grsail.com

Kartki: Porady Kartki świąteczne

Nie trać Extra Kartki Świąteczne

Jeśli masz dodatkowe kartki świąteczne pozostały po wysłaniu jednego do wszystkich na liście dyskusyjnej, nie wyrzucaj ich. Oto kilka pomysłów na to, co zrobić z resztek:

 • Masz dzieci wysłać kartkę do Świętego Mikołaja. Posiadanie dzieci wypisać kartę do Świętego Mikołaja, który zawiera również wnioski o dopuszczenie do zabawy będzie łączyć ducha dawania z tradycją pisze list do Świętego Mikołaja.
 • Użyj pokrywę karty jako dekoracji w notatniku wakacyjnym. Doda to miły akcent na swój kartę urlopową obok wspomnienia świąteczne.
 • Zapisz dodatkowe karty na przyszły rok. Więc nie wysłać ponownie do tych samych ludzi, prowadzić listę nowych dodatków do swojej listy Bożego Narodzenia i wysłać do nich ubiegłoroczny karty.

Tworzenie Biuletyn świąteczny

Jeśli szukasz ciekawych sposobów tworzenia spersonalizowanych kartek świątecznych, spróbuj w tym newslettera rodzinnym. Przyjaciele i rodzina z pewnością docenią wysiłek i zapewni im świetny sposób, aby nadrobić zaległości. Żeby stworzyć idealny biuletyn, te proste wskazówki:

 • Przedstawić newsletter stacjonarne, które najlepiej Tobie i Twojej rodzinie reprezentuje. Na tradycyjny wygląd, iść z prostej granicy lub wakacje tematu. Dla bardziej współczesny wygląd, wybrać papier metaliczny lub gruby karton z monogramem znaku wodnego.
 • Utwórz temat lub układ, aby pomóc organizacji informacji. Możesz to nagłówki dla każdego akapitu lub użyć wypunktowania podkreślić najważniejsze informacje.
 • Staraj się, aby newsletter jednej stronie. Arkusze papieru mogą wyglądać zastraszenia i niektórzy ludzie mogą nie mieć czasu, aby ją przeczytać.
 • Jeśli nie chcesz podzielić się zbyt wiele informacji osobistych, to inne rzeczy, takie jak zdjęcie rodziny lub ulubionym wakacyjnym receptury, aby wypełnić przestrzeń.

Korzystanie świąteczne Humor

Jeśli szukasz do rozprzestrzeniania trochę więcej dopingować tym sezonie, spróbuj dodać trochę humoru do swojej kartki świąteczne. Znajomi i rodzina otrzyma wiele kart w tym roku, więc wysyłanie śmieszne kartki świąteczne będą wyróżniać i z pewnością pozostawi niezapomniane wrażenia. Oto kilka pomysłów, które z pewnością bawić adresatów:

Wybierz kartę z komicznych projektu. Większość firm karty oferuje wybór śmieszne kart, które są w stanie uzyskać żart całej patrząc tylko na okładce. Te projekty mogą od wizerunkiem psa niechętnie sobie reniferów parostków do komiksu sceny Santa upadku komina.

Stwórz swój własny projekt. Zrób zdjęcie lub zabawny rodzinny swoje zwierzęta ubierać się jak Santa i przesłać obraz na kartę. Jest to świetny sposób, aby spersonalizować kartę i pozwala, aby zaprezentować swoją markę humoru.

Napisz zabawną wiadomość wewnątrz. Istnieje wiele zabawnych wierszy wypoczynkowych i powiedzeń, które można znaleźć w Internecie, aby korzystać z karty. Możesz też wymyślić własne humorystyczny pozdrowienia, ale jest to dobry pomysł, aby uruchomić go przez kogoś innego przed włączeniem go w karty. Chcesz mieć pewność, że to jest śmieszne i nie bez smaku przed wysłaniem go na zewnątrz.

Pozdrowienia dla: Kartki świąteczne religijne

Jeśli decyduje się wysłać religijne kartki świąteczne w tym roku, najprawdopodobniej chcą to werset religijną w swoim pozdrowieniu. Wyrażając swoją wiarę w czasie wakacji, to może być trudne do zdobycia, z odpowiednimi słowami. Jest kilka rzeczy do rozważenia przy sporządzaniu prawo pozdrowienia dla karty świąteczne.

Po pierwsze, chcemy się upewnić, pozdrowienia uzupełnia projekt karty. Istnieje szereg modlitw świątecznych i wiersze do wyboru, które podkreślają różne aspekty wakacje. Na przykład, jeśli karta posiada szopka, możesz werset o trzech mędrców. Jeśli przód karty jest Madonna i dziecko, wybrać mówiąc z naciskiem matki / dziecka. Ponadto, należy powitanie krótkie i słodkie, aby przekazać wiadomość wyraźnie. Długie fragmenty z Biblii może być przytłaczająca, więc wybrać jeden cytat lub wiersz, który najlepiej reprezentuje przejście i nie objęcia całego wnętrza karty. Do podpisania, popularne zamykania religijne to "Bóg zapłać", "Niech Bóg będzie z tobą", "wiele błogosławieństw" i "Dla Niego".

Idź Czerwone i "zielony" To Boże Narodzenie

Jeśli chcesz wysłać kartki świąteczne w tym roku bez zwiększania emisji dwutlenku węgla, wysłać kartki świąteczne wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Oto kilka pomysłów na stworzenie recyklingowi Kartki Świąteczne, że możesz czuć się dumni z:

 • Ponownie użyć kartek świątecznych z otrzymanymi w zeszłym roku. Zdjąć przednią część kartonu i kleju na nową tyłu. Możesz użyć kartonu lub papieru z recyklingu budowy na zupełnie zielony roztworu.
 • Tworzenie kartki świąteczne z papieru spożywczych używanych toreb. Udekoruj brzegi skrawki przędzy i nici, a będziesz miał piękny, niestandardowe karty, które są przyjazne dla środowiska.
 • Jeśli nie są, że przebiegli lub twórczej, można kupić karty wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. Aby upewnić się, że karty są naprawdę zielone, sprawdzić etykietę, aby sprawdzić, jakie materiały zostały użyte do budowy.

Pamiętaj, aby podać swój adres powrotu

Jeśli uważasz, że w tym adres zwrotny na kopertach swoje świąteczne kartki z życzeniami jest bez sensu, to jeszcze raz. Istnieje wiele korzyści z wprowadzenia adresu na wszystkich kopert przed umieszczeniem ich w mailu. Najważniejszym powodem jest to, że staniecie się świadomi, jeśli odbiorca nie otrzyma kartkę. Jeśli zwracany jest karta, będziesz wiedzieć, jeśli popełnisz błąd lub jeśli informacje kontaktowe są nieaktualne. Teraz będziesz miał możliwość poprawienia adres, wyślij ponownie i aktualizacji listy mailingowej. Co najważniejsze, będziesz miał spokój, wiedząc, wszystkie karty dotarł do znajomych i rodziny w czasie świąt Bożego Narodzenia.

Inną korzyścią z adresem zwrotnym, jest to, że oferuje platformę do informowania swoich odbiorców Twojego aktualnych informacji kontaktowych. Jest to szczególnie przydatne, jeśli niedawno przeniósł się, zmienił swoje nazwisko lub oba. Można również pokazać swój własny styl, tworząc własną etykietę. Dołącz zdjęcie lub użyć zabawa czcionki dodać specjalne touch.

Jak prawidłowo Adres karty świąteczne

Teraz, że wszystkie kartki świąteczne zostały podpisane i nadziewane, to jest czas, aby zająć się kopert. Jesteś najprawdopodobniej wysyłanie kartek z różnymi znajomymi, rodziną i znajomymi, więc ważne jest, aby rozważyć, którego karta ma przed wypełnieniem nazwy. Oto kilka sugestii, jak właściwie odnosić się do każdego odbiorcy:

 • Pary: Aby formalnie zająć małżeństw można pisać "Mr. I Pani Józef Smith "lub" Pan & Mrs. Smith ". Więcej dorywczo podejście byłoby coś jak" Maryi i Józefa Smitha "lub" The Smiths. "Dla par z różnych nazwisk, to pełne nazwy zarówno dla odbiorców, jak" Joseph Smith & Mary Jones ".
 • Rodziny: Dla par z dziećmi, można użyć tych samych adresów, jak wymienione powyżej, ale z niespodzianką. Najprostszym sposobem, aby to dzieci jest dodanie "rodzina" do nazwy, jak "Mr. & Mrs. Smith i Rodzina "czy" Rodzina Kowalskich ". Dla cute podejścia, adres karty do dzieci, pisząc" Kate Smith i tatę. "

Rodzaje Kartki świąteczne Religijnej

Ważne jest, aby pamiętać, dlaczego obchodzimy Boże Narodzenie. Jeśli jesteś dedykowany chrześcijaninem, to święto jest świętowanie narodzin Chrystusa. Aby pomóc wzmocnić swoją wiarę w czasie wakacji, wybierz religijną kartkę świąteczną, aby wysłać do rodziny i przyjaciół. Istnieje wiele kart chrześcijańskie Boże Narodzenie do wyboru, więc o to lista najbardziej popularnych tematów:

 • Szopki: wzory kart Narodzenia wahają się od szczegółowych, tradycyjnych scen bardziej współczesne projekty obejmujące stałe kolorowe figurki przeciwko rozgwieżdżone tle.
 • Malarstwo religijne: Niektóre z najbardziej popularnych scen Bożego Narodzenia to "Adoracja w Sheppards", "Sen Dzieciątka Jezus" i "Matki z Angles".
 • Sceny Kościół: Wybierz z obrazami słynnych kościołów z całego świata lub gotowych obrazów ustawień kościelnych i krajobrazów.