grsail.com

Kluby wina nagrodzone

Kluby wina nagrodzone


Aprecjacja Wino dramatycznie wzrosła w Stanach Zjednoczonych w ciągu ostatnich kilku dekad. Zarówno początkujący i doświadczeni pijących wino do klubów, aby dowiedzieć się więcej na temat wina, spróbować różnych odmian i uzyskać dobre oferty na etykietach jakości. Nagradzanych klubów wina zarobić swoją reputację w oparciu o kilka czynników.

Kryteria ocena wina klubów

Cena i jakość są dwa główne względy. Nie sądźcie według ceny sam, jak niski koszt może oznaczać niskiej jakości wina lub słaba obsługa klienta. Spójrz dla klubów, które zapewniają degustacji notatki i szczegóły dotyczące konkretnych win i winiarzy. Degustacja notatki zawierają informacje o pochodzeniu wina, aromaty należy w niej zapach i złożoność smaków w winie, z których wszystkie są pomocne dla nowych pijących wino. Większość klubów oferuje prezenty jak korkociągi lub kieliszków do nowych członków do słodzenia umowę członkowską, więc upewnij się, że dostajesz maksymalną wartość z klubu nagradzanego znamionowej przez zadowolonych klientów i ekspertów branży winiarskiej.

Pięć nagradzanego Wine Clubs

Istnieje wiele amerykańskich klubów wina do wyboru, które oferują wybór ogóle wina lub specjalizują się w oparciu o typ, odmianowe, regionu, tanie noclegi, ceny lub częstotliwości wysyłki. Te kluby należą do ogólnej kategorii i składki członkowskie są umiarkowane.

Klub Wina Zagat

Grupa degustatorów win założona światowej sławy Zagat Survey została założona 30 lat temu, więc nie dziwi fakt, że jest to jeden z klubów najwyższej klasy wina dziś. Nowi członkowie Zagat Wine Club dostać cztery bezpłatne Luigi Bormioli kieliszki do wina i bezpłatne degustacje notatki w poręcznej spoiwa. Roczne składki członkowskie są 69,99 dolarów, który obejmuje dwanaście jakości wina w wyborze czerwony, biały lub sześciu z każdego rodzaju.

4Seasons Klub Wina

Ten klub, przez Laithwaites Wina, był jednym z pierwszych w kraju, a klienci kochają swoje konkurencyjne ceny wina, jak również jakość ich oferty światowej klasy. Ich roczne składki członkowskie są takie same jak Zagat, 69,99 dolarów, a przybysze uzyskać bezpłatny korkociąg, bezpłatne notatki degustacje i dwanaście butelek wina, twój wybór czerwonych, białych lub ich mieszaniny.

Klub Wina Piwnice

Piwnice Wino Klub dostaje wysokie noty od klientów do jego obsługi klienta i wysokiej jakości win. Członkowie mogą przedpłaty na trzy miesiące do 89,95 dolarów za sześć butelek wina w wyborze rodzaju lub zapisać się na pay-as-you-go planu, który jest 29,95 dolarów miesięcznie. Członkowie otrzymują miesięczny biuletyn na temat prezentowanych win i winnic.

Wine.com kluby

Znane ze swojej wysokiej jakości wybór win krajowych i międzynarodowych, Wine.com oferuje wiele klubów wina, aby w różnych gusta i portfele. Kluby te były wcześniej prowadzone przez Mojego Wines Direct, gdzie były bardzo popularne. Każdy klub oferuje degustacji notatki i parowania recepty.

Piwnice High End Klub Wina

Zgodnie z nazwą, Piwnice wina High End Klub sprzedaje tylko 90+ win punktów. Spółka koncentruje się na zaspokajaniu potrzeb doświadczonych miłośników wina, którzy chcą spróbować wielu międzynarodowych win sięga aż 1999 z Ameryki Południowej, Europy, Australii i Kalifornii. Miesięczne opłaty członkowskie są 79,95 dolarów za dwie pozycje każdego miesiąca. Miesięcznik utrzymuje członków poinformowany o nowych win i co winnic całego świata mają w zapasie na przyszłość.

Dołączenie do Klubu wina

Przeprowadzenia gruntownego przeszukania różnych klubów winnych przed przystąpieniem, aby upewnić się ich ofiary swoich potrzeb. Jeśli masz słabość do jednej odmiany lub typu, są kluby, które specjalizują się w obsłudze konkretnych smaków, więc nie kończy się z niepożądanym wyboru. Weź również pod uwagę, jak często wysyłają i koszty wysyłki dla Twojego obszaru, aby oferty oferowane są rzeczywiście bardziej opłacalne niż zakupy na wino lokalnie. Jeśli są zaznajomieni z wielu poważnych pijących wino, mogą one często zalecenia dla nagradzanych kluby wina na podstawie własnego doświadczenia.