grsail.com

Kosiarki: Wybór Porady Trawa Rodzaj

Bluegrass

Bluegrass jest fajny sezon trawa z gruboziarnistą i szerokimi łopatkami. Rozprzestrzenia się przez chłopów i nasion. Jego bogaty, ciemny zielony kolor i bujne liście sprawiają, że cenione trawy wśród właścicieli domów w północnych i zachodnich dwie trzecie kraju. Znosi zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji, a jego tolerancja ruchu jest doskonała.

Niskie koszty utrzymania

Wszystkie trawy potrzebują podlewania, wysokość koszenia i nawożenia oprzeć szkodniki i choroby. Ile z tych wejść można zdecydować się na wpływają na wygląd i wartość trawnika. Centipede, popularne ciepły sezon trawy w południe, jest często nazywany "Leniucha trawa", ponieważ jego wymagania niskie koszenie i jego tolerancji dla niskiej płodności. Dwarf typu kostrzewy i mieszanki Kostrzewa / Rye zapewnić podobną ulgę koszenia na chłodne trawników sezonie.

Bermudy (wspólne)

Wspólna Bermudy jest ciepły sezon trawy o delikatnej strukturze i cienkie ostrza z ostrymi końcówkami. Rozprzestrzenia się za pomocą ponad ziemią biegaczy, podziemne rozłogi i nasiona. Jej szaro, niebieskawy kolor zielony i niska nawyk wzrostu sprawiają, że cenione trawy wśród właścicieli domów na głębokim południu. Znosi zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji, a jego tolerancja ruchu jest doskonała.

Kostrzewa (Dwarf i odmiany)

Krasnolud, pełzanie i inne trawy kostrzewy są fajne sezon z wielu różnych tekstur i kształtów liści. Często są one mieszane przez firmy nasienne, aby zapewnić dobre zdrowie trawników i siły w różnych warunkach. Ciemno zielony kolor i różnorodność warunków sprzyjających ustanowienie trawnik, aby te mieszanki popularny wśród właścicieli domów w północnych i zachodnich dwie trzecie kraju. Toleruje one zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji i zakresów tolerancji ruch jest umiarkowany do doskonałe z.

Kostrzewa (wysoki)

Wysoki Kostrzewa jest fajny sezon trawa z gruboziarnistą i szerokimi łopatkami. Rozprzestrzenia się za pomocą podziemne rozłogi i nasiona. Jego ciemny zielony kolor i gęsta roślinność sprawiają, że cenione trawy wśród właścicieli domów w północnych i zachodnich dwie trzecie kraju. Znosi zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji, a jego tolerancja ruchu jest doskonała.

Bermudy (hybrydowe)

Hybrydowe bermudy są ciepłe trawy sezon z bardzo delikatnej strukturze i cienkie ostrza z ostrymi końcówkami. Rozprzestrzenia się za pomocą ponad ziemią podziemne rozłogi i biegaczy. Większość hybrydy produkcji sterylnych nasiona. Ich gęste maty, relatywnie niski koszt i ciemne kolory zielony ich cenione, odporne na zużycie wśród właścicieli domów murawy w głębokim południu. Prawie wszystkie z nich wymagają wysokiej konserwacji, ale pod właściwą opieką tolerancja ruchu jest doskonała.

UWAGA: Wiele hybrydowe bermudy wymagają specjalnego sprzętu tnącego.

Zoysia

Zoysia jest ciepły sezon trawy o delikatnej strukturze i bardzo cienkie ostrza z ostrymi końcówkami. Rozprzestrzenia się za pomocą ponad ziemię biegaczy i nasiona. Jego głęboki, bogaty kolor zielony i niska nawyk wzrostu sprawiają, że cenione trawy wśród właścicieli domów na głębokim południu. Jest to również bardzo odcień tolerancyjny. Znosi zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji, a jego tolerancja ruchu jest doskonała. Jednak Zoysia rozprzestrzenia się powoli i musi być ustalona z darni. Wysiewu lub podłączając potrzeba lat, aby opracować zadowalającego murawy.

Duży ruch

Jeśli trawnik będzie odbierać duże ilości stopy i ruchu samochodowego, wybierz zużycia gatunków tolerancyjnych. Kostrzewa jest zalecana jako opcja chłodnym sezonie. Bermudy jest zalecany jako ciepłego sezonu w pełnej opcji słońca. Zoysia polecany jest jako ciepły sezon trawy na części cieniu.

Natężenie światła

Wszystkie trawy potrzebują światła do fotosyntezy. Jeśli Twój obszar sadzenia jest w gęstym cieniu, powinno się sadzić krzewy i miłości cień bylin. Kostrzewa jest doskonała półcień, chłodny sezon trawa. Zoysia i Augustyn są zalecane dla półcień ciepły sezon trawnik.

Augustyn

Augustyn jest ciepły sezon trawy z gruboziarnistą i szerokości ostrza z zaokrąglonymi końcówkami. Rozprzestrzenia się za pomocą ponad nadziemnych biegaczy. Jego ciemny kolor zielony i miękka konsystencja sprawiają, że cenione trawy wśród właścicieli domów na głębokim południu. Ma wysokie wymagania konserwacyjne i jego tolerancji ruchu jest umiarkowany kiepski.

Wysokie alimenty

Więc, chcesz trawnik Showcase, co? Zastanów TifLawn Bermudy wyjątkową teksturę i wygląd w południowych pełnych podesty do opalania. Cień Część wymaga Palmetto Augustyna. Na chłodne trawników sezonu, wybierz niemieszany Sztuk Kostrzewa lub niemieszany Kentucky Bluegrass.

Kryteria wyboru trawy

Wybierz swoją trawy na podstawie (1) ile czasu konserwacji (i pieniądze) trzeba będzie poświęcić na trawniku, (2), co trawnik będzie używany przez i warunki (3) klimatyczne i rosnące powszechne w Twojej okolicy. Odpowiedni dobór gatunków i odmian na podstawie tych trzech czynników, zawsze przyniesie oczekiwane rezultaty.

Rośliny wieloletnie Żyto

Rośliny wieloletnie Żyto jest fajny sezon trawa z gruboziarnistą i szerokimi łopatkami. Rozprzestrzenia się przez nasiona i obfite pędów. Jego szybkie przygotowanie z nasion zrobić to popularny, gdzie potrzebna jest szybka okładka, ale może nie przetrwać albo długotrwałe susze czy ekstremalne temperatury. Znosi zarówno wysokie alimenty i niskie opcji konserwacji, a jego tolerancja ruch jest umiarkowany.

Skolopendra

Stonoga jest ciepły sezon trawy z gruboziarnistą i szerokie ostrza z ostrymi końcówkami. Rozprzestrzenia się za pomocą ponad nadziemnych biegaczy. Jego wapna zielony kolor i konsystencja sprawiają, że miękkie wspólnego wyborem wśród właścicieli domów na głębokim południu, ale jego małe wymagania koszenia jest prawdziwy powód to wybrane tak dużo. Ma niskie wymagania konserwacyjne i jego tolerancji ruch jest umiarkowany.