grsail.com

Kierunki plaża dla nudystów

Kierunki plaża dla nudystów


Nagie plaże można znaleźć w wielu miejsc na plaży. Być może lepiej opisać jako odzieżowych-opcjonalnie plaż, ponieważ będzie bez stroju kąpielowym nie jest wymagane, te plaże przyciągają ludzi, którzy chcą, aby uzyskać doskonały opaleniznę całego ciała lub wystąpić na plażę i wodę jako naturalny sposób, jak to możliwe. Poniżej ośmiu plaże pozwalają nagie opalanie, ale także piękne piaszczyste wybrzeża, które są warte odwiedzenia, niezależnie od ich polityki kostium kąpielowy (lub jego braku).

Osiem popularnych plaż Nude

1. Saline Plaża, Saint Barts

To jest, gdy na świecie jet-set przyszedł, aby pozbyć się ich tan linii. Św Barts jest miejscem wypoczynku wyboru dla zamożnych turystów, gwiazdy i super modelach. Saline ma bardzo ustronnym czuć, tak wstydliwy debiutantów nie muszą czuć się zaniepokojeni są ogled przez przechodniów. Ta plaża jest zdecydowanie francuski szyk, z ludźmi, często postrzegane popijając wino eleganckie, przekąski na francuskie specjały, a nawet zaciągając się na wysokiej jakości cygara importowanych z pobliskiej Kuby.

2. Pinho Beach (Praia do Pinho), Brazylia

Niektóre z najbardziej znanych plaż Brazylii umożliwić opalanie topless, ale Praia do Pinho jest jednym z niewielu w pełni odzieżowych-opcjonalnie odcinkach morzem w Brazylii. Pomimo oficjalnej reguły odzieży-opcja, większość odwiedzających czuć, że uderzanie piasku w buff jest wszystko-ale-wymagane dla tych, którzy nie chcą być mile widziana. Ta plaża, położony w pobliżu modnej miejscowości Balneario Camboria w daleko południowej Brazylii, przyciąga plażowiczów z innych krajów Ameryki Południowej, jak i turystów krajowych i lokalnych mieszkańców. Popularność PINHO jest częściowo ze względu na fakt, że są nadzy opcje zaskakująco rzadkie plaża w tej części świata.

3. Pary Resort, Ochos Rios, Jamajka

Negril może być znany jako stolicy Karaibów hedonizmu, ale Ochos Rios jest idealny dla tych, którzy chcą trochę więcej klasy z ich garnitur mniej opalania. Prywatny all inclusive Pary Resort umożliwia nagie opalanie na prywatnej wyspie około 500 metrów od brzegu. Oprócz malowniczej plaży, ośrodek oferuje basen i mnóstwo cichych zakątków dla par do leniuchowania w odzieży opcjonalnym ustawienia. Podczas tej części ośrodka pozwala gości do salonu w buff, nagość nie jest dozwolone w innych częściach ośrodka.

4. Plage de Tahiti, St. Tropez, Francja

Lazurowe Wybrzeże to hotspot zwraca ustawiaczy wodne i osobistości z całej Europy. Plage de Tahiti jest zdecydowanie miejscem, gdzie twórcy sceny przychodzą do salonu i tan. Jednakże, ponieważ kamery są ściśle zabronione, jest to również miejsce, a uczucie do bezpiecznej plaży nagie nowicjuszy. Hotele w okolicy są drogie, ponieważ są one przez większość francuskiej Riwierze. Jednak St. Tropez jest tak efektowne jak to robi, i to także piękny odcinek morzem, więc wielu użytkowników uważa expensiveness znośnym efektem ubocznym wakacje plaży skupionej wokół Plage de Tahiti.

5. Montalivet Plaża, Francja

Montalivet Plaża, na Francji pod oceniane, w odwiedzanym wybrzeża Atlantyku, jest rozwiązaniem dla ludzi, którzy są w poszukiwaniu miejsca, które niekoniecznie jest koncentruje się na nagie opalanie, ale na ruchu naturystów, gdzie dzieje się na plaży bez ubrania jest o obcowanie z naturą, nie unikając tan linie lub czując morską bryzą. W okolicy znajduje się kemping, wynajem stanie bungalowy, działalność, klas i mnóstwo dziewiczego wybrzeża. Zaskakująco, to jest rzeczywiście bardzo przyjazna dla rodzin miejsce z wielu rodzin naturystycznych z całej Europy spędzających wakacje tutaj.

6. Hanlan w Point Beach, Toronto, Kanada

Nagie plaże są nie tylko dla tropików. Kanada jest najbardziej kosmopolitycznym miastem była nago opalają na dziesięciolecia. Choć technicznie nielegalne przez wiele lat, nagie opalanie było popularne w Punkcie Hanlan za. Bywalcy ostatecznie przekonało miasto, aby odcinek plaży oficjalnie odzieży-opcjonalnie w 2002 roku plaża przyciąga wiele osób, od ciekawskich turystów i mieszkańców do opalania do grupy naturystów. Na plaży można dojechać od centrum Toronto Punkt Prom w Hanlan za.

7. Banana Beach, Południowa Grecja

Banana Beach, nazwana, ponieważ wydaje się, w kształcie banana, gdy widziane z góry, jest właściwie trzy różne odcinki piasku, które siedzą obok siebie. Tak zwany mały banan, w sąsiedztwie głównego Beach, jest preferowanym miejscem dla nagich plażowiczów od główny obszar dostaje przepełnione rodzin w okresie letnim szczycie sezonu. Jest to prawdopodobnie jedna z najbardziej przyjemnych plaż, aby dostać się z większości plaży widzów wyborze spaceru od pobliskiego miasta Skiathos do plaży. Trasa czuwania przechodzi przez gaje oliwne i zajmuje zaledwie 15 minut.

8. Playa Es Pregons Gran, Mallorca, Hiszpania

Nie nagich plaż lista nie będzie kompletna bez wpisu z popularnych Wysp Balearów w Hiszpanii. Te śródziemnomorskie miejsca oferują wszystkie rodzaje różnych scen na plaży. Nagie opalanie nie jest nielegalne w Hiszpanii, ale jednym z najbardziej malowniczych miejsc do cieszyć słońcem w buff jest Playa Es Pregons Gran. Ten odcinek piasku jest otoczona przez jasnych, błękitnych wód. W przeciwieństwie do innych na Majorce i Ibizie sąsiadującym, scena partia jest w dużym stopniu nieobecna tej plaży. Nie ma barów lub głośna muzyka. W rzeczywistości, wielu odwiedzających przynieść własne napoje.

Najlepsze nagie plaże na świecie

Jeśli chodzi o odzież opcjonalnych plaż, każdy ma swoje upodobania. Niektórzy chcą, aby dbać o swoje nieestetycznych tan linii, podziwiając kosmopolityczny sceny na plaży, podczas gdy inni są zadowoleni, aby znaleźć spokojne miejsce, aby cieszyć się morską bryzą i słońce w tak naturalny sposób, jak to możliwe. Powiedział, że jego trudno pomylić z żadnym z odzieżą opcjonalnych miejsc wymienionych powyżej.