grsail.com

Korzyści z Zrównoważonego Architektury Krajobrazu

Korzyści z Zrównoważonego Architektury Krajobrazu
Zrównoważone krajobrazy często zawierają ściany skalne i inne materiały nie-roślinnych.

Jeśli planujesz nowy wygląd swoim podwórku, może być ciekawy temat korzyści płynących ze zrównoważonej architektury krajobrazu. Myśląc o zrównoważonym rozwoju w stoczni i ogrodów jest dobre dla naszej planety, a może tylko ułatwić sobie życie, jak również.

Czym jest zrównoważona architektura krajobrazu?

Zanim przejdziemy do korzyści płynących ze zrównoważonej architektury krajobrazu, musimy wiedzieć, co tak naprawdę oznacza termin. Podobnie jak podczas rozmowy o zrównoważonego rolnictwa, zrównoważonego krajobrazu oznacza, że ​​aspekty ekologiczne, społeczne i gospodarcze są uwzględniane przy realizacji planu.

Na przykład zainstalowanie zielonego dachu, w którym dach budynku jest obsadzony niż przy użyciu tradycyjnych ciemnego pokrycia dachowe pomaga zarządzać wody w obszarze, w którym się znajduje, zmniejszają koszty chłodzenia, zapewnia miejsca dla dzikich zwierząt i ludzi do cieszyć się, i przyczynia się do zdrowszego ekologii dla planety na bardzo małą skalę.

Podobne idee mogą być brane pod uwagę przy projektowaniu własnych zrównoważonych projektów.

Xeriscaping i Zrównoważonego Rozwoju

Jednym z najprostszych sposobów wykorzystania bardziej zrównoważonego projektowania krajobrazu jest poprzez wybór roślin i innych funkcji, które wymagają mniej wody. Koncepcja ta jest znana jako xeriscaping, i to jest bardzo popularne wśród ludzi w zachodniej części Stanów Zjednoczonych, które nie chcą, aby spędzić rękę i nogę, aby utrzymać zielone podwórko Lush przez letnie miesiące.

Xeriscaped jardów często nie korzystają z tego rodzaju trawy jesteś przyzwyczajony. Mogą one obejmować kilka odpornych trawy ozdobne, a także korzystanie z żwiru lub kamieni w celach dekoracyjnych i do podjęcia krajobraz więc masz mniejszy obszar, który należy podlewać.

Wybór roślin, które działają dobrze w swoim naturalnym środowisku także pomaga w użyciu mniejszej ilości wody, która jest doskonałym wyborem dla zrównoważonego rozwoju.

Idź lokalne

Każdy obszar kraju i świata ma konkretne rośliny, które naturalnie nie kwitnąć. Niektóre centra ogrodnicze są coraz mądry pomysł, że rośliny, które naturalnie rosną na obszarze są dobrym wyborem, nie tylko dla zrównoważonego rozwoju, ale także łatwość pielęgnacji.

Niektóre usługi państwowe lub powiatu spółdzielni rozszerzenie mają wykazy lokalnych roślin, które należy rozważyć zakup i umieszczenie w swoim ogrodzie. Jeśli twój nie ma takiej listy, powinny one być w stanie zapewnić Państwu kilka pomysłów rodzimych roślin, które dobrze z minimalnym podlewania i stresu na ziemi.

Niektóre z tych roślin mogą być nawet pamiątki lub roślin, które powinny być chronione, ponieważ nie są one korzystne hybrydy, że każdy rośliny. To wymaga zrównoważenia na zupełnie nowy poziom.

Korzyści z Zrównoważonego Architektury Krajobrazu

Istnieje wiele korzyści z posiadania krajobraz zaprojektowane z myślą o trwałych zasad. Po pierwsze, gdy pacjent jest świadomy podejmowania zrównoważonych wyborów, będzie można umieścić więcej myśli w każdej decyzji, od roślin do wyboru do mebli, którego używasz. To może dać bardziej przyjemnego miejsca, bo naprawdę rozważyć każdy aspekt swojej decyzji.

Zrównoważona architektura krajobrazu jest lepsza dla naszej planety, ponieważ ma tendencję do zużywają mniej wody. Dodatkowo, jeśli są metodami ekologicznymi, nie nie będzie żadnych pestycydów, herbicydów i innych środków chemicznych związanych.

Korzystanie z lokalnych roślin może zezwolić na wspieranie lokalnej gospodarki więcej niż chcesz, jeśli tylko zakupione rośliny były uprawiane lokalnie, które gdzie indziej. To może dać szansę na poznanie lokalnych producentów, co sprawia, że ​​czujesz się bardziej związany z roślin i planety.

Wybór planu zrównoważonego, który używa techniki Xeriscaping będzie umieścić mniejsze obciążenie roślin, ponieważ będą one zostały wybrane pod kątem przydatności do danego środowiska. Znowu będziesz używać mniej wody i cieszyć się pięknem ogrodu nawet wiedząc, że to nie szkodzi planetę.

Posiadanie zrównoważonego projektowania krajobrazu prawdopodobnie oznacza, że ​​stocznia nie będzie wyglądać jak każdy inny. Jednak będzie to piękne miejsce, które bierze pod uwagę stan zdrowia planety i natychmiastowe krajobrazu, jak również obawy estetyczne.