grsail.com

Kot Drapaki

Kot Drapaki


Masz wyszczerbienia kanapy, postrzępione krzesła, rozdrobnione draperie i rzeźbione drzwi, więc co dalej? Jeśli jesteś zmęczony skoro w domu jest dosłownie rozrywane w szwach, nadszedł czas, aby zainwestować w kota drapak dla kotów towarzysza.

Przykłady jakości zarysowania postach

Niektóre drapanie posty są lepsze od innych, więc to pomaga spojrzeć na kilka dobrych przykładów, zanim dokonasz zakupu. Następujące stanowiska reprezentują rodzaj wzrostu, stabilności i bezpiecznych właścicieli budowlanych należy szukać w drapak.

  • Purrfect postu: Na 31,5 cm wysokości, twój kot może rozciągnąć się do zera na tej szorstkiej i wytrzymałego modelu sizalu. Produkt Purrfect jest zabezpieczona, aby nie przewrócić, nawet przez najbardziej zagorzałym z zgarniacze.
  • Najlepszy Drapaki: Nazwa naprawdę stanowi roszczenia tej firmy. Ten 32-calowy, szorstki modelu sizal jest zarówno atrakcyjny i dzielny. Jego mieszkanie 16 przez 16-calowy bazowe walczy obalenie i może być accessorized z okonia kot. Okoń, jednak sprzedawany jest oddzielnie.

Charakterystyka Doskonale zarysowania postach

Istnieje mnóstwo zarysowania posty na rynku, ale naprawdę dobry kot drapak będzie mieć następujące cechy.

  • Dobra wiadomość powinna być wysoka, zachęcając kota do rozciągania i dotrzeć do jakiegoś dobrego działania szarpiąc. To pomaga jej zachować te mięśnie czołówce w doskonałym stanie.
  • Rodzaj zastosowanego materiału jest bardzo ważne. Jeśli masz nadzieję dostać kota bardziej zainteresowani drapak niż meble, materiał musi być kuszące, i czuć się dobrze pod jej paznokciami. Sizal stał wybitny materiał na drapak dla kotów ze względu na swoją budowę pożądanego surowca tekstury i trwałości. Kitty może zarysować się zawartości swojego serca. Więcej postrzępione po staje się, że jest bardziej przydatny do niej.
  • Trwałość jest bardzo ważne. Ponieważ kot pazur stanowisko dość energicznie, musi stanąć mocno na miejscu, bez przewróceniem lub kot nie będzie go używać. Poszukaj kot drapie postu z szerokim wyborem.

Dlaczego koty Potrzeba Scratch

To fakt życia. Koty porysować, a nie sposób na poruszanie się po nim, chyba że zdecydujesz się, że zwierzę declawed. Pytanie jest, dlaczego oni to robią?

Odpowiedź? Drapanie jest całkowicie naturalny instynkt kotów.

  • Drapanie pomaga koty rzucić martwe komórki się paznokcie, utrzymując paznokcie ostre i w doskonałym stanie.
  • Akt sięgające i zarysowania zapewnia doskonałe ćwiczenie dla mięśni kota, utrzymując ją stonowanych i silny.
  • Drapanie jest również sposób znakowania terytorium Kitty. Istnieje gruczoły zapachowe znajdujące się w jej stóp podkładki, które są aktywowane przez ciśnienie zarysowania, a ona używa tego zapachu, aby inni koty wiedzą ta poprawka nieruchomości należy do niej.

Namawianie kota do korzystania z jej post

Gdy pojawi się odpowiedni drapak, Sztuką będzie przekonać kota, aby go używać. Nie proste task.Your pierwszy impuls może być tuck stanowisko w kąt, jak daleko od mebli, jak to możliwe, ale to nie wystarczy. Musisz stawiać sobie prawo pocztowy przed Twojego kota ulubionych miejsc zarysowania, ponieważ to jest, gdy ona już postanowiła, że ​​musi zaznaczyć.

Następnie przetrzeć trochę kocimiętka całego postu, więc ona będzie natychmiast znaleźć atrakcyjny. Kiedy robi, niektóre drapanie jest dokładnie przestrzegać.

Komfort kota

Gdy Kitty konsekwentnie używając jej post, możesz zacząć powoli przesuwając go dalej i dalej od mebli, ale pamiętaj, aby utrzymać go w obszarze podstawowej ona już wybrana, lub może ona skupić się na swojej kanapie. Odśwież pocierać kocimiętka od czasu do czasu, tak aby zachować rzeczy ciekawe, i nadzieję na najlepsze.