grsail.com

Kostiumy: Costume Designer Porady

Od czego zacząć do kariery w kostiumy

Aimee B

Mimo, że dona € ™ t otrzymać jak najwięcej fanfary, jak mężczyźni i kobiety, które je noszą, kostiumy są jednym z najważniejszych składników do sukcesu każdego filmu. Nawet nie wiedząc o tym, widząc, co ktoś sobie może potrwać do tyłu lub do przodu w czasie lub w dowolne miejsce na tej ziemi i poza nią.

Bez odpowiednich strojach, to byłoby dość trudno przekonać publiczność, że zostały one ogląda scenę, w XVII-wiecznej Anglii, gdy główny bohater ma na sobie sukienkę maxi lub dżinsy.

Tak jak w każdym zawodzie istnieje wiele sposobów, aby stać się projektant kostiumów. Są uczelnie w całym kraju, które oferują specjalne zajęcia dla początkujących projektantów. Niektóre szkoły zawodowe oferują również programy projektowe, które można uzyskać zaświadczenia. Innym sposobem uzyskania stopy w drzwiach jest przez grupy stykowych, organizacji, stowarzyszeń zawodowych i forach internetowych, gdzie można wchodzić w interakcje z profesjonalnych projektantów kostiumów i innych projektantów aspirujących.

Należy badania zawód tak bardzo, jak to możliwe poprzez czytanie książek, czasopism, oglądanie interviews- dowolnego materiału można dostać w swoje ręce.

Niektóre są tak projektanci kostiumów mistrzowskie w swoim rzemiośle, którym zarządzają, aby szafa aktorzy noszą się własnym charakterem w filmie. Costume Designers arenâ € ™ t tylko szwaczek lub projektantów mody, są historycy, kuratorzy wiedzy o sztuce, literaturze, tekstylia, tkaniny były popularne, co w jakim okresie, czy musiał być bogaty, czy biedny nosić pewien szaty. itd.

Kostium projektanci muszą być gotowi zrobić szeroko zakrojone badania, muszą być przygotowane do motywowania, bezpośrednie i nadzorować ich załogi. Kostiumy dona € ™ t zatrzymać się w odzieży. Kostium projektanci powinni mieć wiedzę na temat stylów biżuteria, buty i inne akcesoria dla okresu ich przechwytywania.

Płacą swoje długi i zostań projektuje kostiumy

Przez Kelsey W

Dział kostium na kreatywnej produkcji ma projektanta kostiumów w głowie. Osiągnięcie tego szczyt ekspresji artystycznej i sposób wymaga czasu i poświęcenia. Nikt nie może chodzić na hollywoodzkim filmie zestawu lub scenie Broadwayu i znaleźć zatrudnienie jako projektant kostiumów, bez jakiś czas spędził w okopach niezapłaconych staży i pracy entry-level.

Jeśli jednak uwielbiam projekt i twoi przyjaciele nazywają, następny Edith Head, twoje marzenia kostiumy mogą się spełnić w pewnym edukacji, szczęścia i doświadczenia.

Aby zapisać, lub Nie, aby zapisać

Życie kostiumolog nie zawsze zaczynają się w szkole, ale uczenie subtelności konstrukcji może być najłatwiejszy w klasie ustawienie. Jeżeli terminy takie jak "koła barw", "awarii" i "płaskiej opracowaniu" brzmi jak język obcy do Ciebie, jakiś czas spędzony z książką na projektowanie kostiumów jest wskazane.

To nie jest konieczne, aby zapisać się na cztery lata lub programu studiów licencjackich, ale kilka klas na poziomie społeczności uczelni lub projektu technicznego szkoły pomoże Ci nauczyć się wspólnej terminologii, a także standardy projektowe branży.

Znalezienie Praca

Kostium projektanci wymagają twórczego środowiska planie filmowym lub produkcji teatralnej. Niektóre lokalizacje oferują więcej pracy w tych obszarach i będzie miała zasadnicze znaczenie dla znalezienia staże i stanowiska asystenta w pobliżu początku swojej kariery.

Sprawdź profil geograficzny z Bureau of Labor Statistics, aby zobaczyć, co kraje oferują największe szanse na zatrudnienie. Jeśli mieszkasz w miejscu, gdzie miejsca pracy są rzadkie, może warto zacząć od wolontariatu z działu teatralnego lokalnej społeczności Kolegium.

Costume Designers nauczyć każdy aspekt procesu projektowania i będzie pracować przez całą noc, aby ten ostatni ścieg zakończone. Jeśli umieścisz w nogę pracy, można odnieść sukces, pracując projektantka kostiumów.

Jak zostać Teatr Costume Designer

Randall C

Wielki teatr będzie miał wiele utalentowanych osób, które pracują na bardzo napiętych budżetów i linii czasu, w celu osiągnięcia gotowości do kurtyny otwarcia. Są aktorzy, reżyserzy, muzycy, jak i projektanci kostiumów. Ten ostatni talent jest trudno przebić się, ale bardzo satysfakcjonujące.

Aby stać się projektantem kostiumów do etapu musi być gotowy do ciężkiej pracy i zdywersyfikować swoje talenty. Oczekuje się, projektantka kostiumów, aby być w stanie zszyć, szyć, naprawić i oderwać wszelkiego rodzaju różnych tkanin. Będą one również powinny to zrobić w locie. (To nie jest rzadkością w przypadku masy ciała aktora wahać, a tym samym sprawić, że kostium unusable- chyba kostiumów jest w stanie go uratować!)

Jak można nauczyć się wszystkich tych umiejętności? Cóż, to jest możliwe do zrobienia niezależnych badań i praktyki w swoim wolnym czasie, ale to nie będzie przygotować się do zgiełku teatru.

Kostiumograf hopefulls powinien wejść do pola przez pracę dla ich lokalnych teatrów. Wiele razy teatru odbędzie się na stażystów. To doświadczenie w ręce na to najlepszym sposobem, aby dowiedzieć się tajniki coraz wielka projektantka kostiumów. To naprawdę najlepszy sposób na naukę.