grsail.com

Kostiumy: Garnitur Luau Porady

April Showers, Lei Kwiaty

Możesz dodać wszystkie kolory tęczy, aby ubranie hula, począwszy hawajskie lei. Powiązać swoje spódnice trawy z kwiatów opaski, banków nadgarstka i obrączki. Znajdziesz leis dla swojej hula kostium, które zawierają wszystkie swoje ulubione tropikalne kwiaty, w tym: * Hibiscus * Orchidee, w tym Dendrobium * Bougainvillea * Plumeria Leis są nie tylko dla stroju luau. Można udekorować stoły trawy-omijała z nimi.

Hula Dancer Akcesoria

Możesz uatrakcyjnić swoje spódnice trawy. Spróbuj opaski lub bransoletki wykonane z kwiatów jak hawajskie lei na wiosnę lub lato w Hukilau festiwalu, i nie zapomnij bransoletki kostki. Możesz również dodać parasol partii do stroju hula luau lub kwiatowy spinki do włosów. Nie myśl, że musisz nosić kokosowy lub muszla górę od bikini jako niezbędnego stroju luau. Możesz nosić top bikini i trawy spódnicy jak całej odzieży luau. Nie zapomnij ukulele Don Ho.

Mężczyzna Kostiumy Luau

Zarówno mężczyźni jak i kobiety noszą hawajskie lei i spódnice trawy, więc to są podstawowe kostiumów luau. Hawaje wciąż obchodzi swoje dziedzictwo i starych bogów wyspy. Jeden z najbardziej znanych jest Kamapua'a, Hawai'ian Oszust bóg, który zabiegał i zdobył Pele, bogini wulkanów. Jeśli mężczyzna ma na sobie strój luau, można ubierać jako tancerz luau gra rolę Kamapua'a. Kamapua'a jest przedstawiony jako w koronie z liści i noszenie amuletu. Jego symbolem jest świnia, ponieważ według legendy może on przekształcić się w dzikiej świni. Sprzedam szpilki wieprzowe lub naszyjnik lub tusk powiesić na szyi ze swoimi hawajskie lei. Pele tradycyjnie nosi koronę z kwiatów i trawy spódnicy lub sarong. Twoja data może nosić odzież luau i udawać, że Hawaiian tancerz gra Pele, od Pele jest patronka tańca. Innym pomysłem jest, aby ubierać się jak Hawaiian naczelny uroczystą konchę wypełnieniu luau kostium. Albo można i pal facet nosić spódnice trawy podczas żonglowania pochodniami tiki, ponieważ jest to tradycyjna rozrywka w luau. Wystarczy być ostrożnym podczas mieszania spódnice ognia i trawy!

Trawa Spódnice wielu kolorach

Nie wystarczy zadowolić słomy trawy w kolorze spódniczki. Ubrania luau powinno być tak kolorowe, jak tropikalnych kwiatów. Po przywdział hawajskie lei, Twój trawy spódnica nasuwa się jako jasne i widoczne. Możesz wybrać jasną błyszczącą trawa zielona spódnica. Albo można wybrać naturalny wygląd stroju luau, powiązanym z łupin orzecha kokosowego bikini lub, dla facetów, nagie piersi. Spódnice trawy może być ciemny zielony, lub można dokonać luau kostium wyróżniać z neon zielonej trawie spódnicy.

Hawaiian Luau Kostiumy Store

Jeśli chcesz posiadać jedyny w swoim rodzaju imprezę Hawaiian Luau stroje, spróbuj te akcesoria i rekwizyty kostiumów luau kostium: Lei, spódnica trawy, hawajskie stroje i surfer dude clothingwear, kwiatowe spinki do włosów, Kokos górę od bikini, opaski i bransoletki, a także inne dekoracje luau dla Twojej strony. Zostań typowe Hawajski turysta, gość surfer, lub Big Kahuna w tym roku na Halloween.

Tiki Maska

Zdecydować się na plastikowej tiki maski ze swoimi hawajskich lei i luau stroju. Weź mai tai i będziesz wyglądać jak Hawaiian boga gotowy do zabawy. Jak w spódnicach trawie, po prostu być ostrożnym wokół tiki. Nie próbuj żonglerka tiki podczas noszenia maski. Ubrania luau animuszu może i wygodne, ale maska ​​będzie się nagrzewać, zwłaszcza jeśli jesteś taniec wokół grobu grillowania. Upewnij się, że masz trochę luzu w paśmie wokół głowy i zabrać maskę regularnie. W przeciwnym razie może wydzielać tyle pary z hula kostium że ludzie może mylnie za Mauna Kea o wybuchnąć!