystywane, mogą być odwołania. Ale trzeba się prosić o pomoc. Oto co należy zrobić:
* Zapytaj bar stowarzyszenie państwa w odniesieniu do taniego biura prawnego lub prawników, które oferują bezpłatne konsultacje.
* Zadzwoń do biura swojego stanu Prokuratora Generalnego, i porozmawiać z kimś w dziale ochrony konsumentów.
* Większość każda społeczność ma uczciwych zwolenników mieszkaniowych lub niedrogie agencji doradztwa. Z nimi skontaktować i poprosić o pomoc.
* Przeczytaj stronę internetową rządu federalnego dla konsumentów w www.consumer.gov

Usprawnienia w domu? Weź drugi kredyt hipoteczny

Jeśli szukasz, aby dodać kilka ulepszeń do domu i zastanawiasz się, gdzie można znaleźć pieniądze, odpowiedź jest wokół ciebie. Jeśli byłeś w domu na chwilę, lub jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie domy zostały doceniając, prawdopodobnie zbudowali trochę kapitału własnego domu. Ten kapitał domu można wyciągnąć przez drugi kredyt hipoteczny i można umieścić bezpośrednio z powrotem do domu przez remont domu.

Drugi hipoteki są czymś, co straszyć wiele osób. Jest to naprawdę nic się bać. Drugi kredyt hipoteczny, nie oznacza, że ​​masz więcej pieniędzy zainwestowanych w domu, niż to jest warte, jeśli jesteś ostrożny. Większość ludzi, którzy biorą na drugiego kredytu hipotecznego to zrobić, nigdy nie wykorzystania środków. Przeciwnie, środki dostępne od drugiej reszty hipotecznego, jeżeli są one na tym, że może deszczowy dzień przyjdzie czas.

Jeśli szukasz, aby zwiększyć wartość swojego domu poprzez poprawę, porozmawiać ze specjalistą hipotecznych o możliwości drugiego kredytu hipotecznego. Możesz skorzystać z bardzo niskich stawkach sekund hipotecznych i naprawić swój dom bez konieczności pochodzić z kieszeni.

Rozejrzeć się za najlepszego Home Equity Loan

Warto rozejrzeć się za najlepszą domu kapitałowych pożyczki. Koszty i terminy różnią się, więc można zaoszczędzić setki tysięcy dolarów, jeśli zrobić kilka badań w pierwszej kolejności. Oto kilka wskazówek:

* Skontaktuj się z kilku kredytodawców, w tym banków, SKOK-ów i brokerów kredytów hipotecznych.
* Pobierz kopię raportu kredytowego i przejrzeć ją przed pożyczkodawca ma. Czy informacje są dokładne? Są problemy kredytowe pokazano, że poprawione? Jeśli tak, skontaktuj się z biurem informacji kredytowej do sporu raport.
* Przejdź do trybu online i porównać oferty. Istnieją setki zasobów w sieci dla domu kapitałowych pożyczki.
* Wreszcie, upewnij się, że pożyczka equity jest najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Pytania, które należy zadać sobie pytanie: Czy Twoje zakupy wymagają dużego ryczałtu jak pożyczki kapitałowego? Czy będziesz w stanie utrzymać się z płatności miesięcznych na pożyczki kapitałowego?

Oceń i rozważyć ubezpieczenie na pokrycie płatności, jeżeli coś się dzieje. Możesz, ale nie mogą wymagać ubezpieczenia. Jeśli masz zamiar umieścić go w swoim programie, spróbuj płacić składki co miesiąc - nie z góry.

Uważaj na szybkie kosztów kredytodawców oferujących Equity Loans

FDIC ostrzega konsumentów o drapieżnych kredytodawców, którzy mogą prześladować konsumentów poszukujących domu kapitałowych pożyczki. Kredytodawców wysokie koszty mogą zatopić domów głębiej w długu. Zagrożone jest twój dom i bezpieczeństwo. Kredytodawcy mogą wykluczyć na domu, jeśli nie dokona płatności.

Tak zwane drapieżnych kredytodawców są znane trafia w osób z problemami kredytowymi lub o niskich dochodach. Tych kredytodawców może nie w pełni wyjaśnić warunki kredytów kapitałowych, które oferują. Właściciele domów mogą skończyć z drogich pożyczek kapitałowych nie mogą sobie pozwolić na spłatę. Oto rzeczy, które możesz zrobić, aby uniknąć problemów:
* Porozmawiaj z kilku kredytodawców.
* Badania kosztów i stawek dla kredytów kapitałowych.
* Dowiedz się swoich praw.
* Jeśli masz dużo długów i zobaczyć kapitałowych pożyczki jako odpowiedź, najpierw skontaktuj się z wierzycielami. Może mogą narazić Cię na planie płatności można sobie pozwolić.
* agencje lokalne mogą być w stanie pomóc z rachunków za energię i potrzeb nadzwyczajnych.
* Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, skontaktuj się z amerykańskiego Departamentu Mieszkalnictwa i Rozwoju Miast, bezp? Atny, na 1-800-569-4287.

Tylko odsetki kapitałowe - Szybkie kredyty gotówkowe i Niskie Płatności

Jeśli znajdziesz się w mgnieniu oka, a potrzebują szybko pieniędzy, nie wiedząc, jak stanie będzie do dużych kwot spłaty, pożyczki kapitałowe są prawdopodobnie najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie. Ponieważ większość kredytów kapitałowe są spłacane na zainteresowanie tylko podstawa, możesz pożyczyć dużą kwotę i nie być obarczone dużymi płatności miesięcznych.

Z interesem tylko spłaty, nie są zobowiązani do dokonywania płatności na rzecz swojej podstawowej równowagi. Oznacza to, że to tylko może, w każdym miesiącu, aby spłacić narosłe odsetki. Bez ciężaru dużej miesięcznych płatności, można uzyskać elastyczność, czego szukasz w pierwszej kolejności, gdy zaczął patrząc na pożyczki kapitałowej.

Więcej informacji na temat oprocentowania pożyczek kapitałowych jedynie, skontaktować się z jednym z naszych sponsorów lub specjalisty hipotecznych w Twojej okolicy. Odpowiedzi, które szukasz są tam z wielu miejsc i to do Ciebie, aby dotrzeć do ich znaleźć.

Wystąp o Home Equity Loan

Jest kilka rzeczy, które trzeba wziąć pod uwagę przed zastosowaniem do domu kapitałowych pożyczki. Najważniejszą rzeczą do rozważenia jest, czy można sobie pozwolić na dodanie miesięczne płatności do tego, co aktualnie wypłaty. Najlepszym sposobem, aby to sprawdzić jest usiąść z tobą małżonek i rejestrować wszystkie swoje rachunki, które płacisz się co miesiąc, to jest w tym gazu, artykuły spożywcze oraz wszelkie różne pieniądze, które spędzają.

Po dojść do wniosku, o tym, co grasz na następne trzeba będzie zobaczyć, jakie masz dochody pochodzące, jeżeli nie jest dochód pozostały i czujesz się komfortowo dodając coś innego jesteś gotowy, aby rozważyć zastosowanie do domu kapitałowych pożyczki.

Będziesz musiał zrobić kilka ważnych kroków przed procesem kredytowym zaczyna w tym sprawdzanie kredytu gości i nie stosując żadnych pożyczek wszelkiego rodzaju. Ubieganie się o wszelkiego rodzaju pożyczki może spaść na zdolność kredytową i może uniemożliwić otrzymania domu kapitałowych pożyczki.

Home Equity Loan Regulamin

Istnieją warunki kredytu hipoteczne gdy pożycza pieniądze przeciwko kapitału w ich domu i spłacać go przez stały okres. Jest w zwyczaju płacić opłat i kosztów zamknięcia góry i wybrać między stałym lub zmiennym oprocentowaniu. Jednak nie jest to tak proste, jak zadania, jak się wydaje.

Istnieje domu kapitałowych pożyczki, aby konsumenci płacą więcej niż to, co powinien w dłuższej perspektywie. Wiele banków, którzy aprobują je również nie zawaha się wykluczenia z domu, jeśli nie są spełnione płatności na czas. Z domu kapitałowych pożyczki twój dom służy jako zabezpieczenie, a banki po prostu nie obchodzi, jeśli straci swój dom, mimo tego, co mówią. Oni są w biznesie, aby jak najwięcej pieniędzy, jak to tylko możliwe.

Istnieje wiele metod, które wydają się korzystne używany, ale tak naprawdę nie są. Jeden sposób jest znany jako płatność balonu. To jest, gdy pożyczka lub kredyt hipoteczny jest dla mniejszych płatności, które prowadzą do ogromnej dokonanie płatności w terminie. To brzmi miło, ponieważ konsumenci, że to daje im czas, aby zaoszczędzić pieniądze, ale często wiele osób nadal nie mają pieniędzy, gdy zajdzie, że jeden duży płatności.

Home Equity linii kredytowej ceny

Linia domu kapitałowych stóp kredytowych będzie się różnić w zależności od banku, w którym zdecydujesz się z kredytu, ale istnieje kilka czynników, które warto rozważyć przed podpisaniem dokumentów. W większości przypadków linii domu kapitałowych kredytu rozpocznie się o niskim poziomie iw ciągu sześciu do dwunastu miesięcy kurs skoczy do określonej stawki, a nawet stać się elastyczny kurs w zależności od tego, co jest na rynku. To może nie wydawać się ogromne rzeczy do rozważenia, jeśli najpierw podpisaniu umowy na wypożyczenie, ale w dół drogi, gdy zmiany kursu, jeśli nie są przygotowane na zmiany trzeba będzie dokonać zmian w tym czasie, że może ty lub może nie być przygotowany do wykonania.

Linia domu zaangażowania kapitałowego jest linia kredytowa, która pozwala na pożyczyć od domu do pewnej kwoty pieniędzy na remont domu. Ten rodzaj kredytu jest idealne, jeśli planujesz pobyt w domu przez długi czas, jeżeli jest to nie twoje intencje może warto spojrzeć na inne możliwości.

Korzyści z Home Equity linii kredytowej

Linii domu kapitałowych kredytu jest to świetny sposób, aby korzystać z kapitału własnego w domu, na swoją korzyść. Z linii domu kapitałowych kredytu, możesz wykorzystać te pieniądze na remont domu lub innych osobistych rachunków.

Kapitał własny jest różnica między, co masz w lewo na kredyt hipoteczny i aktualnej ceny rynkowej na domu. To może być znaczna ilość, zwłaszcza dla tych, które zostały wypłacone w ich hipoteką na lata.

Z linii zaangażowania kapitałowego, możesz pożyczyć pieniądze, spłaca go każdego miesiąca. W większości nie ma zestaw płatności zarabiania co miesiąc, tylko wymaga do zapłaty odsetek. Oczywiście płacą więcej niż tylko interes zmniejsza saldo należne szybciej.

Jest to wyjątkowa alternatywa dla pożyczki osobiste, gdzie jest wymagana minimalna miesięczna co miesiąc, są też inne zalety. Możesz przelać pieniądze z linii zaangażowania kapitałowego głównej kredytu na konto bankowe i płacić rachunki osobiste, jeśli było doświadczyć trudności finansowe.

Pieniądze mogą być również używane do robienia potrzebnych napraw. Korzystanie z linii zaangażowania kapitałowego jest mniej kłopotów niż uzyskanie pożyczki osobiste z wyższym oprocentowaniem. Linia zaangażowania kapitałowego prowadzi niższe oprocentowanie przez większość czasu.

Pożyczki pod zastaw domu niski

Istnieje wiele pożyczki niskie kapitałowe domu do wyboru dzisiaj, ale trzeba mieć pewność, że przeczytać drobnym drukiem przed podpisaniem dokumentów dla Ciebie kredyt mieszkaniowy equity. W przeszłości wiele osób uważa, że ​​zostały one okłamał pożyczając instytuty, które dały im niskie domu kapitałowych pożyczki. Na początku stawki zaczęły Już od 2 procent w niektórych stanach, ale w ciągu 3 miesięcy do 1 roku stopa wziął gwałtowny skok tak wysokie, jak 15 procent, co zaskoczyło wiele osób, które nie były przygotowane, aby zapłacić więcej za ich domu kapitałowych pożyczki ,

Podczas poszukiwania domu kapitałowych pożyczki zazwyczaj najlepiej jest używać lokalnej instytucji kredytowej, które znasz lub ktoś, że wiesz, na osobistą prośbę dał ci dobrą rekomendację dla.

Domu kapitałowych pożyczki jest to dobry sposób, aby dopasować się do kapitału własnego domu tak długo, jak długo planujesz pobyt w domu przez co najmniej kolejne 5 do 8 lat. Jeśli planujesz na sprzedaży domu, zanim to nie zaleca się stosowania domu kapitałowych pożyczki ze względu na zwiększenie spłacić kwotę domu podczas umieszczania go na rynku.

Różnica między Home Equity Loan i pożyczki Home Improvement

Jeśli chcesz, aby remont domu lub ulepszeń, można użyć to kapitał własny lub w domu poprawy kredytu. Domu kapitałowych pożyczki lub linii kredytowej-of-może często więcej sensu, choć. Różnice są minimalne, choć jeden z nich może być dla Ciebie ważne ze względu na wygodę i prostotę.

Pożyczki w domu poprawy często wymaga, aby zapewnić kredytodawcy

 • Obszerna lista ulepszeń być wykonane;
 • Oszacowanie kosztów każdego składnika ulepszeń;
 • Lista wykonawców, którzy są zaplanowane do wykonywania pracy; i
 • Harmonogram czasowy z ulepszeń, które należy wprowadzić do określenia ilości i częstotliwości wypłat swoich dochodów przez kredytodawcę.

Jeśli masz niedostateczny kapitał w nieruchomości do generowania gotówki potrzeba do projektu poprawy, będziesz miał wielkiego wyboru, aby ubiegać się o kredyt w domu poprawy. Jednak jeśli masz już wystarczająco dużo kapitału, aby zakwalifikować się do kredytu equity lub Line-of-kredytowej (HELOC), to może być lepszym wyborem.

Stopy procentowe powinny być równe lub bardzo podobna w przypadku obu rodzajów kredytów hipotecznych. Warunki spłaty powinny być porównywalne. Ale coraz domu kapitałowych pożyczki daje wszystkie pieniądze potrzebne w formie ryczałtu i można zapłacić wykonawcy (ów), jak chcesz. Home Equity Line-of-kredytowej daje jeszcze większą elastyczność, jak będziesz płacić tylko odsetki od niespłaconego kredytu salda na koniec miesiąca. Dlatego należy twój rozpiętość projektu Poprawa więcej niż tylko kilka miesięcy, można by zaoszczędzić trochę znaczne koszty z tytułu odsetek, jak waga zacznie małe i zwiększyć tylko w stronę maksymalnie w czasie.

Zalety Home Equity Loan

Istnieje wiele korzyści związanych z korzystaniem z domu kapitałowych pożyczki, aby osiągnąć pewne cele finansowe. Jeśli jesteś właścicielem nieruchomości i mają pierwszy kredyt hipoteczny z korzystnych warunkach, domu kapitałowych pożyczki można uzyskać fundusze potrzebne do domu poprawy lub naprawy, większych zakupów (np samochodowego) lub konsolidacji zadłużenia przy niskich kosztach.

Zamiast koszty zamknięcia z trzech do czterech procent (lub więcej) swojego kwoty pożyczki, zamykając domu kapitałowych pożyczki powinny być koszty między zero a jeden procent. Jeśli zakup drogiego samochodu (nie są oni wszyscy?), Twój koszt odsetek nie odpisać od podatku. Jednakże, jeśli używasz domu kapitałowych pożyczki na zakup samochodu, zainteresowanie może być odliczane od podatków, skutecznie zmniejszając tak już dobre oprocentowanie. Jeśli potrzebujesz remont domu lub ulepszenia już chcą zrobić, pożyczki kapitałowe lub line-of-kredytowej może być idealnym wyborem do osiągnięcia swojego celu. Zamiast korzystać z kart kredytowych lub innych niepodatkowych odliczeniu pożyczek, domu kapitałowych pożyczki nie daje najlepszy ze światów: niskie stopy procentowe, długotrwałe opcje spłaty i odliczeń podatkowych.

Definicja i Common Equity Loan Górne limity

"Formuła" dla określenia swój kapitał jest dość prosta. Po pierwsze, określenie (lub skutecznie oszacować) wartość rynkową swojego domu (FMV). Następnie odejmujemy równowagi pierwszego kredytu hipotecznego. Różnica wynosi swój kapitał w domu. Na przykład, jeśli twój dom jest wart $ 250.000 i Twoja pierwsza hipotecznych wynosi $ 100,000, Twój kapitał to 150.000 dolarów. Wielkość pożyczki można uzyskać oparty będzie na następujących -

 • Odsetek domu na FMV kredytodawcy pozwoli (zazwyczaj między 80% a 90%);
 • Wysokość pierwszego kredytu hipotecznego;
 • Raportu kredytowego i wynik; i
 • Twoje przychody i koszty, które dają kredytodawcy pomysł, ile długu można sobie pozwolić.

Maksymalna kwota kredytu, które jest dozwolone będzie określana przez kredytodawcę w połączeniu z najwyższą kwotę możesz sobie pozwolić na podstawie twojego dochodu i kredytowego sytuacji.

Home Equity jest zazwyczaj taka sama, jak drugi kredyt hipoteczny

Domu kapitałowych pożyczki jest zazwyczaj drugi kredyt hipoteczny, ponieważ kredytodawców czynił coraz prosty, szybki i niskie opcji kosztów tego kredytu. Nie ma wymogu prawnego, jednak, że nakazuje, że musi to być finansowanie wtórne. Technicznie, to może być pierwszy hipotecznych, choć większość kredytodawców nie pozwoli kredytu equity być pierwszy hipotecznych. Zamiast pełnego tytułu badania, tytuł ubezpieczenia, pełnej oceny, czy poziom dokumentacji pierwszy hipotecznych, domu kapitałowych pożyczki są przetwarzane bardziej jak kredyt auto niż pierwszego kredytu hipotecznego.

Domu kapitałowych pożyczki czasem staje się pierwszym hipotecznych, jeśli starszy finansowania (pierwszy hipotecznych) jest opłaciło, pozostawiając jedynie kapitałowych pożyczki, która była druga hipotecznych. Po pierwsze hipotecznych jest rozładowany, domu kapitałowych pożyczki, dawniej na drugim miejscu, automatycznie przesuwa się do pierwszej pozycji, co czyni go pierwszym hipotecznych.

Użyj Home Equity Loan Zamiast refinansować Pierwszy hipoteczny

Istnieje kilka powodów, dla których można używać w domu kapitałowych pożyczki zamiast refinansowania swój pierwszy kredyt hipoteczny:

 • Twoje pierwsze oprocentowanie kredytów hipotecznych i warunki są bardzo dobre, a przynajmniej lepiej niż te, jakich można otrzymać jeśli refinansowane dziś;
 • Chcesz wykorzystać swoje wpływy kapitałowe dla konkretnego projektu przez stosunkowo krótki okres czasu (mniej niż 15 lat);
 • Nie chcesz ponosić czasem znaczne koszty zamknięcia nowy kredyt hipoteczny, a pierwsze można uzyskać domu kapitałowych pożyczki na koszt niewielki lub żaden zamknięcia;
 • Musisz zarobić szybko i nie chcesz czekać na pierwszy zamknięcia hipotecznych.

Pierwsze i zamykania domu kapitałowych pożyczki mogą być tanie, szybkie i proste, bez wszystkich dokumentów i dodatkowych kosztów refinansowania pierwszy kredyt hipotecznych.

Jak Home Equity Loan Works

Przed przystąpieniem do dowiedzieć się z domu kapitałowych kwoty kredytu, należy najpierw ustalić, jaki jest twój poziom kapitału własnego jest. Musisz określić wartość rynkową swojego domu (FMV) poprzez ocenę. Po dowiedzieć się, co twój dom jest wart, odjąć bilans pierwszego kredytu. Różnica jest aktualna wartość kapitału. Maksymalna możesz pożyczyć będzie procent domu na FMV, w zależności od kredytodawcy wybrać.

Na przykład, jeśli twój dom jest wart 300.000 dolarów, twój pierwszy saldo kredytów hipotecznych jest 170.000 dolarów, a kredytodawcy będą pożyczki do 80% (minus FMV salda kredytów hipotecznych pierwszej), można pożyczyć aż 70.000 dolarów. {300000 dolarów x 80% = 240.000 dolarów - 170.000 dolarów = 70.000 dolarów}

Zostanie przygotowany raport kredytowy, weryfikacji dochodów, badanie tytuł, akt hipotecznych i notatki. Na zamknięciu kredytu, otrzymasz dokument o nazwie "Prawo odstąpienia", co daje trzy dni na anulowanie kredytu. Musisz podpisać i dostarczyć ten dokument kredytodawcy do północy trzeciego dnia po zamknięciu, jeśli zdecydujesz się zrezygnować z kredytu. Jeśli nic nie zrobisz, będziesz otrzymywać wszystkie wpływy swojego domu kapitałowych pożyczki (70.000 dolarów w naszym przykładzie) w czwartym dniu po zamknięciu. Możesz spędzić te wpływy jednak uważasz. Będziesz spłaty kredytu według wstępnie obliczonej kwoty spłaty, w przypadku kredytu stopy stałej, lub harmonogramu płatności, które są stałe, aż do pierwszego terminu korekty stopy.

Home Equity Loan lub Line-of-Kredyty?

Chociaż te dwa rodzaje pożyczek naprawdę mają te same podstawowe zasady zatwierdzania, pracują nieco inaczej. Kiedy jesteś zamknąć Home Equity Loan, w trzy dni będziesz miał kontrolę bankową na całej kwoty kredytu. Trzy dni po zamknięciu Home Equity Line-of-Kredyty (HELOC), najczęściej nie otrzymuje żadnych środków finansowych z kredytodawcą. Będziesz jednak, otrzyma numer kontroli od kredytodawcy lub wolno pisać kontrole z własnego rachunku do kwoty włącznie pełnej kwoty kredytu.

Jeśli masz konkretny cel dla większości swoich wpływów, może być lepiej z domu kapitałowych pożyczki. Podobnie jak pierwszy hipotecznych, Twoje płatności zostaną obliczone i Pełny harmonogram amortyzacji stosuje się. Jeśli nie od razu trzeba wszystkie swoje wpływy, ale planujemy, aby rozproszyć tych funduszy przez dłuższy okres czasu, może lepiej służyć HELOC cię. Będzie winien tylko odsetki od kwoty kredytu użyłeś zamiast całej kwoty, która będzie na bieżąco płatności niższe niż w pełni rozproszonej kredytu do momentu uwagę równowagę do maksimum. Często HELOC będzie wymagać tylko miesięczne płatności odsetek, zachowując minimalną gotówki ponownie z powodu każdego miesiąca. Do celów przepływu środków pieniężnych, jest to oczywista korzyść dla Ciebie. Jednakże, nie ma kredytu, chyba że redukcja Także spłaty rat. To może stać się niebezpieczne i nie powinno się formalnego planu działania.

Najlepsze zastosowania dla Home Equity Loan

Kapitał własny, które zostały zbudowane w domu może być bardzo cenny. Kiedy potrzebujesz gotówki na niemal każdej przyczyny i masz kapitał w domu, najlepszym rozwiązaniem jest często coraz domu kapitałowych pożyczki. Oto kilka popularnych i mądrych zastosowań dla domu kapitałowych pożyczki.

 • Modernizacje - z TLC do dużych projektów rehabilitacyjnych;
 • Bill konsolidacji - spłacić wysokie stopy procentowe lub przynieść zaległych zobowiązań bieżących;
 • Użyj wpływy do dużych zakupów biletów (np Autos) w niskich stóp procentowych i ewentualnie uzyskać ulgi podatkowe z tytułu zapłaconych odsetek;
 • Wykorzystać środki na inwestowanie w jednym lub więcej dodatkowych nieruchomości lub przedsiębiorstwa.

Zaletami są: niskie koszty kredytu, ewentualne ulgi podatkowe, tanie koszty zamknięcia i szybkie uzdrowienie. Pożyczki kapitałowe, jeżeli są wykorzystywane do domu poprawy, powinny zwiększyć wartość rynkową (FMV) nieruchomości finansowanej który zapewnia dodatkowe, korzystne stopy zwrotu.

Pobierz najlepsze Kredytodawcy dla Home Equity Loan

Wybierz startowej swoją praw własności pożyczkodawcy ostrożnie. Kontakt z co najmniej trzech różnych kredytodawców do porównania sklepów, i nigdy do czynienia z kimś, kto wzywa was pierwszy lub pojawia się w Twoim domu niechcianych oferty pomagających zabezpieczyć domu kapitałowych pożyczki.

Dobrym sposobem na znalezienie brokera lub pożyczkodawcy można zaufać jest poprosić o skierowania z przyjaciółmi i członkami rodziny. Albo spojrzeć na ogłoszenia prasowe lub reklamy w Internecie. Chociaż w domu wykonawca wydaje przydatne z naprawy, nie przyjmują ofert zorganizować dla finansowania i pożyczek kapitałowych. Musisz porozmawiać z licencjonowanym specjalistą. Czy pożyczka wysłany do Ciebie, a nie do wykonawcy.

To nie jest zły pomysł, aby porozmawiać z mortgage broker, który oferuje wygodę i może mieć szerszy dostęp do kredytodawców. Wystarczy pamiętać, że broker nie pożyczy ci pieniądze. Pośrednik odpowiada Ci pożyczkodawcy i organizuje dla kredytu equity. Obejrzyj ofertę brokera, ale również sprawdzić z kilku kredytodawców, aby sprawdzić, czy można dostać lepszą ofertę.

Equity Loans mądrze wydawać

Domu kapitałowych pożyczki i linie kapitałowe są popularne narzędzia finansowania zewnętrznego dla milionów Amerykanów. Niektórzy używają kredytów aktualizować swoje kuchnie i reinwestować w ich domach. Ale inni korzystać z pieniędzy, aby żyć styl życia, nie mogą sobie pozwolić na ich wynagrodzenia, zakup luksusowych przedmiotów, takich jak samochody trzecich lub biorąc egzotyczne wakacje. Niektóre rodziny nawet używać ich kredytów na pokrycie z dnia na dzień, koszty, jak żyją ponad stan.

Są to niebezpieczne praktyki. Doradcy Pieniądze doradzać ludziom używać ich pożyczek kapitałowych dla ważnych inwestycji, takich jak czesne dziecka. Staraj się słuchać tej reguły dla utrzymania siebie i swojej rodziny finansowo zabezpieczyć, gdy zadłużenie wobec domu: Trzymaj, co najmniej 20 procent kapitału własnego w domu.

Nie pozwól, aby zadłużenie poprzez kredyty hipoteczne, domu kapitałowych pożyczki lub linii kapitałowych zmniejszyć tę kwotę.

Kredytobiorcy mogą opierać się zbyt mocno na domowe Ceny Rosnące

Wielu kredytobiorców liczyć na ich dom wzrasta na wartości. Kto by nie chciał? Real estate and homebuying have been great investments for Americans for generations.
Borrowers often count on paying off a second mortgage when they sell their home. So they don't worry about the huge lump sum they borrow to finance big-ticket purchases and vacations.

But what if real estate values fall? What if your house value does not rise as expected? Then you will owe more on the house than it is worth. You still have to settle your debts but out of your own pocket.

You can face serious financial problems, or you may have to stay in a house you do not want or no longer need. Use your home equity loan for home improvements that will increase your home's value. Don't spend borrowed money on purchases you can live without.

When to Look Into Home Equity Loans

Home equity loans are being taken out by more people on more properties every day. There are still many others that do not understand what home equity loans are. These same people are often intimidated by the idea of a home equity loan and therefore never inquire about one. That is too bad, because for many, a home equity loan could have been the best decision for their situation.

Some common situations that are great for home equity loans are as follows.

 • When you have an unexpected expense, there are few places where you can borrow funds for as low an interest rate as with home equity loans. Unfortunately, these medical, lifestyle, or other expenses can spring up when you least an afford them. With a home equity loan, you can quickly access large amounts of money at super low repayment rates.
 • Another common situation where people look to take out home equity loans is when they need to make home improvements. Things such as a new roof or new paint do not come cheap. Few people have the funds on hand to just make these things happen. With a home equity loan, you are taking advantage of your established home equity to re-invest in the value of your home.

If you are in any of these types of situations and have an opportunity to take advantage of home equity loans, jump on it. You simply cannot find lower interest rates to borrow a large amount of money… anywhere.

Rate Hikes Help Stabilize Market

The interest rate hikes that began in the third quarter of 2005 seemed to have dampened home sales through the year's end. As sales have begun to increase in 2006's first quarter, it is a good indicator that the market will actually stabilize and result in a "cooling" of some of the reputed "bubble" markets.

What does this mean for homebuyers and sellers? The stable market is a healthier environment for both buyers and sellers. A balanced market offers buyers more homes to choose from and less pressure to purchase immediately. Sellers may experience a marginal increase in market time but there should still be plenty of potential buyers.

Mortgage-seekers will need to be aware of rates through the spring and summer of 2006 as indicators continue to point to additional rate increases.

HUD's Version of the Equity Loan Appeals to Seniors

HUD offers a reverse mortgage program for older homeowners that works like an equity loan but with some key differences. Like traditional equity loans, the HUD program lets people borrow against the equity in their homes.

You must be 62 or older and have paid off your mortgage to qualify. In some cases homeowners with only a small payment left on their mortgages can get this HUD-sponsored equity loan. Known as a reverse mortgage, the program lets homeowners receive payments in a lump sum, monthly, or occasionally as a line of credit.

The size of the equity loan is determined in part by the borrower's age. The older the borrower is, the more he or she may receive. The condition of the home and interest rates also affect the amount. Unlike ordinary home equity loans, the borrower does not need to pay back the reverse mortgage as long as he or she lives in the house as a parimary residence.

When the home is sold, the lender is repaid the principal, plus interest. Whatever is left goes to the homeowner or the heirs of the homeowner. If there is a shortfall, HUD covers the difference. All borrowers must pay insurance to the Federal Housing Administration, or FHA, to participate in the program.

Home Equity Loan Comes with Cooling Off Period

Three business days is the amount of time you have to cancel a home equity loan or second mortgage after you signed for it. Federal law gives you this period to change your mind. You can cancel the deal without reason and you will not face penalties for doing so. But you must cancel in writing, and the lender is required by law to return any money you have paid to process the loan.

Take The Max with Your Home Equity Line of Credit

There are many things that people do not know about home equity lines of credit. One of the least understood things is that the more money you borrow and draw out of the line, the lower the initial rate you can lock. Lenders will compensate a large loan with a lower rate and anyone who is taking out a home equity line of credit should take out the maximum so that they can get the best rate possible.

There is another little known fact that relates directly to the previous one. Not only should you draw out the maximum in order to get the best rate, but you can almost immediately turn around and pay the entire amount back if you like and carry a zero balance on the loan while keeping the rate. The only penalties with a typical home equity line of credit involve closing out the line. There is a difference between paying off the balance and closing the account. While you are welcome to carry a zero loan balance for as long as you like without penalty, if you choose to close the account, you may be subject to a prepayment penalty.

If you are looking into a home equity line of credit, ask your broker about how you can get a lower rate by drawing out more equity. It is an option that will make the most sense in the end.

Hud Discussing Changes to RESPA

The 1974 Real Estate Settlement Procedure's Act is undergoing potential changes by HUD. HUD views the revisions as necessary if consumers are going to continue to benefit from FHA financed mortgages.

Once a popular loan vehicle providing financing for more than 122,000 buyers in 1999, the financing has fallen to a dismal 5,000 in 2005. HUD desires changes to remove excessive home inspection and repair requirements, increase loan limits and reduce cash requirements.

Historically, FHA has been an excellent lending tool for First-Time Buyers or those with credit blemishes. FHA traditionally allowed for consideration of credit issues and would lend to borrowers who had not acquired a long credit history.

While changes will not happen quickly, the agency has indicated its interest in facilitating President Bush's push to create home-ownership opportunities for minorities.

How a Home Equity Line-of-Credit Works

Like a straight home equity loan, a home equity line-of-credit (HELOC) allows you to borrow up to a stated percentage of your home's fair market value (FMV) less the balance of your first mortgage loan. The credit and income verification process remains the same, as will the title examination, mortgage deed and note preparation. The note language, however, will be different. Instead of regular pre-calculated monthly payments according to a stated amortization schedule, this note will require either interest-only payments based on the amount of the loan outstanding at month's end or interest-only payments plus some computation of a principal payment portion to be included.

After the closing and the rescission period, you will not receive the proceeds from your loan. You then have the opportunity to spend your proceeds in any amount at any time on any purpose you wish, up to your credit line maximum. Excellent for home improvements or having available low interest rate funds for other major purchases or instant cash flow reasons, a HELOC gives you the flexibility to use your proceeds when you want and repay on a schedule that fits your budget.