grsail.com

Kokopelli Tattoo Designs

Kokopelli Tattoo Designs


Kokopelli wzory tatuaży są intrygujący sposób, aby doprowadzić do przeszłości do teraźniejszości. Dowiedz się więcej o tej popularnej postaci i jak można włączyć jeden w bardzo wyjątkowej tat własnych.

Co Kokopelli?

Można było zaobserwować postać Kokopelli przed nawet jeśli nazwa brzmi nieznane. Kokopelli rysunek glifów typu mężczyzna gra na flecie, jak jego włosy leci się dziko z tyłu głowy. On albo ubrany w prosty rodzimej sukni lub przedstawiony jako postać sztyftu.

Opis ten może sprawić, że dźwięk Kokopelli jak ikoną pop-artu, ale obraz rzeczywistości pochodzi od starożytnych petroglify znalezione podrapał się na głazy i ścianach skalnych w całej Ameryce Północnej, południowo-zachodnim regionie. Uważa glifów reprezentuje boga płodności, który Anasazi królował produkcji roślin oraz płodność u ludzi. Jak głosi legenda, Kokopelli wprowadził także zmiany pór roku z piosenek grał na flecie.

Bóg ten był również uważany za symbol nadziei, więc nic dziwnego, że jego zdjęcie zostało przeznaczone na tatuaż wzory. Jeśli ten prosty rysunek i jego opowieść o nadziei i zmiany odwołań do Ciebie, możesz rozważyć następujące pomysły na Kokopelli Tattoo Designs. Zarówno komunikat i rustykalny charakter rysunków są bardzo przekonujące.

Pomysły na Kokopelli Tattoo Designs

Od tradycyjnych po współczesne

Ogólnie, liczba Kokopelli jest często tylko sylwetka bez żadnych szczegółów leżąca. Odbarwiania postać w stałe czarnym czy innej jeden kolor będzie najczystszym reprezentacji używane do tatuażu. Jednak sztuka ciała ma być osobista, dlatego zachęcamy do dostosowania podstawowy projekt do własnych preferences.You może rozważyć:

Kokopelli Tattoo Designs

  • Dodawanie rysy twarzy, włosy lub inną odzież szczegóły
  • Zmiana na flecie do instrumentu to albo grać lub po prostu kocham, jak trąbka, klarnet, lub bębna
  • Zmiana podstawowy obraz w stylu tribal tatuaż

Bezpłatny Elementów

Kokopelli figura może wyglądać trochę samotna sama, więc można wybrać się korzystać z różnych innych petroglify, które dodadzą więcej zainteresowania do całkowitego projektu tatuażu.

Na przykład:

  • Kokopelli wygląda na wielką grę pod glif słonecznym. Twoje tatuażysta może łatwo tworzyć ten element za pomocą prostego koła do głównej części słońcu w otoczeniu szeregu mniejszych kręgów lub linii do reprezentowania promienie słoneczne. Możesz zostawić kręgi całkowicie otwarty, wypełnić je na całej drodze lub dodać punkty do swoich ośrodków. Prawdziwe piękno konstrukcji jest to, że koła nie muszą być idealnie okrągłe. W rzeczywistości, w rzeczywistości wyglądają bardziej autentyczne, jeśli nie są.
  • Możesz ozdobić projekt tatuażu jeszcze dalej, dodając rzekę. Wszystko to wymaga to trzy faliste linie poziome ułożone jedna na drugiej. Jeśli wolisz, ocean, po prostu dodaj więcej linii, aby stworzyć wrażenie większej głębi.
  • Ptaki są dosłownie trzymać dane w tym rodzimym gatunkiem projektowania. Start z jednej linii pionowej dla ciała. Dodaj nieco kątowe linię poziomą u góry na głowę, ale zrobić to trochę dłużej na tylnym końcu. Możesz dodać kilka mniejszych linii Fanning wyłączyć tył głowy dla piór. Dodać kilka linii wyrastające z dołu korpusu dla piór ogona. Zakończ dodając poziomy poprzeczkę do ciała na skrzydłach, i ułóż kilka pionowych linii na każdym końcu do lotek. Teraz masz glif ptaków.
  • Góry to kolejny prosty dodatek można dodać do swojego projektu. Są one tworzone z jednej linii, która wznosi się do szczytu, a następnie maleje. Ten element wygląda szczególnie dobrze w serii trzech górach o różnej wysokości.

Kokopelli Tattoo Designs

Staże

Jeśli planujesz mieć tylko jeden Kokopelli tuszem, masz wiele opcji do wyboru stażu do rozważenia. Projekt będzie wyglądać świetnie na ramię, z boku nogi, albo w łopatce. Możesz nawet rozważyć go na niższych powrotem tat.Multiple mniejsze dane mogą być wykorzystane do stworzenia nadgarstek, ramię lub bransoletkę kostki, jak również bardzo kreatywny rękawa.

Projekty z więcej niż jednego elementu może wyglądać lepiej jako tyłu lub piersi tatuaż, zwłaszcza jeśli chcesz utworzyć pełną scenę, aby przejść z postacią.

Przekonaj się sam

Kliknij na poniższe linki, aby zobaczyć obrazy Kokopelli.

  • Jeden obraz
  • Obraz dwóch
  • Sześć motywy z Tattoo Johnny