grsail.com

Kobiety powyżej 50 Nadal nosić wysokie obcasy

Kobiety w wieku już udowodnił mogą być sexy, atrakcyjna, szczupła i aktywne. I 12-centymetrowe obcasy są dokładnie to, co im się podoba!

Kobiety powyżej 50 Nadal nosić wysokie obcasy

Dowodem na to jest prosty badań, przeprowadzonych przez Saga Magazine (Wielka Brytania). Według wyników, prawie 75% kobiet powyżej 50 roku życia nadal wolą kupować i nosić wysokie obcasy.

Gazeta Daily Mail komentuje wyniki mówiąc granice między grupami wieku zatarły zupełnie. Płaskie podeszwy nie są kobiety w wieku â € ™ s wyboru. Nawet w wieku 70 lat, które chcą być dobrze ubrany, wyglądać modnie i elegancko.

Jednakże, jeśli czujesz, obawiają się, że wysokie obcasy mogą być szkodliwe dla starszych kobiet, możesz odetchnąć z ulgą. Bo mimo, że kobiety wybierają buty na wysokim obcasie, nie lubią straszny skok piętę. Wysokie skoki 12-centymetrowe są popularne tylko 2% ankietowanych kobiet powyżej 50. 73% z 4400 przesłuchiwany kobiet wybrać rozsądnie wysokie obcasy i 30% wolą grube obcasy.

Magazyn, który opublikował badania ostrzega kobiety przed nadmiernym sobie wysokich obcasach, które przypominają o Mariah Carey, który spędził jakiś czas w wózku inwalidzkim z powodu jej niefortunnym oddania wysokich obcasach.