grsail.com

Korzystanie Wagony ślubne dla młodych Flower dziewczyn

Korzystanie Wagony ślubne dla młodych Flower dziewczyn
Wyciągnąć dziewczynę kwiat w wagonie w odkrytym ceremonii.

Wyślij dziewczynę kwiat w wagonów do ołtarza jako kreatywnego Oprócz ceremonii ślubnych. Tego dziecka zabawka jest doskonałym sposobem, aby dodać odrobinę fantazją do ceremonii procesyjny.

Wagony w Rekwizyty ślubne

Wagon może być pierwszy pomysł, który pojawia się, gdy myślisz o rekwizyty ślubne swojej kwiat dziewczynę. Mimo wszystko, większość dziewcząt nosić tylko kosz z płatkami. Jednakże, może być wspaniałym dodatkiem do ślubu, jeśli umieścić go do pracy przez samego ślubu. Na przykład, wagon jest wspaniały pomysł na letni ślub tematu, a można włączyć wagony na zaproszenia lub przysług. Dodatkowo, wagon rozwiązuje kilka problemów i zapewnia fotograf z niektórych wielkich rekwizytów.

Rozwiązanie Kwestii Dziewczyna kwiatów

Wagon jest idealny dla wyciągając niemowląt do ołtarza, którzy są zbyt młodzi, aby chodzić. Przy odrobinie obicia i oparciem, młodzi ludzie mogą być podparte do pozycji siedzącej na przejażdżkę do ołtarza. Tworzenie miniaturowy gondoli poprzez dekorowanie kosz i oddanie go do wnętrza wagonu dla noworodków.

Posiadanie dzieci w wesele może być trudne, a nawet starsze dzieci mogą być zbyt nerwowy, aby iść do ołtarza w spokoju. Nip ten problem w zarodku przez o jazdę kwiat dziewczyna w wagonie do ołtarza (z lub bez nośnika pierścienia). Wszystko, co musi zrobić, to spadek płatki ponad boku wagonu. Przez obracanie procesyjny w działalności zabawy, można uspokoić obawy kwiatu dziewczyny.

Fotografia Pomysły: Pojazdy i kwiatów Dziewczyny

Umieścić dziewczynę (y) kwiat do wagonu kilka strzałów zabawy z profesjonalnym fotografem. Panna młoda może być ciągnąc dziewczynę kwiat, lub, jeśli dziewczyna kwiat jest starszy, szalony obraz ślub dziewczyny kwiat pociągnięcie narzeczonej w wagonie. Wagon jest także idealny do użytku w tradycyjnych stawianych portrety wesele, zwłaszcza jeśli planujesz ślub podwórku. Umieść dziewczynę kwiat w wagonie z przodu grupy, albo mają kilka wagonów z wielu dziewcząt towarzyszących druhny.

Uchwycić kilka strzałów na okaziciela pierścienia z dziewczyną kwiat w wagonie, też. Niech wyciągnąć dziewczynę (y) kwiat lub stanowić go siedzącego wewnątrz wagonu z drugiej dziecka (dzieci).

Flower Girl in Wagon praktyczne

Korzystanie wagon jako procesyjnego transportu dla dziewczyny kwiat wymaga pewnych przezorność. Pierwszą rzeczą do rozważenia jest to, czy miejsce ceremonia nadaje się do wagonu. Wagon będzie pasować ładnie w ogrodzie ślub, ale w krytym ceremonii religijnej wagon nie może być dozwolone. Dowiedz się, czy musisz odłożyć specjalnego gońca przejściu lub wykładzinę przed ciągnąc wóz w procesyjny pomieszczeniach.

Po drugie, jeśli nie chcesz kupić specjalny wagon do ceremonii, należy użyć własnego lub pożyczyć wóz cudzego. Wagony są zazwyczaj na zewnątrz zabawki, więc będzie wymagać czyszczenia, zanim nie jest odpowiednia. Dekoracje na zewnątrz w celu pokrycia wszelkich logo i sprawiają, że pasuje do dekoracji ślubnych, ale mieć pewność, że nie zostaną ozdoby w kołach poplątane.

Po trzecie, jeśli dziewczyna kwiat jest na wozie, trzeba znaleźć sposób, aby uzyskać ją do ołtarza. To osiągnąć poprzez juniorów druhna lub druhną ciągnąć wagon. Starsze nosicielami pierścieniowe lub starsze dziewczyny kwiat może również pociągnąć wóz do ołtarza.

Wreszcie, należy rozważyć, co zrobić z wagonu, gdy dziewczyna kwiat osiąga koniec korytarza. Niemowlęta i małe dzieci mogą nie zostać w środku wagonu, więc zarezerwować miejsce do przodu dla rodziców i nacisnąć wagon z boku. Tuck kilka książek lub zagadki magnetycznych w wagon dla przedszkolaków wieku dziewczyny kwiat zabawiać je, gdy są na oczach gości. To pozwala im pozostać z góry bez nich stoją dla całej ceremonii. Starsze dziewczyny kwiat może po prostu wyjść z wagonu i stanąć z resztą wesele.Wagon może nie tylko uzyskać dziewczyna kwiat do ołtarza bez wysiłku, ale jest oryginalny rekwizyt, który dodaje trochę pizzazz do zewnętrznej lub wewnętrznej ceremonii.