grsail.com

Karty baby shower

Karty baby shower


To zawsze miło dołączyć notatkę z prysznicem prezent i wolne, drukowane kartki są świetne, niedrogie rozwiązanie. Można drukować te projekty w domu, dodać specjalny komunikat, i przedstawić je z prezentem. Można również znaleźć karty baby shower do kupienia w sklepach oraz w Internecie. Należy pamiętać, że w celu wydrukowania karty, trzeba będzie ostatnią wersję Adobe zainstalowany. Jeśli go nie masz, możesz go pobrać za darmo tutaj.

Darmowe druku Kartki baby shower

Łatwo jest wydrukowanie tych bezpłatne karty z Zakład Logiki Stosowanej. Oto jak to zrobić:

  1. Wybierz projekt karty lubisz najbardziej.
  2. Kliknij na zdjęcie, karty ściągnąć go na swój komputer.
  3. Wydrukuj kartę w komputerze.
  4. Wyciąć go i napisać wiadomość osobistą wewnątrz.

Karty baby shower

Kliknij, aby wydrukować tę kartę.


Karty baby shower

Kliknij, aby wydrukować tę kartę.

Jeśli potrzebujesz pomocy pobierania printables, sprawdź te pomocne wskazówki.

Tworzenie karty

Można również dokonać za pomocą karty prysznic kilka prostych dostaw rzemieślniczych. Jest to kolejna zabawa, niedrogi sposób, aby pokazać mama-to-be, jak bardzo Ci zależy. Wybierz jedną z trzech ekscytujących projektów, z których każdy są łatwe do wykonania i nie zajmie dużo czasu.

Zakup karty prysznic

Inną opcją jest zakup karty na baby shower. Możesz znaleźć karty w każdej lokalnej drogerii czy supermarkecie, czy można kupić kartę on-line z jednej z tych sprzedawców.

Papirus

Papyrus jest doskonałym miejscem do poszukiwania specjalnych kart. Znajdziesz projekty, które są odpowiednie zarówno dla chłopców i dziewcząt, z których wszystkie mają fajny nowoczesny styl i wyjątkowe elementy. Większość kart detaliczna od 5 dolarów dolarów i 10 dolarów.

  • Bystry niemowląt Kiedykolwiek Karta Drewno jest urocza unisex konstrukcja z drewnianym misia i słodkie wiadomości. Cena detaliczna to około siedem dolarów.
  • Tkanina Parasole Card jest kolejny ekscytujący wybór. Oferuje on jasne, kolorowe, ręcznie robione parasole tkaniny, kwiaty, przyciski, a wyrazy "baby shower". To sprzedaje za osiem dolarów.

Źródło papieru

Mimo, że nie ma wyboru Papyrus, źródło papieru ma pewne piękne wzory kart dziecko, które będą idealne na każdym prysznicem. Nowoczesny styl z tych kart sprawia, że ​​ich przebój młodszych matek-to-be, i wyposażone są fajne szczegóły, jak również. Większość detaliczna od trzech do sześciu dolarów.

  • Penguin Mała Jedna karta jest słodkie wybór, który będzie pracować dla obu płci. Oferuje on wiersze pingwinów wodnych, z których jeden ma niewielką dziecko pingwina i czerwone serce. To sprzedaje za pięć dolarów.
  • Bun na karcie Oven jest niesamowite retro wyborem. Oferuje on różowy, w stylu vintage, piec z napisem "kok" napisane w oknie piekarnika. To sprzedaje za pięć dolarów.

Hallmark

Hallmark sprawia, że ​​wiele kart, które widzisz w lokalnych sklepach, a także oferują ogromny wybór wzorów do sprzedaży w Internecie. W przeciwieństwie do kupowania w sklepie, można dostosować wiadomość, zanim karta zostanie wydrukowany. Większość kart kosztować około czterech dolarów.

  • Karta Mała Rey Lion jest ładne obu płci wybór z cute lwa. Można dostosować z imion rodziców-to-be. Cena detaliczna to około czterech dolarów.
  • Nowa Mała karta Sweet Pea to kolejny uroczy opcja unisex. Oferuje on peapod z mama, tata, i malutkim dzieckiem grochu. Cena detaliczna to około czterech dolarów.

Udostępnianie dreszczyk emocji

Czy zdecydujesz się skorzystać z bezpłatnego, druku kart, aby na powitanie, lub wykupić kartę prysznic w sklepie lub przez Internet, nastroje to, co jest ważne. W tym słodki kartę prezent pokaże mama-to-be, że dzielić swoje emocje o jej nadchodzącym przyjazdu.