grsail.com

Korzyści dla krótkich intensywnych treningów

Choć dowody z badań nadal gromadzą się w zakresie korzyści płynących z krótkim intensywnych ćwiczeń, że są ludzie, którzy udają się w inny sposób z ich wysiłków fitness. Szybkie krokiem do dowolnego centrum fitness w tych dniach pokaże coraz więcej ludzi w kolejce, aby dostać się na rzędy bieżnie, eliptyczne trenerów i rowery. Nie zrozumcie mnie źle, istnieją korzyści ćwiczenia układu krążenia. Ja po prostu nie jestem wielkim zwolennikiem długich, powolne, Stead-państwowych treningu cardio. Mogę podsumować to jednym słowem ... nudne.

Dlaczego zależy mi tak bardzo o krótkich, intensywnych treningów? Oto moje top 6 powodów.

1. Czas - Najbardziej oczywistą korzyścią z krótkich, intensywnych treningów jest to, że nie będą trwać. Jest to jedna cenna, że ​​należy cenić jak nic. Tak więc w dowolnym miejscu w swoim życiu, w którym można dokonać zmiany od rutyny, która uwalnia się czas dla siebie i swojej rodziny wydaje się znakomitym pomysłem. A twój trening jest doskonałym miejscem, aby rozpocząć.

2. Lepsze ROI - Lubię wykorzystaniem warunków finansowych, aby punkt. MG zawsze śmieje się z moich analogii, ale hej, oni pracują, a ludzie je zapamiętać.

Zawsze, gdy włożysz trochę swojego czasu i pieniędzy w coś robisz inwestycję. Czasami nie ma oczekiwanie powrotu, takie jak darowizny na cele charytatywne, a innym razem podopiecznym głęboko jakie powrotu dostać. Wyobraź sobie, drugi scenariusz i inwestują sporą część swoich oszczędności życia w niektórych inwestycji. Będziesz być szczególnie zainteresowani, jak dobrze ta inwestycja wykonuje i jakie powrotu zobaczysz. I wszyscy chcą zobaczyć wzrost i rentowność naszej inwestycji.

Powinniśmy podjąć podobny widok z naszych wysiłków w siłowni. Jeśli inwestować czas, pieniądze i potu, aby osiągnąć swoje cele, chcesz wiedzieć, twoje wysiłki opłaciły się. Nie chcesz, by upaść lub czujesz, że nie był minimalny pozytywna zmiana po długim wysiłku.

Z krótkim intensywne, treningi zwrot z inwestycji jest lepiej niż powolne, niskie intensywności treningów. Podejmować lepsze korzyści w zakresie poprawy swojej kondycji i zdrowia fizjologicznej.

3. Odsetki - Zauważasz, co "gra dnia" zawsze ma wspólnego na koncert sportowego? To znaczy oprócz kiedy bandyta całując rośliny jeden na dzban lub streaker biegnie przez pole. Są to wszystkie gry wybuchowe. Wielkie hity, biegnie do domu, slam wsadów, jeden-timery ... luzy, które są uważane za najlepsze na dzień są bardzo potężne. Nie tylko jest to bardziej zabawne oglądać intensywne, wybuchowe sztuki jest więcej zabawy, aby zrobić je dobrze.

4. Wydajność - Widzieliśmy już, że najlepiej gra dnia jest przykładem intensywnej działalności. Cóż ćwiczenia dla sportu w ten sam sposób, daje przewagę nad konkurentem. To niekoniecznie gracz, który jest najlepszym skoczkiem, ale ten, kto dostaje się od ziemi najszybszy. A może to nie jest zawodnik, który może pójść na zawsze, lecz ten, kto może wygrać każdą piłkę. Krótkie, intensywne ćwiczenia ustala podstawę do bycia w stanie dominować w sporcie.

5. Łatwość praktyce - To o wiele łatwiejsze do wykonania krótki, intensywny trening. Skoki można zrobić wszędzie. Med rzutów piłka może być wykonywana przy ścianie. Wyciągi olimpijskie potrzebują tylko bar lub hantle. Powolne, treningi w stanie stacjonarnym trzeba albo maszyny lub dużo miejsca.

6. Długowieczność - Z wiekiem tracimy zdolność do szybkiego generowania siły. Ten brak produkcji siły czasami przypisywana upadków widzimy w podeszłym wieku. Wykonanie krótkie, intensywne treningi pomaga nam trenować tę zdolność, że mamy tendencję do utraty naturalnie wraz z wiekiem. Jak mówi przysłowie "jeśli nie używasz go, można stracić".

Choć krótkie, intensywne ćwiczenia są bardzo korzystne i bardzo prosty nie jest to łatwe. Na pewno trzeba być w formie przed przystąpieniem do szkolenia wybuchowo. I fizyczny dyskomfort, który towarzyszy niektóre z tych ćwiczeń mogą być dość wysokie. Ale kiedy właściwie zaplanowane i trenował mogą spowodować jej wszystkie wymienione powyżej korzyści.

Teraz przejdź być krótkie i szybkie!

Chris
"Zawsze do przodu"