grsail.com

Konsolidacja zadłużenia: Usługi Konsolidacja zadłużenia Porady

Gdy do nawiązania połączenia

Nie wiesz, kiedy oficjalnie nazwać biuro kredytową lub skontaktować się z doradcą zadłużenia? Rozważ te scenariusze:

  • Jeśli wziąć zaliczkę, ponieważ nie mają pieniędzy. Nagłe wypadki się zdarzają i że rozumie, więc być bardzo ostrożnym, jeśli używasz pożyczek pieniężnych.
  • Czy wystąpił o zwiększenie kredytu i odmówiono? To jest inny niż Państwa karty kredytowej okresowe podniesienie limitu. Ma to na celu nagradzać swoich członków kart dla wymagających odpowiedzialnego korzystania z kredytu.
  • Czy straciłem kogo i co jesteś winien?
  • Czy na spłatę karty kredytowej przy użyciu innej karty kredytowej? Jeśli używasz jednego długu na spłatę innego zadłużenia, nie robią odpowiedzialne finansowo decyzje.

To tylko kilka przykładów sytuacji, w których może znaleźć się w. Jeśli jest to przypadek, zrobić sobie przysługę i skontaktować się z doradcą zadłużenia od razu.

Rozważmy Serwis Konsolidacja zadłużenia

Beznadzieja, zmartwienie, lęk i strach są wszystkie emocje związane z trudnościami finansowymi. Może się wydawać, że nie masz gdzie iść albo nikt się zwrócić. To nie musi być prawdą. Istnieją organizacje, które obecnie nie pomagają osoby w rozpaczy finansowej konsolidacji kredytów w jeden łatwy płatności. Organizacje takie jak Papierów Dłużnych Radców Ameryki i Narodowej Fundacji kredycie konsumenckim, są najbardziej znanym.

Większość członków NFCC są znane jako Doradców kredytów konsumenckich oraz zapewnienie bezpłatnych lub tanich dłużne koszty usług doradczych. Doradców kredytowych konsumentów są częścią krajowej sieci, który ma lokalne biura w całym kraju, że ludzie mogą chodzić do i szukać pomocy. Jeśli nie ma biura Doradca kredytu konsumenckiego w danym obszarze, można zwrócić się do doradcy Dłużne Ameryki. Mogą one pomóc przez telefon lub przez Internet. Wyżej wymienione organizacje specjalizują się w pomaganiu ludziom dostać w swoje sprawy finansowe w porządku. Państwo nie muszą być w obliczu trudnej sytuacji finansowej, aby skorzystać z ich usług. Do listy nazwisk, numerów telefonów i adresów członków NFCC zalogować się do www.debtadvice.org.

Nie bądź ofiarą

Z zadłużenia konsumentów na cały czas wysokie, to nic dziwnego, że wierzyciele chcą swoje pieniądze. Interes się kręci dla agencji kolekcje, a oni są coraz bardziej kreatywne i agresywny z ich kolekcji praktyk. Większość skarg kierowanych ku nie samych wierzycieli, ale są one na celu agencji kolekcje, które reprezentują te wierzycieli. Te kolekcje agencje stron trzecich są agresywne, a wręcz bezwzględny. Te agresywne agencje stanowiły prawie 15.000 skarg z Federalnej Komisji Handlu w 2001 roku.

Ustawa Targi Windykacji Praktyki 1977 ustalono pewne wytyczne dla agencji kolekcje. Zasady te zawarte nie wzywającą przed 08:00 lub po 21:00, dzwoni w swoim miejscu pracy, grożąc udekorować wynagrodzenie lub może zabrać cię do sądu. Jeśli masz już dość tych połączeń, masz opcje.

Bardzo wyraźnie, że ich telefony są powodując emocjonalne i cierpienie fizjologiczne. Jeśli komunikować, że są one dla ciebie przyczyną stresu, zadzwoń mają zatrzymać. Napisz wstrzymanie i zaprzestanie pismo do komornika, określając ich cierpienie spowodowane. Jeśli po rozmowie telefonicznej, a swoim liście, że nadal nie do wykonania, możesz złożyć formalną skargę do Federalnej Komisji Handlu i swoich państw Biuro Prokuratora Generalnego.