grsail.com

Krajobraz Opis Architekt Praca

Krajobraz Opis Architekt Praca


Możesz być zainteresowany dowiedzieć się więcej o architekt krajobrazu opis stanowiska pracy, jeśli lubisz tworzyć coś z prawie nic. Architekci krajobrazu pracować, aby estetycznie odkryte obszary o ziemi, drzew i innych krzewów i roślin. Dobrze zaplanowany scenerii sprawia popołudniowe pikniki w parku lub dojeżdża do pracy bardziej przyjemne.

Krajobraz Architekt Opis stanowiska Przegląd

Podczas gdy architektura krajobrazu może brzmieć jak stosunkowo określonym obszarze pracy, to faktycznie obejmuje wiele obszarów wiedzy. Architekt krajobrazu opis stanowiska pracy obejmuje:

 • Projektowanie na zewnątrz pomieszczeń, które nie są tylko estetyczne, ale praktyczne, też. Na przykład, park musi być widowiskowa, ale oferują miejsca dla spotkań grupowych, czasami zajęcia sportowe i inne.
 • Korzystanie z drzewa, rośliny, krzewy, i bardziej upiększyć wszystko od stawie posiadanych przez osobę do parku publicznego.
 • Rysowanie mapy, które dokładnie pokazują, gdzie inne budynki i drzewa są, a następnie zaprojektować i plan wokół nich. Rysunki te obejmują chodniki, fontanny, nowe zakłady i budynki oraz inne ozdoby.
 • Prowadzenie topograficzne.
 • Gromadzenie i analizowanie danych na temat okolicy, takie jak warunki glebowe, geografii, ilość światła słonecznego całkowitego i podczas określonych porach dnia, inne struktury, drenaż i inne.
 • Ustalenie kosztorysów obejmować prace i materiały, aby pomóc klientowi w podejmowaniu decyzji na temat projektu pod ręką.
 • Nadzorowanie prac budowlanych, aby upewnić się, że praca pasuje do planów.
 • Zatwierdzanie materiałów użytych w projekcie.
 • Tworzenie planów remontowych na obszarze przyrody, które zostały zakłócone przez ludzi.
 • Określić i uwzględnia lokalnych, stanowych i federalnych wytyczne, które muszą być przestrzegane, takie jak te w celu ochrony terenów podmokłych i obszarów zabytkowych.
 • Korzystanie z komputerowego wspomagania projektowania (CAD) do tworzenia wzorów.

Oczekiwania pracy i inne fakty

Architekci krajobrazu pracować zarówno z innymi specjalistami, takimi jak inżynierów, ekspertów zagospodarowania przestrzennego, operatorów przedszkola oprócz uczestników i klientów. Ponieważ będziesz interakcji z tak wielu innych ludzi, aby osiągnąć jeden wspólny cel, to jest zadanie dla kogoś, kto lubi komunikuje się z innymi i pracy na zewnątrz.

Będziesz potrzebował co najmniej stopień czteroletni z akredytowanych uczelni, aby pracować jako architekt krajobrazu. Możesz również pracować jako praktykant do innego architekta krajobrazu. Ponadto, w większości obszarów Stanów Zjednoczonych, trzeba mieć licencję na pracę w tej dziedzinie pod tytułem pracy architekt krajobrazu.

Po osiągnięciu wymagania do pracy w polu, można kontynuować pracę w firmie lub wybrać się jako samozatrudniona architekta krajobrazu. Osoby pracujące na własny rachunek, może znaleźć się pracuje więcej niż tradycyjny 40 godzin pracy tygodniowo. Według Biura Statystyki Pracy 19 procent architektów krajobrazu na własny rachunek.

To powinno być łatwe do znalezienia pracy w architekturze krajobrazu na najbliższe kilka lat, ale konkurencja będzie zacięta do dostania się do najlepszych firm. Średnia pensja maja 2006 był 56,060 dolarów.

Różnica między Architektów i Projektantów

Istnieje kilka różnic między architektów krajobrazu i architektów krajobrazu. Architektura krajobrazu jest, w pewnym sensie, zmniejszona wersja architektury krajobrazu, które nie wymaga licencji. Podczas gdy architekci krajobrazu wyglądają na wielki obraz, w tym planowania, projektowania, zarządzania, rozwoju, zachowania i więcej, projektant krajobrazu jest ktoś, kto skupia się na szczegóły-koncentrujące się głównie na roślinach, a czasem rozgałęziające się do innych ozdób. Są przeszkoleni w ogrodnictwie i sztuki / projekt.

Słowo końcowe

Jeśli naprawdę cieszyć patrząc na wielki obraz i zasadniczo zarządzanie dużymi projektami podczas pracy z wieloma osobami na raz, należy rozważyć architekt krajobrazu opis stanowiska bardziej uważnie. Rynek pracy jest dobre dla tej dziedzinie i możliwości są obfite, ponieważ można pracować dla organizacji non-profit, przedsiębiorstwa lub pracować na własny rachunek. Jeśli Twoją pasją pracuje, aby stworzyć piękne i użyteczne obszary na zewnątrz z roślin, gleby, dekoracji i projektowania, może to być doskonałe posunięcie kariery dla Ciebie.