grsail.com

Karta debetowa do Mniejszej

Karta debetowa do Mniejszej


Karta debetowa dla małoletnich dzieci może nie brzmi jak dobry pomysł, ale są sytuacje, w których może to być rzeczywiście dobry pomysł. Starsze dzieci, ważne jest, aby zastanowić się, jak zaczną płacić za rzeczy na własną rękę, gdy rodzice nie są z boku. Karta debetowa może być pomocnym narzędziem.

Zalety karty debetowej dla Mniejszej

Karta debetowa nie jest karta kredytowa. Nie ma udział w korzystaniu z tego typu karty kredytowej. Gdy karta jest swiped na zakup, kwota zakupu jest automatycznie wycofane z powiązanego konta czekowego. Dlatego użytkownicy nie są pożyczania pieniędzy na korzystanie z karty debetowej, a jedynie usunięcie własne pieniądze z ich kont.

W tej sytuacji, może to być dobry pomysł, aby twój starszy nastolatek korzystać z karty debetowej. Oto kilka przykładów, jak to może być dobre doświadczenie dla dziecka.

Naucz Wise nawyki wydatków teraz: użycie karty debetowej pozwala dzieciom nauczyć się, jak dokonywać mądrych zakupów. Zamiast dając im karty kredytowej, gdzie mogą spędzić swobodnie do limitu kredytowego, są zmuszeni podejmować dobre decyzje o ich użyciu z karty debetowej.

Pieniądze dyspozycji: Nastolatki będą często wchodzą w sytuacjach, gdy potrzebne im dostęp do pieniędzy, aby dokonać zakupu. Mogą one muszą kupować gaz lub może trzeba użyć karty depozytu. W takich sytuacjach, karta debetowa da im to świadczenie bez ryzyka karty kredytowej, które mogliby wykorzystać przepłacać.

Bezpieczeństwo: Wiele karty debetowe wyposażone w zabezpieczenia z fałszywych zarzutów. Sprawdź w swoim banku o dostępności tych zabezpieczeń. Zabezpieczenia te mogą przy użyciu karty debetowej bezpieczniejsze niż używanie gotówki. Jeżeli złodziej zobaczyć swoje dziecko do przenoszenia dużej ilości pieniędzy, dziecko może być bardziej narażone na kradzież.

Pierwsze karty debetowej

Uzyskanie karty debetowej jest zwykle proste. Jeśli Twoje dziecko nie masz, na stronie lokalnego banku lub na stronie internetowej banku. Otwórz konto czekowe w imieniu dziecka. Jeśli dziecko jest niewielkie, może trzeba cosign na rachunku, co oznacza po prostu, że podpis rodzica jest niezbędne, aby otworzyć konto. Weźmiesz częściową odpowiedzialność za tę uwagę.

Przy wyborze karty debetowej dla małoletnich dzieci, należy pamiętać o następujących kwestiach:

  • Wybierz firmę, która ładuje kilka opłat. Wszystkie banki muszą dostarczyć harmonogram opłat wszystkich opłat, które zmniejszyły lub mogłyby zostać powiązane z typem konta otworzyć.
  • Poszukaj banku, który nie pobiera opłat za uzyskanie karty debetowej. Niektóre firmy pobierają opłatę za tę usługę.
  • Zastanów się żadnych korzyści, które może zaoferować bank. Niektóre banki, na przykład, będzie można odstąpić od opłat, jeśli masz wypłaty osadza się bezpośrednio na konto regularnie. Jeśli Twoje dziecko ma pracę, dowiedzieć się, czy bezpośredni depozytu jest dostępny od swojego pracodawcy.

Przed otwarciem jakiejkolwiek karty debetowej dla osoby dorosłej lub małoletniego, ważne jest, aby zapoznać się z warunkami służby i innych dokumentów. Porównaj wiele przedsiębiorstw, aby znaleźć najbardziej przystępne opcje. Niektóre banki mają ograniczenia, które mogą otrzymać kartę debetową. Im więcej wiesz z góry, lepiej twoja decyzja będzie.