grsail.com

Korzystanie Organ tłuszczu Suwmiarki: Pomiary i wzorach

Ciała kaliber tłuszczu są witryna i niedrogi sposób do pomiaru tkanki tłuszczowej. Więcej informacji niż skali i bardziej dokładne niż obliczania indeksu masy ciała, zaciski mogą pomóc oszacować tłuszczu każdemu ciekawy o ich procent tkanki tłuszczowej.

Pomiar tkanki tłuszczowej

Jest wybór różnych sposobów mierzenia tkanki tłuszczowej. Analiza impedancji bioelektrycznej, pomiar gęstości normalna i podwójnej energii promieniowania rentgenowskiego absorpcjometrii są wszystkie metody czytania procent tkanki tłuszczowej. Większość z nich to skomplikowane i kosztowne wysiłki, które nie mogą być podejmowane bez asysty professionalâ € ™ s. Ponadto, nie ma dwie metody dadzą te same pomiary, co wskazuje, że bez względu na kosztowne i skomplikowane metody nie jest całkowicie dokładne.

Co to jest Zacisk Fat?

Zacisk tłuszcz jest urządzeniem służącym do pomiaru tkanki tłuszczowe, a następnie czerpać persona € ™ s całego ciała tłuszczu procent z tych danych. W przeszłości, obiekt został ukształtowany jak architectâ € ™ s kompasu, choć współczesne wersje cyfrowe przypominać coś bliżej stoper z kleszcze. Na kleszcze są używane do uchwycenia i zmierzyć wielkość wielokrotnego fałdy skóry na ciele persona € ™ s. Podłączenie tych pomiarów do jednego z wielu dostępnych wzorów daje przybliżenie persona € ™ s ogólny procent tłuszczu.

Jak korzystać z Caliper

Istnieje wiele sposobów przy użyciu cyrkla. Różne programy sugerują różne części ciała do środka. Wiele witryn muszą być badane razem dla maksymalnej dokładności. Wspólne obszary ciała obejmują biceps i tricep, między ramieniem i łokciem, między pachą i brodawki, wnętrze łydki, środkowy przód uda, między łopatkami i dolnej części pleców (tylko w prawo kręgosłupa). Wybrał jedną stronę ciała dla wszystkich pomiarów; prawa strona jest najbardziej zalecane. Pinch odsłoniętą skórę palcami, i zmierzyć ściągniętej skóry z zacisku. Powtarzają się w tym samym obszarze dwa lub trzy razy, uśredniając wyniki. Za każdym razem, pozwalają skórze najpierw odzyskać kształt, przed przejściem do następnego obszaru.

Wzór do obliczania tkanki tłuszczowej

Istnieje wiele różnych wzorów do obliczania wyników pomiaru w caliperâ € ™ s. Jednym z często stosowanych formuła brzmi tak oznaczone:

  • (0,1548 x suma triceps, klatki piersiowej, pleców, brzucha, ud, łydek) + 3.580 = Body Fat%.

Innym instruuje tester zsumować pomiary określonych obszarach, podzielić całkowitą sumę przez masy i pomnożyć wynik przez 27. Niezależnie od tego, zacisk zakupie przyjdzie z wzorem był najlepszym zaprojektowany do pracy. Jeśli szukasz opcji, która nie jest matematyka intensywne, za jedną z bardziej wysokich zaciski tech, które nie wymagają matematyki ze strony użytkownika.

Porady dla pomyślnego Pomiarów

Bez względu na to, jak umiejętnie korzystać swoje zaciski, nie znajdziesz dokładną procent tkanki tłuszczowej. Zamiast tego, można znaleźć bliskie oszacowanie. Mimo to, istnieją sposoby na zwiększenie dokładności szacunków. Na przykład, należy przyjąć odczyt ciągu 5 sekund od zastosowania zacisk do ciała. Czekając dłużej może spowodować zacisk na podstawie rejestracji zawartości tłuszczu w owczarni.

Dona € ™ t środka natychmiast po ćwiczeniach, ale wykonać pomiary postępowe w tym samym czasie każdego dnia. I wreszcie, dona € ™ t miejsce zbyt dużą wagę na dokładnym procent tłuszczu. Prawdopodobne jest, że różni tester z innym zacisku znajdzie tkanki tłuszczowej jest o kilka punktów procentowych od hotelu, w obu kierunkach, z własnej testów. Zamiast oceniać postęp poprzez pomiar rzeczywistej fałdy skóry.

Chociaż zaciski, jak większość metod pomiaru tłuszczu, może być jedynie szacunkowe dane tkanki tłuszczowej, mogą to zrobić łatwo i niedrogo. Rozważyć dodanie tłuszczu zacisk ciała do systemu utrzymania zdrowia.