grsail.com

Konferencje w sieci: Konferencje internetowe Porady

Mikrofony i Twój Konferencja Web

Jeśli konferencja Web koncentruje się tylko jeden jeden głośnik, mikrofon regularne szef ustawić podłączony do komputera "MIC IN" wystarczyć. Jednakże, jeśli połączenie konferencyjne jest więcej niż dwie osoby, a następnie będziesz potrzebował wielokierunkowy mikrofon. Ten rodzaj mikrofon odbiera dźwięk w kierunku kołowym i może pokonać dystans 10 m na 5 m. Wszystkie pokoje większe niż tego wymagają dodatkowych mikrofonów, który zostanie utworzony.

Gotowe prezentacje na kamery

Upewnij się, że wykonywanie jakiejkolwiek prezentacji przed konferencji w sieci Web, aby upewnić się, że dźwięk czysty i dostać punkty przekazać wiadomość. Mów wyraźnie i głośno, tyle, że ludzie na drugim końcu połączenia może cię usłyszeć. Mów powoli i podjąć przerwy po pomysłów. Kontaktu wzrokowego z ludźmi w pokoju z tobą, a także spojrzeć na kamery podczas prezentacji. Upewnij się, aby dać czas na pytania, zarówno ze strony publiczności, a publiczność wideo w sieci Web, na końcu prezentacji.

Oświetlenie Podczas konferencji Web Video

Nie skonfigurować wideo konferencji Web przed jasnym obszarze lub oknie. Jasne tło stworzy się cieniem na ciebie lub głośnika. Umieść siebie i swoich współpracowników na jednolitym tle. Nie kierować żadnych oświetlenie w kierunku kamery. Albo użyć naturalnego światła w pomieszczeniu i wprowadź zmiany w oprogramowaniu kamery, lub przynieść dodatkowe oświetlenie pomóc rozjaśnić tematów, które będą na kamery. Unikaj odblasków z otwartymi oknami i miejsce światła z przodu niż z tyłu. Laptop światło może być przymocowany i używać, aby pomóc rozjaśnić obszar jeśli robisz swoją konferencję z pokoju hotelowego z słabym oświetleniu. Dodatkowy laptop światło może być korzystne dla osiągnięcia dobrych wyników.

VOIP konferencji audio

Voice over Internet Protocol jest nowa technika, która okazuje się regularne rozmowy telefonicznej na dane cyfrowe, które mogą być wysyłane za pośrednictwem Internetu. Wielu dostawców usług internetowych na dużą skalę konferencja konferencje audio poprzez usługi VoIP. Działają one prawie tak samo, jak działa tradycyjna konferencja telefon, z tym wyjątkiem, że użytkownicy łączący się do wewnętrznej sieci telefonicznej firm.

Odtwarzanie wideo konferencji w sieci Web

Podczas konferencji Web będziemy chcieli, aby upewnić się, że film jest zrobione do odtwarzania w późniejszym terminie. Można to zrobić przez posiadające człowiek aparat rejestruje materiał na mini taśmie DV a następnie edytować je później lub ujęte w czasie rzeczywistym do pliku multimedialnego okna.

Możesz następnie zapisać ten plik na serwerze WWW i dostarcza każdemu link do pliku, aby obejrzeć w każdej chwili. Często zdarza się podczas nagrywania i robienia, nie może być obraz utraty jakości. Upewnij się, że zrobić próbną i ustawić oświetlenie i możliwości, więc osiągnąć najlepszy możliwy obraz patrząc podczas konferencji internetowej.

Camera Work

Upewnij się, aby dokonać niezbędnych dostosowań do kamery internetowej tak, że ty lub twoi współpracownicy mają dobrą pozycję na ekranie. Zostaw trochę miejsca głowę tak, że nie wygląda na głowie, lub głowy twojego kolegi, dotyka górnej części ekranu. Ustawić ostrość, kontrast i inne ustawienia aparatu tak, że można osiągnąć najlepszy obraz na konferencji.

Używa do konferencji internetowych

Konferencje internetowe są użyteczne, ponieważ mogą połączyć dużą ilość ludzi, którzy są rozrzucone po różnych miejscach. Niektóre zastosowania wspólnej konferencji Web są:
- wprowadzanie nowych produktów
- Prezentacje
- Szkolenie Firma
- Nauka na odległość
- Seminaria w sieci lub seminariów internetowych
- prezentacje produktów
- Pracownicy Zgromadzenie

Web Telekonferencja Transkrypcje

Uczestnicząc w konferencji internetowej nazywamy część audio lub wideo jest zapisywany do odtwarzania. Wielu uczestników są zainteresowani przeczytaniu streszczenia lub zapis konferencji internetowej w ich czasie wolnym. Audio lub wideo z konferencji można wysłać do firmy transkrypcyjnego, który następnie oglądać lub słuchać konferencji i wpisz go słowo w słowo.

Pozwoli to każdemu wrócić nad czymkolwiek, co zostało powiedziane podczas konferencji i pozwala na wyszukiwanie tekstu za pomocą słów kluczowych i nazw.

Konferencje w czasie rzeczywistym

Twój Konferencja Web mogą być wyświetlane "na żywo" lub - w czasie rzeczywistym - z odpowiednimi szybkich połączeń internetowych i sprzętu komputerowego. Na żywo wideokonferencji pozwala Tobie i Twojej firmie natychmiast dotrzeć do publiczności i pozwolić publiczności do komunikowania się z głośnika, jak również. Odpowiednie połączenia internetowe są zobowiązani do zapewnienia paszy nie spowolnić lub wycięte w trakcie konferencji na żywo. Przed ustanowieniem czasie rzeczywistym konferencyjną montaŜu upewnić się, że sprzęt i internetowe porty są właściwie ustalone skontaktować się z lokalnym dostawcą Internetu.

Oszczędność pieniędzy z konferencji internetowych.

Archiwizacja wideo konferencję internetową z wideo na żądanie jest odtwarzanie opłacalne i oszczędność czasu. Zamiast latać członków zespołu i kadry kierowniczej z jednej lokalizacji do uruchomienia produktu lub demo, można przynieść najnowsze wiadomości firmy do nich za pośrednictwem Internetu lub telewizji.

Na koszt dwóch roundtrip biletów lotniczych, konferencja internetowa dla 25-30 osób z interaktywnych funkcji może być przeprowadzona. Koszty zależą od liczby minut w sieci i do wielu użytkowników, lub "miejsc", podczas sesji Web połączenia telekonferencyjnego. Niektóre firmy za piętnaście centów minut na użytkownika.

Pierwsze Najlepszy dźwięk połączenia konferencyjnego

Jeśli jesteś Telekonferencja będzie zapisany do odtwarzania w późniejszym terminie, chcesz upewnić się uzyskać najlepszą jakość dźwięku. Podczas rozmowy, proszę wszystkich, by mówić głośno i wyraźnie. Zapytaj każdy uczestnik po kolei mówił. Upewnij się, że nie jest dużo szumu tła lub bezczynności gadać dzieje się podczas rozmowy. Jeśli jest mikrofon, ustawić się o jedną nogą od odbiornika mikrofonu tak, aby nie zakłócać dźwięk.

W co się ubrać

Unikaj wzorów i ultra jasne kolory podczas wideo konferencji. Trzymać się stałych związków barwnych, koszule, i kurtki. Pomyśl o telekonferencji, jak każdy inny spotkanie i po prostu częścią. Nie ubierać się, patrzeć, jak prezentują się na aparacie, jak to możliwe i zawsze go profesjonalnie. Unikać kolory czarny, biały i czerwony jak wszystkie wyglądają okropnie na kamery. Chcesz, aby widzowie skoncentrować się na Ciebie, a nie strój.

Web-inars

Sonda jest na żywo seminarium wideo w sieci Web w Internecie. Firma może pomieścić dużą demonstrację produktu lub wideokonferencji i osiągnąć dużą publiczność na całym świecie. Film może być edytowany za zapis i odtwarzanie wideo na żądanie dla osób niezdolnych do udziału w konferencji na żywo zdarzeń lub sieci Web.

Przed podłączeniem test

Upewnij się, czy dać konferencji internetowej próbną przed faktycznym odbywa się spotkanie. Masz znajomego lub współpracownika w innym biurze lub państwowej pomocy można testować połączenia, dzięki czemu można rozwiązać wszelkie problemy konferencji Web przed tym wielkim spotkaniu z szefem. Masz znajomego lub kolegę zadzwonić w celu sprawdzenia dźwięku i sprawdzić, czy dźwięk jest wyraźny. Ustaw żadnych kamer, które są potrzebne, aby upewnić się, że nagrywasz prawidłowo. Wideokonferencja może być często trudne i spowodować niestabilny obraz, więc dobrze jest przetestować sprzęt najpierw znaleźć najlepsze ustawienia.

Make-Up na konferencji internetowej

Jeśli chcesz wyglądać najlepiej w czasie konferencji w sieci Web, nie jest to zbyt daleko idące, aby zastosować trochę makijażu. Niektóre rodzaje oświetlenia może być bardzo trudne na yoru skórę i może podkreślać cienie i bladość w skórze. Zarówno mężczyźni jak i kobiety mogą korzystać z lekkim akcentem makijażu przed konferencji transmisji internetowych w całej firmie.