grsail.com

Korzyści z homeschooling

Korzyści z homeschooling


Byłyby homeschoolers może być ciekawy temat korzyści homeschooling. Chociaż korzyści zależą od lokalizacji i rodziny do rodziny, na ogół pozytywne aspekty homeschooling są podobne dla wszystkich.

Korzyści Znajomości

Jeśli mówisz do dziesięciu rodzin homeschool, każdy będzie przytoczyć różne powody homeschooling. Jeden z aspektów homeschooling, że większość ludzi wspomniano pierwszy jest bliskie relacje ich dzieci ze sobą. W czasie, gdy wiele rodzeństwa ledwo toleruje sobą w krótkim czasie są one ze sobą, często rozwijają rodzeństwa homeschooled bliskie przyjaźnie z innymi. Ponieważ są one ze sobą dużo czasu, często rozwijają podobne zainteresowania i hobby. To daje im wspólny grunt.

Inną zaletą homeschooling jest silny związek między rodzicem a dzieckiem. Czas spędzony ze sobą rozmawiać, uczyć się razem i współpracy wyniki w bardziej intymnej relacji. Rodzic, który raz liczy dni do szkoły był z powrotem w sesji najprawdopodobniej znajdzie, przez pewien okres czasu, że lubi towarzystwo swoich dzieci. Dodatkową korzyścią z udziału czasu jest dzieci, które są bardziej bezpieczne i łatwo komunikować się z rodzicami.

Socjalizacja

Jednym z zarzutów o homeschooling jest, że dzieci nie będą właściwie uspołecznionej. To nie może być dalsze od prawdy. W sytuacji, w klasie, dzieci są pogrupowane według wieku. Każde dziecko jest na podobnym poziomie dojrzałości. Zamiast uczyć się komunikować i współpracować z różnymi ludźmi na wszystkich poziomach dojrzałości oddziałują głównie z osób w tym samym wieku. Nieśmiałe dzieci często na marginesie, a dzieci, które różnią się przedmiotem szykan. To jest tylko raz w życiu człowieka, że ​​będzie on w grupie osób, które wszystkie mają ten sam wiek i poziom akademicki.

Homeschooled dziecko jest zwykle biegli w towarzyskich z każdym, małych dzieci do dorosłych. Bo jest wokół różnych grup wiekowych i poziomach dojrzałości dowiaduje się dostosować do grupy, że jest interakcja z aktualnie.

Nawet tylko dziecko ma mnóstwo okazji do socjalizacji. Niektóre z nich są:

 • Kościół, świątynia, meczet, lub inne związki wyznaniowe
 • Girl Scouts
 • Skauci
 • Sport
 • Spółdzielnie homeschool

Korzyści akademickie homeschooling

Nie ma argument, że homeschooling ma wiele korzyści akademickim. Z blisko jeden na jednego nauczyciela w relacji do studentów, każde dziecko jest bardziej prawdopodobne, aby uzyskać pomoc, której potrzebuje. Obszary, które są trudne dla ucznia będą widoczne bardzo szybko i może być skierowana w miarę potrzeb. Style uczenia się częścią procesu uczenia się, a nie disability.Curriculum można indywidualizować do każdego ucznia, co pozwala mu uczyć się w swoim własnym tempie i poświęcić więcej czasu na tematy on ma najwięcej zainteresowania. Delight nadzorowała nauka odbywa się i Informacje uczy, a nie na pamięć, a potem zapomniane. Ponieważ formalny szkolny dzień wydaje się być krótszy niż w tradycyjnym środowisku szkolnym (zwykle około trzech do czterech godzin w większości) ma możliwość prowadzenia interesów, że nie mają czasu na inny sposób.

Inne korzyści

Istnieją tysiące dobrych rzeczy o homeschooling. Kilka korzyści:

 • Moralne i religijne przekonania rodziców może zostać przeniesione na dzieci.
 • Dzieci nie są narażone na tak wiele zarazków i pobyt zdrowsze bez interwencji medycznej.
 • Jest mniej stresu w rodzinie. Dom i rodzina życie koncentruje się wokół domu i rodziny, a nie harmonogramach instytucji publicznych.
 • Edukacja domowa zapewnia bezpieczne warunki do nauki. Brak tyranami, negatywna presja rówieśników, molestowanie seksualne, czy martwić leków.
 • Rodzic może kontrolować to, co uczeń uczy, i kiedy.
 • Naturalne talenty są pielęgnowane.
 • Uczenie się część przepływu dni zamiast oddzielnej czynności.
 • Homeschooled dzieci są zwykle pewni siebie i wydają się być wygodne w kim oni są.
 • Homeschooled dzieci wydają się być bardziej dojrzały w młodszym wieku niż tradycyjnie wykształconych dzieci.
 • Dzieci uczą się umiejętności życiowych.
 • Homeschooled dzieci wydają się pochodzić z kreatywnych rozwiązań, ponieważ mają możliwość, aby myśleć poza pole.

Zrób listę

Zawsze będą dni, kiedy dominująca w domu wygląda tęsknie na duży żółty autobus przejeżdżał. Są to korzyści z homeschooling, ale jest ogromna zaangażowanie. Nie będzie dzień, że po prostu nie idzie dobrze. Z tego powodu, że jest to dobry pomysł, aby prowadzić dziennik z lepszych rzeczy, pozytywnych aspektów homeschooling. Na trudnych dni można go przeczytać i zachęcać yourself.Homeschooling dzieci jest satysfakcjonujące wybór, który będzie miał długofalowe korzyści dla swojej rodziny.