grsail.com

Kobiety wolą telewizję do seksu

Ciekawe Nowe badanie przeprowadzone przez brytyjskich naukowców nadal odkrywać naturę pragnienia womenâ € ™ s. Wcześniej już stwierdzono, że co dziesiąta Brytyjka chciała mieć psa, a nie partnera. A teraz okazało się, że dla niektórych kobiet TV jest bardziej interesujące niż seks.

Kobiety wolą telewizję do seksu

Nowe badania włączono 2000 kobiet z Wielkiej Brytanii. Okazało się, że 39% z nich wolą oglądać telewizję, a nie seks.

Dalsze badania brytyjskich naukowców wykazały, przez które 76% kobiet woli mieć czas dla siebie, a nie seks. Kobiety zauważyć, że jest bardziej przyjemne dla nich, aby napić się herbaty ziołowej i relaks, niż iść do łóżka ze swoim partnerem.

Być może dlatego kobiety mają wymyślać różnego rodzaju wymówki o ból głowy, aby nie urazić swoich partnerów z faktem, że wolą oglądać seriale i czyta książkę, a nie kochać.

Ponadto, kobiety potrzebują więcej czasu na przygotowanie się do seksu. Na przykład, niechciane ciało usuwanie włosów, które jest nie tylko bolesne, ale także często prowadzi do podrażnienia, wymaga czasu i wysiłku. To jest zupełnie naturalne, że kobiety są często po prostu zbyt leniwy, aby to zrobić, nawet jeśli dona € ™ t umysł seks. To po prostu ma dużo mniej wysiłku, aby oglądać telewizję. Ale będzie to korzystne relacje?