grsail.com

Kredyty dla osób z Bad Credit-Car i kredytów mieszkaniowych

Kredyty dla osób z Bad Credit-Car i kredytów mieszkaniowych

Nie przeklinaj zaciągniętych pożyczek tylko jeszcze - płacąc gotówką za wszystko, co robi prawie nic, aby pomóc w przywróceniu kredytu. Pożyczki będziesz kwalifikować się do po złych kredytów nie może mieć najlepsze warunki, ale będą one pomóc odbudować swój kredyt. Ten artykuł pokaże, jak się do odbudowy swój status finansowy.

Ważne jest, aby wiedzieć, jak zły kredyt jest naprawdę. Jeśli nie jesteś pewien, skontaktuj się z jedną z trzech głównych SKOK (Equifax, Experian i TransUnion), aby znaleźć dokładną ocenę. Jeśli jest to poniżej 620 (na skali od 300 do 800) masz złych kredytów. Masz prawo do jednego bezpłatnego kredytu sprawozdanie za rok w www.annualcreditreport.com.

Niewątpliwie błędy z przeszłości kredytowe ogranicza możliwość uzyskania pożyczki. Dobrą wiadomością jest to kredyty dla osób o złych kredytów i po badaniu, można zauważyć, że można zabezpieczyć niektórych kredytów w stosunkowo łatwy sposób. Te mniejsze pożyczki - kiedy jest stosowany prawidłowo - może pomóc zbudować dobry kredyt ponownie, tym samym przywracając swoje uprawnienia do większych i lepszych kredytów.

 1. Czas to pieniądz: Najpewniejszym sposobem, aby uzyskać kwalifikacje do kredytu po kłopotów kredytowych jest płacić rachunki na czas. Musisz udowodnić, kredytodawców, że nauczyli kosztownej lekcji i teraz cenią znaczenie utrzymania dobrego kredytu. Ponadto, utrzymanie zatrudnienia w jednym miejscu przez co najmniej sześć miesięcy będzie zdobyć zaufanie kredytodawców ponownie.

  Konfigurowanie dźwięku planu budżetowego i płatności jest dość łatwe. Bez względu na to, czy wolą papier i ołówek lub klawiatury i myszy, istnieje wiele szablonów, które pomogą Ci śledzić przychodów i zadłużenia. Szablony budżetowe na komputerze można znaleźć na licznych programów - Quicken, Microsoft Money i Microsoft Works kilka, które przychodzą do głowy.

  Jeśli pomysł stworzenia szczegółowego budżetu brzmi przytłaczające, jest prostsza droga. Ustaw dwie kolumny - jeden spisywać swoje rachunki co miesiąc i inne wyszczególniania dochodów można zarobić - a następnie porównanie (i dostosowania, jeśli to konieczne) dwie kolumny przeciwstawne. Pamiętaj, że utworzenie budżetu nie musi być złożone w celu podjęcia pracy; Najważniejsze jest to, jak dobrze trzymać.

 2. Kredyt samochodowy: ze złych kredytów, będziesz najprawdopodobniej patrząc na kredyt samochodowy dealer finansowane. Istnieje kilka wad tego rodzaju pożyczki. Po pierwsze, będziesz płacić strasznie wysokie oprocentowanie. Po drugie, groźba zwrotu mienia jest bardzo realne. Z niektórych dealerów, spóźnienie tylko jeden dzień z płatnością oznacza odzyskanie samochodu. Musisz przeczytać drobnym drukiem w dokumentacji, aby mieć pewność, że zgadzam się z wszystkich złych kredytów samochodowych kredyt postanowień pośrednik ma napisane w umowie.

  Tylko dlatego, że szukasz zły kredyt samochodowy kredyt, wiesz, że nie masz do podjęcia pierwszej oferty podane przez dealera. Barter na niższe oprocentowanie, czy pierwotna oferta jest zbyt wysoka. Oprocentowanie dealerskich finansowane kredytów samochodowych różnią. Dealerzy zarobić off swojej stopy procentowej, a niektóre są greedier niż inni. Jeśli uważasz, że można uzyskać lepsze stawki, znajdź go. Nigdy nie wiadomo, kiedy w bloku obok handlowiec znajdzie swój rating tyle pożądany zaoferować niższe oprocentowanie.
 3. Pożyczka paszportowy: Ten rodzaj złych prac kredytowych kredytowych, takich jak zabezpieczonej karty kredytowej. Oba wymagają, że masz już konto oszczędnościowe zawierającą kwotę kredytu w nim. To chroni kredytodawcy w przypadku niewykonania zobowiązania w sprawie pożyczki, zwłaszcza, że ​​próbujesz uzyskać kredyt ze złych kredytów. Możesz otworzyć konto oszczędnościowe w banku, ustanowić rekord wydawaniu pieniędzy na koncie, a następnie ubiegać się o pożyczkę z banku.

  Pożyczka Książeczka jest dobre dla przywrócenia kredytu. Nie pokazuje się jako pożyczki zabezpieczone na raporcie kredytowym. Aby ktoś czytając raport, to po prostu wygląda jak zwykły kredyt z renomowanej instytucji finansowej, a nie osobiste pożyczki złych kredytów. Jako bonus, konto oszczędnościowe będzie zarabiać zainteresowanie podczas korzystania z pieniędzy pożyczki.
 4. Pożyczka podpisany: W tym przypadku, inna osoba gwarantuje kredytu zgadzając się na zapłatę pożyczki należy domyślne. Jeśli płacisz kredytu off na czas, ty i twój korzyści ocena kredytowa. Jeśli zaległości lub zwłokę od pożyczki, współpracy osoby podpisującej jest odpowiedzialny za płatności, a jego kredytowa zostanie uszkodzony. Współpracy osoby podpisującej musi zakwalifikować się do kredytu, jak gdyby to było w jego imieniu. To może działać, jeśli członek rodziny lub przyjaciel ma środków, aby ci pomóc. W przypadku, gdy nie można dokonać płatności, twój związek z współpracy osoby podpisującej mogą być w tym samym kształcie jak ratingowych, co czyni tę opcję trudne. Zależnie od tego jak złe ratingowych jest, nadal nie może ubiegać się o pożyczki, nawet jeśli współpracy osoby podpisującej robi.
 5. Kredyt hipoteczny: Uzyskanie kredytu hipotecznego oznacza zazwyczaj potrzebują kilku lat z dobrego kredytu. Kredytodawcy hipotecznego będą patrzeć na to, jak dobrze już płacić rachunki. Ponownie, jest to kwestia zaufania. Stajesz się bardziej pożądane jako kandydata kredytu, gdy kredytodawca widzi pan płaci wszystkie rachunki na czas przez kilka miesięcy. To pokaże pożyczkodawcy stałeś się dobrym ryzyka kredytowego pomimo faktu, o które się ubiegasz zły kredyt hipoteczny kredyt. Jeśli znajdziesz odpowiedni dom w dobrej cenie i chcesz starać się o kredyt ze złych kredytów, jeden jako zasób jest www.mortgagecreditproblems.com.

  Jeśli chcesz zachować miesięczne płatności niska i nie może sobie pozwolić na dużo pieniędzy w dół, a następnie albo Federalny Urząd Mieszkalnictwa (FHA) pożyczki lub Administration (VA) kredyt weteranem może być właśnie dla Ciebie. Oba wymagają jedynie 3 procent w dół i będzie z wami, aby znaleźć rozsądny miesięcznych płatności.

  Jeśli możesz sobie pozwolić na dużą zaliczkę w wysokości co najmniej 20 procent, to pożyczkodawca może zrobić pożyczki bez dokumentacji. Ten rodzaj kredytu oznacza, że ​​nie potrzebują dobrego kredytu, ponieważ bank nie będzie czynnikiem historii kredytowej. Niezależnie od rodzaju złych kredytów pożyczki można uzyskać w domu, upewnij się, że pracuje dla Ciebie.

O złych kredytów nie jest koniec swojej przyszłości finansowej. Dzięki pracowitości i mądrości, można odbijać od kłopotów kredytowych. Jeśli dług jest jak nałóg, który jest obecnie kontrola i rani swoją rodzinę, a następnie Dłużników Anonymous (DA) może pomóc. Jest wolna grupa wsparcia, które modele sam po Anonimowych Alkoholików; DA nawet ma swoje "12 Kroków". Jedynym wymogiem jest konieczna, aby dołączyć chęć zarządzać długu. Istnieje ponad 500 Dłużników Anonimowych spotkania na terenie Stanów Zjednoczonych i 13 innych krajach na całym świecie.

Przestroga:

 • Strzeż się oszustw kredytowych, które oferują stworzyć nowy raport kredytowy dla Ciebie lub obiecują uprawnień do dużego kredytu, jeśli uiścić opłatę pierwszy. Te oszustwa nie tylko kradzieży pieniędzy, ale niektóre mogą mieć ci postawione zarzuty.

Szybkie porady:

 • Aby uzyskać ogólną pomoc w odbudowie swój dobry kredyt, Federalna Komisja Handlu posiada książeczkę na budowanie dobrego kredytu sprawozdanie na swojej stronie na www.ftc.gov.