grsail.com

Karma Bransoletka Wywiad

Karma Bransoletka Wywiad
Biżuteria Karma Bransoletki Anahata

Bransoletka karma może być odpowiedź dla osób poszukujących symbolicznej biżuterii z motywacyjne wiadomości. Anahata Biżuteria sprawia, bransoletki, które pomagają ludziom uświadomić sobie pewne cele życiowe. Zakład Logiki Stosowanej Biżuteria niedawno usiadł z Anahata projektant biżuterii i założyciel firmy, Puja Seta, o jej inspirujące biżuterii.

Puja Seth zaczął projektować biżuterię inspirowaną jogi po zmieniające życie doświadczenie studia jogi z jogina w Himalajach. Jej cześć dla jogi i symboliki i uzdrawiającej mocy różnych kamieni inspirowane jej znaleźć Anahata Biżuteria. Ona stara się komunikować z wiadomości i moc jogi poprzez inspirujące biżuterii.

Anahata Biżuteria tworzy linię karmy bransoletki, które symbolizują cechy życia, emocje i poziom samoświadomości, takich jak miłość, siły i wyrazistości. Bransoletki są przeznaczone do noszenia z konkretnym cel na uwadze, symbolizowanych przez bransoletki, jako przypomnienie bramki. Bransoletki noszone aż spada, co oznacza, że ​​osoba już osiągnęła cel i już nie potrzebuje przypomnienia. Każda bransoletka karma jest ręcznie i pobłogosławił w Himalajach.

Karma Bransoletka Wywiad z Puja Seth

Puja Seth chce inspirować innych przez jej biżuterię i dzielić życie przekształcając moc jogi z poczuciem mody i stylu.

Zaczęło się od duchowej podróży

Zakład Logiki Stosowanej (LTK): Jak twój badania jogi w Himalajach inspirować wzorów biżuterii Puja:? Kiedy studiowałem w Himalajach zbadaliśmy wiele starożytnych technik yogi i lecznicze, z czego jeden jest dziełem terapii kryształu. Jogini dawna używane kamieni równowagi wewnętrznej energii i choć byłem bardzo sceptyczny, dałem mu szansę i ku mojemu zdziwieniu, naprawdę czułem skutki kamieni szlachetnych. Tak naturalnie, chciałem przynieść więcej kamieni w moim życiu, ale jak poszedłem na rynku, aby znaleźć elementy, nie mogłem znaleźć żadnych elementów, które mogłyby noszę wszystkie moje stroje. Lubię ubierać się, ale ja naprawdę kocham o utwory z głębokiego sensu i celu. Początkowo zaczął projektować biżuterię dla siebie, że może mi dać obu; mieszanie w eleganckim stylu z kalifornijskie mądrości Jogi i uzdrowienia.

LTK: Przed wyjazdem do Himalajów, czy odkrywania projektowania biżuterii? Były zawsze zainteresowany w projektowaniu biżuterii?

Puja: Funny mało, nie bardzo. Moje najgłębsze pasja tworzenia rzeczy, które zainspirowały samoświadomość, w innych i siebie. Zawsze patrzył, jak my, jako globalna społeczność, może użyć codziennych czynności, w celu zwiększenia własnej samoświadomości i przynieść wyższą jakość życia naszych doświadczeń, utrzymując naszą uwagę na naszych intencji. Zdałem sobie sprawę, jest najprostsze rzeczy, jak biżuteria, odzież, żywność, do pielęgnacji skóry, mają największy wpływ na nasze codzienne doświadczenie.

Udostępnianie Zasady jogi Poprzez Biżuteria

LTK: Jaka jest historia założenia Biżuteria Puja Anahata:? Kiedy zacząłem się interesować w leczeniu biżuteria i nie znajdując żadnych projektów, które były odpowiednie do noszenia zarówno z mojej sukienka i dżinsy, zacząłem projektowania elementów, które realizowane ten sam głęboki sens, ale z większą estetykę. Chciałem przejść uzdrawiających kamieni do moich przyjaciół i rodziny, ale większość z nich była trochę sceptyczny. Zdałam sobie sprawę, że muszę naprawdę wydobyć piękno i prostotę konstrukcji tak będą go nosić do odwołania mody i wkrótce zacznie zrozumienia energii kawałków, jak również. Tak, tak właśnie rozpoczęła projektowanie Anahata Biżuteria. Moja wizja jest doprowadzenie do głębszego sensu życia, ale poprzez piękno i styl.

LTK: Jakie przesłanie masz nadzieję, że ludzie się z biżuterią?

Puja: Moja nadzieja jest, aby zachęcić ludzi, aby zwiększyć świadomość siebie do życia. Mam nadzieję, że te proste elementy mogą służyć jako delikatne przypomnienia żyć ze zrozumieniem i miłością. Tylko wtedy, gdy możemy przenieść naszą perspektywę życia i sposób, w którym żyjemy, możemy naprawdę zmienić świat.

Projektowanie Symboliczne Biżuteria

LTK: Jakie kamieni i materiałów czy pracy z Puja: Współpracujemy z wszystkich naturalnych półszlachetnych kamieni. Mamy tylko patrzeć na kamieni z bardzo wysokiej jakości i wspaniałych aspektów, ponieważ odbijają światło i najbardziej emanują silną energię. Kochamy parowanie ze złota i kamieni szlachetnych srebra stworzyć świeże i elegancki wygląd.

LTK: Jak masz pomysł na nową biżuterię?

Puja: napawają mnie cały czas. Patrząc na rzeźby bogini Wenus w muzeum może zainspirować mnie do stworzenia kawałek, który jest długi, delikatny, lekki i płynny. Podczas oglądania światła odzwierciedlają na góry zainspiruje kawałek, który prowadzi uziemionej energii, silny, potężny i ziemisty.

Karma Bransoletka Wywiad
Siła Anahata karmę Bransoletka Biżuteria

Karma Bransoletki Can lepszego życia

LTK: Czy możesz wyjaśnić pojęcie karmy bransoletki?

Puja: Karma Bransoletki mają być codziennie przypomnienia, aby utrzymać naszą uwagę z naszej intencji. Wiążemy bransoletkę karma na z konkretnym zamiarem. Jogin w Indiach, powiedział mi kiedyś, kiedy bransoletka spada, już nie trzeba przypominać, jak jesteśmy w pełni ćwiczenia i mieszka nasz zamiar. Często zdarza się, że ustawiony zamiar, ale naszym celem i energia mogą być kierowane gdzie indziej. Kiedy więc tie bransoletki karma na, mamy ją zobaczyć codziennie, jako codzienne przypomnienie, aby ponownie rozważyć nasze intencje. Te kamienie na bransoletki pomóc wnieść dodatkową energię do intencji. Mamy także zaprojektowała bransoletki być proste, delikatne i subtelne, więc jest to tylko nasz mały przypomnienia.

LTK: Jak każda bransoletka Karma błogosławiony i ręcznie w Himalajach?

Puja: Każdy kamień jest ręcznie wybrane przez zespół artystów i indywidualnie nawleczone, związane i zabezpieczone z najwyższą dbałością i poświęceniem. Gdy w końcu jest bransoletka, duchowy przywódca Himalajach przynosi bransoletki do świętych rzeki Ganges w Rishikesh, Indie i błogosławi każdego bransoletkę z mantrą i zanurza je w świętej rzece. Przy wielu okazjach będę lecieć do Indii po prostu stanąć w rzece z bransoletki, ponieważ są błogosławieni.

Puja jest Ulubiona biżuteria

LTK: Czy masz ulubiony projekt biżuterii z kolekcji Puja:? Kocham Samo Karma bransoletkę. Mam go teraz. Ametyst przypomina mi niebo i jak nieskończony wszechświat jest nieskończony, a także jak mój prawdziwy potencjał jest. Zawsze staram się wnieść więcej samoświadomości do mojego życia i zobaczyć, co można zrobić, aby stworzyć więcej radości i wolności w moim życiu.

Plany na przyszłość dla Anahata Biżuteria

LTK: Jak wiele kolekcje biżuterii czy obecnie zaprojektować Puja: Obecnie najpopularniejszym kolekcji jest bransoletka karma, ale są szybko, aby dodać Anahata Małas, które są naszyjniki medytacji (z 108 kulek), które mogą być noszone podczas medytacji lub jako wspaniałe akcesoria, które posiada głębokie osobiste znaczenie dla Ciebie.

LTK: Jakie są plany na przyszłość Anahata Biżuteria?

Puja: Planujemy na tworzenie większej liczby sztuk biżuterii, które łączą styl z mądrości, a my również czekamy na możliwie przynosząc w ajurwedyjskiej linii do pielęgnacji skóry, który zawiera całe podejście do zdrowego stylu życia.

Gdzie Zakup Anahata Biżuteria

Odwiedź oficjalną stronę Anahata Biżuteria uzyskać więcej informacji na temat biżuterii karma i Puja Setha. Klienci mogą również kupić Anahata karma biżuterię na stronie internetowej.

Wpływy z każdego zakupu Anahata biżuterii przejść do wsparcia Khushi Towarzystwa Dobroczynności, która pomaga spełniać odżywczych, medycznych i edukacyjnych potrzeb dzieci upośledzonych w Indiach.Zakład Logiki Stosowanej dzięki Puja Seth inspirujące do dyskusji na jej biżuterię i życzy jej wielki sukces w przyszłości.