grsail.com

Konflikty z rodziną i chłopakiem

Konflikty z rodziną i chłopakiem


Co należy zrobić, gdy rodzina nie akceptuje swojego chłopaka? Zobacz, czy rada naszego randki trenera może pomóc.

Konflikty z rodziną i chłopakiem

Pytanie czytelnika

Szanowny Lori, mam 21 lat i zostały randki ten starszy mężczyzna przez kilka miesięcy. On mieszka z nami, ponieważ był między miejscami pracy i miejsc już teraz, ponieważ jego rodziny i innych przyczyn. Teraz moi właściciele, którymi są również moja rodzina, chcę go, a on nie ma gdzie pójść, dopóki jego pieniądze jest w piątek. Najgorsze jest to, że mogę być w ciąży i nie mogę powiedzieć, moją rodzinę, bo są bardzo osądów. Mam już jedno dziecko z nieprawego łoża z powodu gwałtu, ale te właśnie członkowie rodziny mi nie wierzy. Nie mogę powiedzieć mojej mamie, albo dlatego, że ona mnie wyrzucić. Chciałbym to ryzyko utraty mojego syna, a jeśli tak się stanie, to mnie zabije. Nie chcę, mój chłopak się w mrozie. Co mogę zrobić ???? - Autor: Stephanie

Ekspert Odpowiedz

Drogi Stephanie,

Jedną z zalet posiadania swojego chłopaka żyjącego pod jednym dachem żyjesz w sposób wygodny i łatwo jest utrzymać związek. Nie powiem, dlaczego twoja rodzina chce tego faceta z ich domu. Czy to dlatego, że wykorzystał ich hojność i nie przyczyniła się finansowo? Czy to z powodu twojej relacji z Nim i nie zatwierdzi? Czy jest to jakiś inny powód? Domyślam się, że jest to połączenie wielu rzeczy. Myślę, że fakt, że twoja rodzina / właściciele nie chcą go w domu, mówi wiele o jego zachowaniu. Jest to ważne informacje, aby wziąć pod uwagę, zwłaszcza jeśli oznacza to różnicę między zapewniając dach nad tobą i głowy twojego syna. Tak długo, jak są zależne od nich, i bezpieczeństwo twojego syna zależy od śledzisz swoje zasady.

Chociaż może głęboko przejmuje dla tego faceta i martwić się o jego bezpieczeństwo, należy pamiętać, że udało mu się tak daleko w życiu na ograniczonych zasobów. To sprawia, że ​​zastanawiam się, jeśli obawiasz się, że gdy opuści twój związek z nim skończy. Jeśli to miała być sprawa, twoja reakcja i uczucie niepokoju do rodziny / właścicieli kopiąc go by zrobić wiele sensu. Podobnie jak rodziny, można się zastanawiać, na ile wiarygodne on będzie, gdy opuści. Byłoby to szczególnie niepokojące, jeśli myślisz, że możesz być w ciąży.

Pierwszym priorytetem jest utrzymanie dachu nad tobą i głowy twojego syna. Aby to zrobić, będziesz musiał niech twój chłopak znaleźć innego schronienia. Co do reszty, należy przyjąć ją jeden krok na raz. Po pierwsze, jeśli myślisz, że może być w ciąży, niech twój chłopak wie, a jeśli to możliwe, wspólnie lub indywidualnie na egzamin, aby dowiedzieć się. Jeśli jesteś w ciąży, trzeba dowiedzieć się, co twój chłopak zaangażowanie jest wspieranie ty, twój syn, a dziecko się. Czy on ci pomoże, czy nie? Powinien wziąć na siebie odpowiedzialność, dwóch z was będzie musiał rozmawiać z rodziną i niech wiedzą sytuacji.

Powinien on opuści cię, będziesz musiał wziąć sprawy w swoje ręce. Skoro uważasz, że Twoja rodzina będzie kopać ty i twój syn się, chciałbym zaproponować, że zanim powiem im o swojej ciąży, najpierw odwiedzić biurem pomocy w swojej okolicy. Dowiedz się, jaki rodzaj zakwaterowania, opieki medycznej i pomocy finansowej można uzyskać i podjąć niezbędne kroki w celu zabezpieczenia tych zasobów. W ten sposób, twój akcja cię rodzina, będziesz wiedział, gdzie się zwrócić w przyszłym.

Omawiając te wszystkie problemy z głową, nie będzie to łatwe, podejmuje niezbędne kroki pomogą zapewnić bezpieczne i ciepłe środowisko dla ciebie, twojego syna i ewentualnie na nienarodzone dziecko.

~~ Lori

Pochodzący z kryzysu

Pytanie czytelnika

Byłem celownik ten facet przez ostatnie 2,5 roku i wciąż wydaje się, że pewne różnice. Po pierwsze, miał dwa załamania psychiczne w ciągu roku, zarówno zdarzeń skutkujących hospitalizacji. Jest dwubiegunowego i odzyskiwania alkoholowych (on był trzeźwy od ponad 6 lat). Nawet jeśli on przyjdzie dość daleko w ostatnim roku, nadal uważam, że ma dużo dorastania zrobić. Kiedy po raz pierwszy zaczęła spotykać, był bardzo pomieszane mentalnie, i miałem cierpliwość świętego w kontaktach z relacji. On jest 35 i jestem 39, a ja czuję, że zmarnowałem tyle czasu i energii, martwiąc się o niego, a nie siebie. On jest naprawdę dobrym człowiekiem, o dobrym sercu i dobrych intencji, ale nie mogę pomóc, ale nadal czuje pewien swojej przyszłości z niego. Na początku, że ja mieszkam w małym mieście jak sam mojej matki, a ona lubiła go na początku, ale już nie chce być wokół niego i nie akceptują mnie widząc go. (Ona i ja wiem, że jestem dorosłą kobietą, która może mieć własne decyzje) ... ale jeśli moja rodzina nie jest zbyt chętnie na niego, jest to sprawiedliwe z nich, czy mam po prostu podjąć decyzję, aby zakończyć ten związek? Z poważaniem, bardzo zmieszany

- Autor: Laura

Ekspert Odpowiedz

Szanowny Laura,

Brzmi to jak może być myślenie o zakończenie tej relacji po 2,5 latach. Być może to, co jest mylące dla Ciebie jest to, że nie wiem, czy twoje powody zakończenia związku mają wpływ mamą, zachowanie swojego chłopaka, jego choroby psychicznej lub z powodu związek dobiegł końca. Twoja mama nie może się kształcić na choroby dwubiegunowej i może ona znaleźć zachowanie twój chłopak nie do przyjęcia. Alternatywnie, czuła ochronne z was i wiedząc, że większość relacje są na tyle trudne, że nie chce, aby mieć do czynienia z chorobą psychiczną na domiar wszystkiego. Mogła też martwić, że należy dwa z was ma dzieci, choroba psychiczna może być przekazywana z pokolenia na pokolenie. Niezależnie od najlepszych intencji twojej matki, swoje powody bycia na tym skrzyżowaniu mają wpływ nieznacznie o swojej rodzinie.

To nie jest tylko jedna rzecz, która przyczynia się do ciebie myśli o łamanie go, ale także połączenie wszystkich wyżej wymienionych. Kimś ze znacznym choroby psychicznej może być trudne samo w sobie. Dodaj do tego, jak jego zachowanie wpływa na związek. Posypane odrobiną uczucia członka rodziny i zanim się zorientujesz masz przepis na rozpad. Część z tego, co czujesz, jest poczucie winy. Chcąc być w związku z kimś, kto nie ma choroby psychicznej nie jest zła, czy źle. W rzeczywistości, wielu dorosłych żyjących z chorobą psychiczną żyją stosunkowo normalne życie. Dorośli te akceptują swoją chorobę i podjąć niezbędne kroki, aby żyć ze swoją chorobą. Z Twojego pytania, to nie lubi twój chłopak jest w tym samym poziomie. To nie jest twoja rola, który będzie odpowiedzialny za niego; należy do jego obowiązków. Podobnie ma się żyć z konsekwencjami dla wyborów uczyni, jak również te, które stara się uniknąć.

Jeśli po przeczytaniu tego wciąż jesteś zdezorientowany, co zrobić, porozmawiać z profesjonalistą. Ktoś, kto pomoże ci uporządkować wszystkie swoje myśli i uczucia. Pozwoli to na podjęcie świadomej decyzji. To nie znaczy, to będzie to łatwa decyzja, tylko jeden może czujesz się pewny.

~~ Lori