grsail.com

Kamienie ozdobne: Porady Ruby

Budowa Biżuteria Kolekcja Ruby niestandardowy

Ponieważ kamień rubin uważany jest za jeden z najdroższych rodzajów kamieni szlachetnych na zamówienie biżuterii, warto rozważyć budowę ruby ​​niestandardową kolekcja biżuterii jeden kawałek na raz. Istnieje wiele elementów, które można rozważyć dodanie do swojej kolekcji biżuterii ruby ​​niestandardowego lub gifting do przyjaciół i rodziny, aby przyspieszyć ich pasję do kamień ruby.

Dostosowane biżuterii, która znajduje się kamień ruby ​​obejmuje rubinowe kolczyki, rubinowe kolczyki drop, rubinowy naszyjnik, wisiorek z rubinem, bransolety i pierścienie ruby ​​we wszystkich rodzajach ustawień z niekończącą kombinacji metali szlachetnych, wzorów i kombinacji kamieni szlachetnych.

Podczas tworzenia listy prezent dla bliskiej osoby, która nie może być pewien, co Ci rozważyć prosząc o niestandardowej biżuterii komplet z naszyjnikiem ruby ​​i zestaw rubinowe kolczyki, zamiast wielu małych prezentów. Zestaw dopasowanie dostosowane biżuterii to sposób na łatwe accessorize strój nie wspominając pomaga budować swój własny kolekcja biżuterii ruby ​​szybciej. Nawet jeśli nie dostaniesz, że kawałek ruby ​​niestandardowej biżuterii, którą miała na oku jako dar, należy jeszcze rozważyć wizytą do niego.

Obsługa Ruby Niestandardowe Biżuteria

Uważany za rzadsze niż diamenty kamień z zaledwie kilku kopalniach znaleziono na całym świecie, w tym tych, w Indiach, na Madagaskarze, Tajlandii i Wietnamie, szczególnie ważne jest, aby zachować wielką ostrożność w tak szczególnym kawałku dostosowane biżuterii. Pomimo jego rzadkość, kamień rubin nie musi rękawiczkach podczas pracy, ponieważ jest to drugi z diamentów w zakresie twardości. Nie ma rozszczepienie, co oznacza, że ​​jest to bardzo trudne do rozbicia.

Trzymaj ruby ​​dostosowany biżuterię czyste i wolne od kurzu i brudu. Możesz wybrać, aby mieć profesjonalny jubiler oczyścić go lub można zdecydować się zrobić to sam. Zalecane at-home czyszczenie powinno obejmować tylko do czyszczenia biżuterii lub letniej wody. Upewnij się, że wszystkie ruby ​​dostosować biżuteria jest trzymane z dala od wszelkich środowisk, gdzie jest bardzo gorąco lub chemiczne produkty, takie jak wybielacz i amoniak, ponieważ będzie go uszkodzić.

Ruby: Namiętny Kamień

Zamiłowanie do rubinów sięga wieków, gdzie ci, na Sri Lance cenione swoje odkrycie jako jeden z najcenniejszych kamieni szlachetnych na świecie. Ta namiętna kamień można znaleźć również w Myanmar (wcześniej Birma). Być może pomysł pasji pochodzi z Hindusów i jak oni uwierzyli, że głęboki, bogaty czerwony kolor kamień rubin pochodzi z ognia płonącego wnętrza kamień, który nigdy nie może być wygaszona.

Nawet teraz, kamień rubin jest znany ze swojego ognistego koloru czerwonego, który wielu kojarzy się powszechnie z miłością, pasją i intryg. Jej egzotyczny wygląd i reputacja wyciągnąć tych, pasjonatem życia i, oczywiście, biżuteria, co czyni go jednym z najbardziej popularnych kamieni szlachetnych po diamentów. Nie ma lepszego sposobu, aby wyrazić swoją pasję do życia i miłości, niż na sobie naszyjnik niestandardowy ruby ​​lub dając parę rubinowe kolczyki do bliskiej osoby, który dzieli tę samą pasję.

Ruby Gemstone Legendy i Lore

Jak w przypadku wszystkich kamieni szlachetnych, ruby ​​kamień ma swoje własne legendy i lore, które dodają do odwołania. Rubiny są myśli, aby zapewnić osobie, która nosi jeden z długiego życia i witalności. W czasach biblijnych, starożytne teksty religijne, o których mowa w ruby ​​jako najcenniejszy ze wszystkich kamieni szlachetnych i były cenione przez wielu cywilizacji, dynastii i monarchii. Każdy z Marco Polo i Kubilaj-chana, aby amerykański filozof Ralph Waldo Emerson i innych dobrze odnotowanych postaci historycznych pomiędzy chwalili ten kamień ruby ​​na jego piękno i moc.

Potęga kamień ruby ​​również postrzegane jako sposób na ochronę osoby sobie jedną z obrażeń fizycznych i od zła, jak również przynieść szczęście i przyciągnąć małżonka. Jeśli szukasz stworzyć rubinowy naszyjnik pierścienie rubinowe lub dodać do swojej kolekcji biżuterii, cieszyć się tym, że jesteś wyborze kamień królewskiej. Jako dar, królową w swoim życiu, a nawet twoje lojalnymi poddanymi pokochają otrzymywać dostosowane biżuterii rubinami.

Niestandardowe Biżuteria Projekt rubinami

Możliwości są nieograniczone w czasie tworzenia projektu na zamówienie biżuterii z kamieni szlachetnych ruby. Jego twardość pozwala na to, aby być wykonane kamień w wielu kształtach i rozmiarach, dzięki czemu idealnie pasuje do wszystkiego, od naszyjnik ruby ​​i pierścienie ruby ​​ruby ​​kolczyki.

Przy wyborze kamień ruby ​​dla swojego projektu na zamówienie biżuterii, szukać tych kamieni, które mają najbardziej intensywny czerwony efekt możliwy jako tę cechę punktów do wyższej jakości niż inne ruby ​​kamień, który nie może wyświetlać taki głęboki kolor karmazynowy. Jednak ten poziom jakości jest również to, co napędza wzrost cen, więc zdawać sobie sprawę z budżetu przy wyborze kamień ruby ​​do projektowania niestandardowych biżuterii.

Wraz z ceną masz na myśli, skupić się na rodzaju projektu, kształtu kamień ruby ​​i rodzaju metalu, który chcesz tworzą swój projekt na zamówienie biżuterii. Być może trzeba spojrzeć na kilka różnych stron możliwości projektowania biżuterii i niestandardowych ustawień przełącznika i metali szlachetnych przed odkryć, że musisz mieć wygląd.

Kiedy Wear Ruby niestandardowy Biżuteria

Tylko dlatego, że kamień rubin jest jednym z najdroższych kamieni szlachetnych na świecie, kosztują nawet więcej niż diamenty, to nie znaczy, że są ograniczone do kiedy można nosić ruby ​​niestandardowej biżuterii. Bardzo dobrym przykładem jest Dorota w "Czarnoksiężnika z krainy Oz", który nosił jej rubinowe pantofle znaleźć sobie drogę do domu z magicznej krainy.

W rzeczywistości, rubin zwyczaj biżuteria jest odpowiednia dla niemal każdą okazję, od przypadkowych doświadczeń i pracy na wieczór na mieście lub spotkanie towarzyskie. Noszenie biżuterii jest rubinowy niestandardowy sposób na piękne wyrazić swoją miłość dla innych jak i dla życia, więc dobrze jest wyposażyć rubinowym niestandardowej biżuterii gdy gdzieś z ukochanym. Namiętny kolor i bogaty czerwony kolor przyciąga wzrok i przyciągnąć innych. Elegancję i ponadczasowe piękno ruby ​​niestandardowej biżuterii działa zawsze i wszędzie.

Okazje do Nadanie Ruby niestandardowy Biżuteria

Ruby na zamówienie biżuteria jest specjalny prezent na każdą okazję, ale są też takie momenty, w których nie było bardziej powszechne, aby wybrać kamień ruby ​​jako centralny element niestandardowy prezent biżuteria. Osoby urodzone w lipcu cieszyć ruby ​​dostosowany biżuterię jako sposób rozpoznać, że miesiąc birthstone. Naszyjnik Ruby może być również doskonały prezent z okazji 15 listopada lub 40-lecie ślubu.

Oczywiście, nie chcę zapomnieć jednym z najbardziej pasjonujących i kochających okazji wszystko, co się dzieje, co 14 lutego dobie -Valentine za. Nie ma lepszego sposobu, aby pokazać głębię waszej miłości i wszystkie aspekty przywiązania, które dla swojego partnera, niż stworzyć projekt na zamówienie biżuterii wokół kamień ruby ​​lub kombinacji rubinami i brylantami. Wystarczy wyobrazić sobie wyraz swojej ukochanej twarzy kiedy wręczyć jej, co ona myśli, że to pudełko czekoladek i otwiera go do odkrycia, że ​​zawiera rubinowy naszyjnik, zapierający dech w piersiach.