grsail.com

Koń: Western Tack, Odzież, konna Porady / Porady Informacje

Utrzymywanie Heels w dół

Najważniejsza lekcja, że ​​każdy zawodnik może kiedykolwiek nauczyć jest Keep Your Heels w dół. Praktyka - Praktyka - Praktyka. Naprawdę wystarczy utrzymać umysł na piętach, aż stanie się swoją fizyczną naturę, aby je tak spadła, że ​​jest zbyt duża.

To pomaga, czy można mieć kogoś rzucić cię w konia, tak że nie trzeba trzymać lejce, lub sterować. Jazda Praktyka bez wodzy. Na spacer, potem kłusem, potem galop, kłus na biegunach to na ziemi, Canter ponad biegunów ziemi, i ostatecznie kłus - to galop na małe skoki (staram się nie przekraczać 2 stóp 6 cali ogrodzenia) na linii lonży lub bez użycia wodzy. Nawet w Jeździectwie, musisz mieć mniejszą wagę ciała bez użycia swoimi wodzami i pop na małych ogrodzeń nie zaszkodzi swoje umiejętności, ale zwiększyć miejsce dla jeździeckim. Na szlaku, trzeba będzie czasem pojawiają się małe kłody na szlaku, a aby to zrobić, a nie pop konia w ustach, albo stracić swoje miejsce, te ćwiczenia pomogą tylko Ci to zrobić.

Podczas jazdy, połóż dłonie na biodrach; to na swoje barki, a następnie głowę, a następnie cieśnina w powietrzu nad głową, to cieśnina się od ramienia, to może stać się bardzo fantazyjne i dotknij przeciwnej stronie stawu biodrowego lub kolanowego, bok i ewentualnie palec przeciwnej nodze.

Aby utrzymać pozycję robi te exercies trzeba trzymać pięty w dół, lub będzie wyskoczyć z siodła i zawsze walczy pozycji i równowagi.

Rysunek 8 Wyścigi

Czy czasowym zdarzeń, gdzie Rider / Jazda na punkt startu kombinacją "X", przejść wokół flagi, a następnie powrócić do kręgu flagę na przeciwległym końcu. Tworzą Rider / jazda na rysunek 8 w prowadzeniu tej czasowe wzór wokół dwóch flag.

Gry Gymkhana

Gymkhana Gry mogą być zawarte w Rodeo Events, a także może być oferowana przez kluby jako własnej jednostki dla dzieci lub dorosłych.

W Gymkhana Gry składa się z konkurencyjnych zachodnich imprez, takich jak: Keyhole Racing, rysunku 8 Wyścigi, Koniczyna Barrel Racing, Quadrangle Wyścigi Stawka, Pole Bending Races, pospiesz / pędzić Races, ratownicze ras i prędkości baryłek. Omówię najpopularniejsze wydarzenia, które są zazwyczaj przeznaczone zarówno dla dorosłych i dzieci w każdym "Gymkhana" lub "Rodeo szkolenie".

Barrel Racing

Barrel Racing

Cloverleaf lub szybkiego Wydarzenia

Czy czasowym zdarzeń. Trzy beczki są ustawione na arenie, zazwyczaj równo oddalone. Rider / jazda może krążyć na zewnątrz i dookoła bębna do wewnątrz przedmiotu. Połączenie Rider / jazda natychmiast zdyskwalifikowany, jeśli beczki są dotknął w taki sposób, aby je usunąć lub jeśli są powalony. Po ukończeniu kursu, połączenie Rider / Koń musi ścigać się z powrotem przez flagami startowych. Jeśli zawodnik / koń gaśnie Oczywiście w żaden sposób, będą zdyskwalifikowane.

Oklep

Oklep: koni odbywa się w rynnie, i ma cinch stosowane na całym obszarze obwodowego lufy konia. Jeździec montuje konia z góry czas jeszcze w rynnie. Gdy rynna jest otwarte, na pierwszym skoku z rynny, Jeździec musi zachęcić konia overtop stawu barkowego przed przednie nogi konia dotykać ziemi lub Rider i jazdy są zdyskwalifikowani. Oczekuje się, że zawodnik do pobudzenia konia na każdym kolejnym skoku. Rider jest zachować wolną rękę od dotykania konia lub jego osobę lub taktykę. Druga ręka trzyma się pasek, który jest naciągnięty Cinch wokół obszaru obwodowego konia. Jazda jest oceniana na jeźdźca czołowym działania, wysokości i siły złotówki konia lub skoku, i trudności konia do jazdy. Jeździec musi pozostać aktywnym i siedzi na koniu przez minimum 8 sekund.

Regulacja Strzemię Dla Jeździectwie

Dla przyjemności jazdy w zachodniej siodle, twoje strzemiona powinny być dłuższe niż angielski (z wyjątkiem kilku Ujeżdżeniu Instruktorów które preferują BARDZO długa).

Zmierz samo jak w przypadku języka angielskiego. Umieść "beefy" część dłoni na zewnątrz barze strzemion, i pociągnij w dół lub spódnicę strzemion w kierunku pachą - uważając, aby cieśniny spódnica, gładka i wyciągnął tyle ile jest to możliwe. Dno obejmy powinny dosięgnąć dna Twojej okolicy pachy.

Raz w siodle, stanąć w strzemionach. Powinieneś być w stanie umieścić dłoń między kroczu i siodła. O szerokość osobistych preferencji.

Siedzieć głęboko, bezpieczne i wygodnie z pięty w dół i palce się i utrzymuje kontakt z koniem przez cały czas, będziemy chcieli, aby mieć więcej niż "przestrzeni 3. Większe bezpieczeństwo podudzia, większa zawodnik będzie miał w utrzymaniu pozycji na wszystkich chodach.

Mniejsza kontrola nogi i jeździec jest stracone, jeżeli strzemiona są zbyt długie, a kierowca zostaje wyrzucony z siodła na chropowatych, nierównych chodach (jak w galopie) jeżeli strzemię jest zbyt krótki.

Gry Gymkhana Zachodnie

Dołącz Barrel Racing. Wyścigi określony kierunek wokół / przez 3 beczki. Pole Bending. Wyścigi dół arenę i wokół słupa, a następnie ścigać się z powrotem. Dziurka od klucza. Wyścigi dół arenę ugodę na ziemi podobny do klucza, odwracając się wewnątrz klucza (nie dotykając ramkę ... zwykle węża), a następnie ścigać do początku. Są to 3 najbardziej popularne. Ale Gry są ograniczone do wyobraźni!

Pole Bending

Pole Bending

Czy czasowym zdarzeń, gdzie zawodnik / koń serpentyn wokół (zwykle zatrzymujemy sześć lub osiem flagi w górę środku areny), a następnie z powrotem flagi w centrum areny. Jeśli flagi są przenoszone lub przewrócił, drużyny zostanie zdyskwalifikowany.

Zachodnia Jog

Zachodnia Jog jest krótki strided i gładkie, wykonane z minimalnym animacji ... kluczem do wygranej jogging. Koń porusza się w 1/4 czasu, jeszcze nie tak wolno, jak do podróży. Ruch musi wskazać prawdziwy rytm. Z profilu, ramiona kwadratowych / biodra z kufy konia w pionie, wskazując niewielki grzebień do dekoltu, w zaokrąglaniu przez grzbietu.

Steer Wrestling

Steruj wyrywając: Czy dwóch koni / Połączenie Rider, z jednym wołu. Jeden zawodnik jest Hazer i jest na prawym boku Steer, a drugi zawodnik jest Dogger i jest w rynnie po lewej stronie Steruj za. Jak w każdym przypadku bydła i cowboy zsypowych, Jeździec nie może opuścić zsypów do momentu skrętu otworzyło linię startu. Oczekuje Hazer jest utrzymać prosto skrętu oraz między końmi, aby Dogger może skakać z jego koń w galopie i tworzą trzymać rękę na rogów Steer i przekręcić głowę, podczas skrętu jest uruchomiony, aby odwrócić sterowanie na na to z powrotem, upewniając się, że wszystkie cztery nogi pochodzą całkowicie wyłączony z ziemi i w powietrzu. Zegar zatrzymuje się w miejscu, które sterują jest na boku, z wszystkimi czterema nogami w powietrzu. Większość czasu to wydarzenie jest wygrana w niecałe 5 sekund.

Koń / Barn Diaries

Czy kiedykolwiek chciałeś numery kontaktowe dla koni profesjonalnych organizacji, firm, usług, producentów, klubów, stowarzyszeń, weterynarzy, dealerów paszowe, przyjaciół, wszystko w jednym miejscu?

Przechowywać w Dzienniczku zapis specyfiki każdego konia ... diety, leki, ostatnia Wormer, ostatnia szczepionek, a wszelkie specyfiki dla każdego konia.

Sprawdź sekcję linki do agencji, które mają Diaries, a następnie nagrać te ważne numery i miejsce karty na zewnątrz stron, aby zapewnić zakładkę indeksu. Często ich są pamiętniki, które mają osłony koni.

Wielu właścicieli koni zatrzymuje jedną kopię w pobliżu telefonu w stodole i jeden w celu łatwego dostępu jak ciężarówki, gdy na drodze.

Dziurka Wyścigi

Dziurka Wyścigi

Wzór jest w kształcie wielkiego dziurkę od klucza: począwszy od zegara programatora z pasa 40 metrów długości i 4 m szerokości, co prowadzi do kręgu 20 metrów średnicy. Zawodnicy uruchomić konia się pas to zrobić rollback wewnątrz okręgu, a następnie pojechać z powrotem na pas do mety / start linii. Zawodnik zostanie zdyskwalifikowany, jeśli jego koń kroki na lub nad linią w dowolnym momencie w trakcie biegu. Dziurka wzór jest oznaczone mecz kredą.

Notowania Rodeo Wydarzenia

W 1926 roku pierwsza impreza odbyła się w rodeo Salinas, Kalifornia. Wydarzenia dzisiaj obejmują Wild Horse Races, Oklep, Saddle Bronc konna, łydki rope, zespół rope, Steer Wrestling i oczywiście, byk konna. Wszystkie są planowane wydarzenia.

Telefon komórkowy Siodło Carrier

Telefon komórkowy tylko przeznaczona Przewoźnik widziałem do tej pory jest w www.aussiesaddle.com

Roping drużyny

Roping zespołu: Składa się z jednego wołu, 2 koni i jeźdźców konnych w czasowego imprezy. Jeden Cowboy jest nagłówek i jeden jest heeler. Oba Riders zacząć od zsypu. Znowu po skrętu przeszedł linię startu Riders swobodnie opuścić swoje spadochrony. Lina Header musi głowa Steruj za rogi lub głowy, podczas gdy oczekuje się heeler liny tylne nogi wołu. Najkrótszy czas jest zwycięzcą. Alternatywne, humanitarne konkursy, mają zsiąść heeler raz nagłówkowej lassoed skrętu i liny owinąć tylne nogi od ziemi. Heeler ma tylko 7 sekund na to zrobić.

Reining Bydło Konie

Reining Bydło Konie połączyć umiejętności w Reining konia z tymi konia cięcia.

Siodło Bronc konna

Siodło Bronc konna: Konie są ponownie zamontowane w obszarze rynny. Koń jest obarczony "szkielet" wersji zachodniej siodle. Koń nosi kantar z ołowiu liny przymocowanej do Rider posiadania i utrzymywania równowagi i kontroli. Podobnie jak w Oklep, zawodnik musi pobudzić nad ramieniem konia przed przednimi nogami lądujących na ziemi podczas pierwszego skoku lub złotówki z rynny, aby jeździć do zakwalifikowania. Promowanie działań podczas jazdy musi być długie, płynne i rytmiczne podczas jazdy na dobry wynik. Jazda jest oceniana na trudności jazdy, kontrola Jeźdźca na koniu, a działania Rider podczas jazdy. Jeździec musi pozostać na konia i aktywne przez co najmniej 8 sekund.

Najlepsze Pokaż Temperments

Najlepsze Pokaż Temperments musi zawierać następujące elementy:
spokój, chęć, spółdzielnia, miły, rozsądny, niezawodny, konsekwentne, przyjemność z pracy wykonanej.

Równowaga między ufności, relaksu i stresu jest podstawowym fundamentem pokazano sukcesu

Wild Horse Races

Wild Horse Races: 3 kowbojki, kowboje lub praca na każdej drużyny. Dzikie konie są uwalniane do areny w stadzie. Oczekuje się, że jedna osoba lasso konia, oczekuje się jeden osób osiodłać konia i oczekuje się, że ostatnią osobą, do jazdy konnej z "start" koniec areny do "mety" koniec z rzędu. Pierwszy zespół, aby zakończyć wygrywa.

Bull Riding

Bull Riding: najbardziej niebezpieczne czasowym zdarzeń na rodeo. Jeździec montuje byka podczas gdy jeszcze w rynnę. Kowboj trzyma się, że pasek jest naciągnięty Cinch wokół lufy i obwodowego obszaru byków. Z drugiej strony należy stwierdzić, nad ramieniem i nie może przyjść poniżej linii poziomu barku podczas jazdy, ani nie dotykać Cowboy lub byka lub jazdy zostanie zdyskwalifikowany. Kowboj muszą pozostać zamontowane na byka na pełne 8 sekund. Jazdy jest oceniana na zdolności Rider na pobyt z ruchów byka, jeździć rytm byka, zachować kontrolę jazdy i przewidywanie następny ruch byka w dostosowywaniu się do zmian w kierunku; oraz trudność Bull jeździć.

Calf Roping

Calf Roping: Jeden koń i jeździec Połączenie w czasowym imprezy. Jeździec musi czekać w rynnie aż cielę jest uwalniany i przeszedł linię startu przed koniem / Rider może opuścić rynnę. Jeździec lassos cielca, i jako zawodnik jest demontaż koń jest doprowadzenie napięcia na linie tak, zawodnik może chwycić łydki i klapki cielę na to z boku, a następnie liny trzy nogi razem. Nogi cielęcia musi pozostać przywiązany do liczby 6 sekund po Rider został puścić łydki, podczas gdy jeszcze na ziemi. Najlepszy czas wygrywa.