grsail.com

Karaiby: Porady urlop Kajmany

Pobyt w wodzie: zajęcia rekreacyjne w wodzie w Kajmanach

Kajmany składają się z trzech głównych wysp:

• Wielki Kajman
• Cayman Brac
• Little Cayman

Jednym z głównych turystycznych rysuje na Kajmanach jest jego światowej sławy nurkowania na jednych z najbardziej dobrze zachowanych raf koralowych. Jednak sporty wodne nie kończą. Kajmany oferują wszystko, od windsurfing, narty wodne i żeglarstwo do przejażdżki Banana Boat.

Wyspy te oferują nawet wycieczki podwodne obszaru, z każdej mini-sub biorąc wszędzie od 30-45 pasażerów do podwodnego eksploracji wyspy najbogatszych skarbów: podwodnego życia morskiego. Z tym, można cieszyć się pięknem podwodnego przygody Kajmanach nawet nie zmoknąć!

Latanie na Kajmanach

Możesz zapytać: "Jeśli chcesz pozostać w Cayman Brac lub na Little Cayman, jak do cholery mam się tam dostać?" Kajmany są obsługiwane przez wiele linii lotniczych, z których większość loty do Grand Cayman poprzez Miami. Cayman Brac jest obsługiwana przez Cayman Airways i Island Air, podczas gdy Little Cayman Wyspa jest obsługiwane tylko przez Wyspa Airways, ponieważ mają pas trawiasty, który może obsługiwać tylko mniejsze samoloty. Można latać bezpośrednio do Cayman Brac z Miami jednak, jeśli pobyt na Little Cayman, będziesz miał postój na Big Island.

Podobnie jak Barbados, Kajmany pobiera lotnisko wyjazdu i przyjazdu opłatę ale powinna zostały zawarte w bilecie. Należy sprawdzić swój plan i nie daj się oszukani z dodatkową 25,00 dolarów lub 50,00 dolarów dolarów!

Jeśli jesteś Amerykanin, nie trzeba paszport na wakacjach Kajmany, ale może chcesz, aby ją tylko w przypadku. Jak w przypadku wszystkich dokumentów identyfikacyjnych, upewnij się, że nosić go w bezpiecznym miejscu i zachować bezpieczeństwo w każdym momencie.

Kajmany dla rodziny i tanio!

Jeden świetny sposób, aby zmaksymalizować zabawy Karaibach rodzinnego wypoczynku jest plan wokół lokalnymi wyspiarskich lub gminy festiwalach. W wielu przypadkach trzeba będzie dużo zabawy i * DARMOWE * działalności cieszyć, a wiele z nich jest specjalnie zaprojektowany, aby być przyjazne dla dzieci.

Na Kajmanach, można skorzystać z Pirate Week, który zawiera sztucznych ogni, parady, konkursy piosenki, a nawet makiety inwazji piratów! Kajmany posiadają zazwyczaj ten festiwal jesienią-czasami nawet pokrywa się z Columbus Day weekend, więc spakować walizki, wziąć ze sobą dzieci, i dołącz do zabawy! Arrrrrr, Matey!

Shop till you drop w Grand Cayman

Na wakacjach Cayman Island, może się okazać, że twój portfel nie kurczy się tak szybko, jak to robi, gdy zakupy w stanach. Dzięki bezcłowe zakupy, goście mogą skorzystać z atrakcyjnych cenach i zaoszczędzić jeszcze więcej, nie trzeba płacić żadnych opłat celnych, gdy pochodzą one z powrotem do USA.

Kajmany oferują bezcłowe zakupy na wszystko, od biżuterii do perfum do porcelany i kryształu, a turyści mogą oczekiwać, aby zaoszczędzić do 30% na najdroższych luksusowych przedmiotów. Jest to idealne miejsce, aby kupić ten pierścionek zaręczynowy można już myśleć o kimś specjalnym dla tego, a wraz z otoczeniem, jak piękne jak te, to również najlepsze miejsce na pop pytanie kiedy już zakupiona.

Beachin ", Dude ... Najlepsze Beach Hotele Cayman za

Seven Mile Beach, położony na Grand Cayman, oferuje jedne z najlepszych hoteli Cayman Island dostępnych. Jeżeli szukasz nazwy, które uznają, sprawdź Wyndham lub Marriott Beach Hotele (te hotele wahają się od 200 dolarów za noc w górę, ale oferuje wysokiej jakości zakwaterowanie, że większość odwiedzających oczekiwać od swoich odpowiedników venue USA).

Tylko dlatego, że nie słyszeli tej nazwy, jednak nie oznacza, że ​​nie będziesz mieć czas swojego życia na Kajmanach. Ponieważ turystyka jest głównym dochodów gospodarczy wyspy, każdy beach hotel szczyci się jakość produktów i usług. Nawet pobyt w hotelu Comfort Inn Suites na Seven Miles Beach na 160 dolarów za noc, można zagwarantować dostęp do plaż i nurkowania, które sprawiają, Kajmany sławny.

Czy w sprawie budżetu lub mieszka duża, twój urlop Kajmany będzie jednym, że powiesz swoim wnukom o pewnego dnia ... po prostu wziąć wystarczająco dużo zdjęć, aby pokazać, że nie jesteśmy upiększanie wyspie piękna.

Niedrogi Resort Pobyty w Kajmanach

Jeśli szukasz wysokiej jakości Kajmany ośrodku w umiarkowanej cenie, szukać niektóre z mniej znanych nazwisk. Lokalnie prowadzone zajazdy i kurorty są obfite przez Kajmany trzech miejscowościach wyspy i poziom usług są na równi z najlepszych miejsc na świecie.

Jeden wysoko oceniane, taniego ośrodek jest ośrodek Divi Tara. Znajduje się gra Bay na Cayman Brac, ośrodek przeznaczony dla nurków i oferuje pięć gwiazdek nurkowania sklep na miejscu. Każdy z pokoi jest 71 pokoi posiada balkon lub taras oraz w hotelu Cayman Wyspy oferty obejmują dostęp do Internetu, dzięki czemu można wysyłać zdjęcia z wakacji do domu, do swoich zazdrosnych przyjaciół i krewnych.

Exploring na Tanie

Jedną z najlepszych rzeczy na temat Grand Cayman Island jest to, że nie jest duża, a istnieją sposoby zwiedzania wyspy bez wydawania zbędnych pieniędzy na wynajem samochodów, motorowerów lub przewodnikiem wypraw.

Weź mapę z recepcji i wypożyczyć rower. Przynieś paczkę z powrotem z kilka butelek wody, oraz lekkich przekąsek. Mają tanie i szybkie jedzenie ok, więc nie martw się zbytnio o konieczności cały piknik na wyprawie. Nie należy również zapomnieć o sprzęt do nurkowania i ręcznik (nosić garnitur pod ubraniem, lub po prostu nosić garnitur).

Jeździć na drodze obok Seven Mile Beach i postępuj zgodnie z dobrze oznakowanych mapy do niektórych wspaniałych plaż publicznych. W kilku przypadkach są nawet rafy koralowe blisko brzegu, dzięki czemu można uzyskać w niektórych jakości snorkeling, nie wydając mnóstwo pieniędzy na te pływanie łodzią wypraw!

Inną korzyścią wynikającą z heroiczne przyrody będzie fakt, że większość plaż z dala od Seven Mile są ciche i prawie pusty. W takim przypadku dobrze jest mieć kumpla wraz z tobą, ale kochasz spokój tego rodzaju małej przygody mogą sobie pozwolić ci podczas wakacji Cayman Islands.