grsail.com

Koncepcja krzywej Płodność Pillow

Koncepcja krzywej Płodność Pillow
Poduszki płodności może pomóc koncepcji

Korzystanie z Poczęcia Curve płodności poduszkę może dać par starających się o dziecko w "nogę", jeśli chodzi o powodzeniem ciążę. Mimo, że wiele kobiet może słyszeliście o poduszce ciąży na plecach i wsparcie brzucha w czasie ciąży, pomysł na specjalnie zaprojektowanej poduszce, że AIDS w koncepcji jest dość nowy.

Płodność Poduszka Używa

Kobiety zostały opierając swoje biodra po seksie od lat, staramy się pomóc spermy osiągnąć swoje jaja i zwiększyć swoje szanse na poczęcie. Wiele sposobów na zrobienie tego stwierdzono, ze stoi do góry nogami, aby podpierając biodra upon ułożone poduszki do trzymając nogi o ścianę.

Płodności poduszki, takie jak przeprowadzona przez Poczęcia Curve, może zapewnić komfortowe środki przechylając szyjki macicy i macicy w celu uzyskania optymalnej podróży spermy. Konstrukcja ułatwia kobiety pozostają w uniesionym położeniu przez dłuższy okres czasu. Opatentowana konstrukcja pomaga ciężkości, co udział w poczęciu dziecka.

Koncepcja Curve płodności Poduszka Highlights

Koncepcja krzywej pozycjonowania Poduszka oferuje wspomagające drogę dla kobiet, aby podnieść swoje biodra po seksie. Wykonana z pianki poliuretanowej, poduszka 2-kilogramowy może pomieścić kobiet o różnych kształtach i rozmiarach. Innych atrakcji poduszce to:

  • Można prać w pralce pokrywa satyna
  • Boczne uchwyty
  • Pasuje do ciała kobiet
  • Wymiary 18 "x19" x16 "

Ludzie, którzy chcą próbować domową sztuczne zapłodnienie może znaleźć to przydatne, gdy w rzeczywistości poduszkę próbując zrobić procedurę. Jednak ci, którzy chcą korzystać z poduszki w tym celu należy rozważyć wszelkie prawne i emocjonalne konsekwencje przed tym zakresie.

Poduszki nie musi być odrzucona po ciąży został osiągnięty. Można go stosować jako wspomagające oparcia w trakcie i po porodzie lub karmienia piersią. Prop ciąży opuchnięcia nogi na poduszce, aby złagodzić bóle.

Pillow Talk

Twórca płodności poduszkę Poczęcia Curve jest Christy Carlo Musumeci Drangula, były kotwica wiadomości dla MSNBC. Stworzyła poduszkę, próbując wyobrazić sobie, a zakończył się w ciąży z bliźniakami. Po odrzuceniu kilka wzorów, końcowy produkt otrzymał patent w sierpniu 2005 r.

Wielu ekspertów ciąży poprzeć ideę podnosząc biodra i pośladki kobiece po seksie dla koncepcji. Koncepcja krzywej przytacza następujące badania, przewodniki i lekarzy jak podtrzymywanie idei podnoszenia szyjki macicy po seksie:

  • Dr Christopher D. Williams, autor najszybszy sposób, aby zajść w ciążę naturalnie
  • Ciąża przewodnik dr Ruth dla par
  • Wprowadzenie w ciąży Co musisz wiedzieć już teraz
  • Zakład Endokrynologii Płodności i Niepłodności, Departamentu Położnictwa i Ginekologii. McGill University, Quebec, Kanada

Kup Poczęcia Curve Pillow

Aby zakupić płodności poduszkę Poczęcia Curve, odwiedź stronę internetową firmy. Inne strony internetowe, które sprzedają poduszkę obejmują:

  • Płodność Sklep
  • Zdrowie i Joga Giełda

Porównaj ceny wysyłki między stronach internetowych i należy wyszukać kod kuponu przed zamówieniem poduszkę do użytku płodności.

Recenzje produktów

Dzięki względnej nowości Poczęcia Curve Positioning Pillow, że nie otrzymała wiele opinii. Jednak liczba blogów i artykułów wspomniałem produkt w stosunku do zajścia w ciążę. Nawet Yahoo! Answers użytkownicy nie dowiedział się o poduszkę i chcą wiedzieć więcej.