grsail.com

Kamienie ozdobne: Emerald Porady

Co nosić ze szmaragdami

Każdy wie, że zwolennik moda strój może accessorizing sprawić różnice pomiędzy prostu dokonać właściwego oświadczenia tworząc wspaniały "wow" drop-dead. Oddanie do obejrzenia razem może być trudne, ale biżuteria jest jednym z najlepszych sposobów, aby dodać jakieś prawdziwe odwołanie do tego, co można nosić bez względu na to, co może być okazją.

Naszyjnik szmaragd i piękny kawałek szmaragd niestandardowej biżuterii nie musi być schowany w skarbcu biżuterii, dopóki nie formalne wydarzenie. Poczuj się jak królowa i pokazać te wspaniałe prezenty z ukochaną osobą lub wzrok szmaragdowe kolczyki można zaprojektowanych dla siebie z niemal każdego stroju. Od zwykłych dżinsów dla dnia na zewnątrz lub z letniej sukience słońca na cocktail party, niestandardowe biżuteria ze szmaragdami doda prostą elegancję i wyrafinowanie do swojego zespołu. Po tym wszystkim, "Noszenie zielony", nie trzeba czekać do Dzień Świętego Patryka.

Walory Emerald Gemstone

Szmaragdy są zielony kamień, który może mieć szeroki zakres zmian wewnątrz zielony kolor palety. Są jasne i ciemne zielone wersje szmaragdów, wraz z tymi, które są wywołał różne kawałki niebieskiej kolorystyce. Wszystkie z tych odmian, że niektóre z najbardziej na świecie niezapomniany niestandardowej biżuterii jak naszyjnik wisiorek szmaragd lub szmaragd.

Często, szmaragdy pochodzą z małymi złamań, że jubilerzy wypełniają pomocą żywic lub olejów przed ich wykorzystaniem pierścieni szmaragdowe lub innych rodzajów biżuterii. Powszechnie w Kolumbii, Brazylii i Zambii, technologia ma również możliwość tworzenia szmaragdów w laboratorium. Te wersje sztuczne są często trudno znaleźć wśród dostępnych obecnie na zamówienie biżuterii na rynku. Te szmaragdy często wyglądają jak te wydobywane ze źródeł naturalnych, z tą samą fizyczne, chemiczne i właściwości optycznych. Czy są to naturalne i zrodzony w laboratorium, szmaragdy oferują genialny kolor zielony nieporównywalny z innymi kamieniami, tworząc wyrafinowany wygląd dla każdego typu konstrukcji na zamówienie biżuterii.

Mity i podania o Szmaragdy

Każdy kamień pochodzi z jego własnych mitów i legend. Szmaragdy mają dość rozróżnienie o szeroką gamę przekonań od Celtów, którzy wierzą w jego magiczne właściwości i zdolność widzenia przyszłości do Egipcjan, którzy poszukiwane szmaragdów o pomoc z płodnością i Rzymian, który dał szmaragdów na Wenus, bogini miłości.

Znając te legendy i opowieści sprawia, że ​​noszenie niestandardowy biżuterię ze szmaragdami bardziej bawić się w wielkie dzieła rozmowy. Przy wydawaniu niestandardowy design biżuterii jako prezent dla ukochanej osoby, bądź kreatywny o tym wpisywanych się mit, legendę lub która łączy się z powodu dajesz taki dar. Na przykład, jeśli jest to naszyjnik szmaragd dla bliskiej osoby na rocznicę lub na Walentynki, napisać coś o tym, jak można zobaczyć wielką przyszłość. Albo, jeśli wisiorek szmaragd nowego matki, odnoszą historię wiary Egipcjan płodności jako sposób uczcić nowe dziecko. Tworząc projekt na zamówienie Wyroby jubilerskie ze szmaragdami i dając jeden jako dar, wiedza za kamieniami dodatek specjalny i niezapomniany charakter.

Okazje do Emerald Jewelry Presents

Istnieje wiele razy, gdy projektowanie niestandardowych biżuteria, który zawiera szmaragdów to doskonały prezent. Jeśli bliskich z urodzin w maju niestandardowej biżuterii, która wykorzystuje szmaragdy sprawia, że ​​idealnie pasuje, ponieważ kamień jest birthstone w tym miesiącu. Dla tych, którzy szukają sposobu, aby zaskoczyć kogoś na Dzień Świętego Patryka lub uznania ich irlandzkiego dziedzictwa, dostosowane pierścionki z szmaragdów będzie z pewnością zachwyci.

Podkreślając każdą wyjątkową okazję, bez względu na miesiąc, jak urodziny, rocznicę, czy "tylko dlatego, że" jest to doskonała okazja, aby stworzyć projekt na zamówienie biżuterii, które przynosi "wow" z wykorzystaniem szmaragdów. Kto powiedział, że trzeba czekać na kogoś, aby tworzyć własne biżuterię ze szmaragdów w prezencie? Po tym wszystkim, nigdy nie musi być prawdziwa okazja, aby zafundować sobie kawałek niestandardowej biżuterii, takie jak naszyjnik lub wisiorek szmaragd szmaragd, aby świętować sukces osobisty lub przypomnieć sobie, że na to zasługujesz.

Czyszczenie Emerald klienta Biżuteria

Aby zachować naturalne piękno i przedłużyć żywotność ustawienia niestandardowe projektowania biżuterii za wszystkie swoje szmaragdowe niestandardowej biżuterii, trochę czasu do czyszczenia i konserwacji często go. Nie musisz zabrać swoje szmaragdowe lub inne pierścienie niestandardową biżuterię do jubilera do czyszczenia i konserwacji, ponieważ to wszystko może być wykonane w domu. Pamiętaj, aby zachować szczególną ostrożność i postępować zgodnie z poniższymi wskazówkami, aby upewnić się, że Twój szmaragd zwyczaj biżuteria musującego. Naszyjnik szmaragd szmaragd lub pierścienie należy czyścić tylko delikatnej ściereczki lub wacika, który jest wolny od kłaczków i brudu.

Należy używać tylko łagodnego detergentu i ciepłej wody na biżuterię, ponieważ każde trudne mydła lub innego rodzaju czyszczenia, wraz z ciepłą wodą, można usunąć olej ze szmaragdem, zmniejszenie jego siły i jego wartość. Płynne środki do czyszczenia biżuterii nie są zalecane do szmaragdowego niestandardowej biżuterii. Podobnie jak wiele innych kamieni szlachetnych, najlepiej jest unikać stosowania ultradźwiękowych urządzeń czyszczących.

Jak dbać o Emerald Jewelry

Bardziej niż inne rodzaje kamieni szlachetnych, biżuterii szmaragd niestandardowy należy opiekę i traktowane bardzo ostrożnie. To jest dość delikatny, o niższe oceny na skali twardości, ale nadal uważa silna w swej formie. Siła zapewnia pewną odporność na zarysowania, ale nie chroni przed złamaniem szmaragd lub nawet odpryski. To dlatego, że szmaragdy często mają małe pęknięcia już, że jeśli uderzył w odpowiednim miejscu, może spowodować kamień łatwo złamać. Pamiętaj, aby dowiedzieć się, czy szmaragdy były traktowane w oleju, który oferuje pewien stopień ochrony dla tych wspaniałych kamieni szlachetnych.

Pamiętaj swoją delikatną naturę, kiedy noszenie bransoletki pierścionek szmaragd szmaragd, lub szmaragdowy naszyjnik. Spróbuj usunąć wszystkie własne biżuterię podczas aktywnych sytuacjach, takich jak sport, ćwiczenia, czy pływanie. Noszenie kolczyki szmaragdowe, jednak jest zwykle bezpieczne przed ewentualnymi uszkodzeniami. Szmaragd niestandardowy sklep jubilerski w swoich skrzynkach lub oddzielnie od innych rodzajów biżuterii w Twoim przechowywania biżuterii w celu dalszej ochrony przed uszkodzeniem.

Gdy do rozważenia Szmaragdowców Projektowania Biżuterii na zlecenie

Szmaragdy są kamień, który można uznać za wzór na zamówienie biżuterii, ponieważ dobrze wyglądać bez względu na ustawienie i styl biżuterii, która jest używana. Młody czy stary, kto rozważa ten kamień powinien dodać niestandardowe biżuteria ze szmaragdami do listy must-have dla swojej kolekcji biżuterii.

W głębokim, pociągający kamień, szmaragdy oferują bogaty i elegancki akcent do każdego rodzaju stroju-formalne lub dorywczo, a nadają się do prostych i ozdobione motywami jak część naszyjnik szmaragd. Jako element akcent, niestandardowe biżuteria ze szmaragdami może być sposób, aby pokazać lub jako środek poprawy unikalny oświadczenia wśród wszystkich innych bardziej tradycyjnych kamień-zdobi niestandardowej biżuterii. Dodawanie szmaragd do ozdob jak naszyjnik szmaragd jest to dobry sposób, aby pokazać swoje dziedzictwo lub rodzinny, a także sprawiają, że odważne stwierdzenie przez włączenie ciemno zabarwiony kamień jako dodatek do sukni lub w dyskretnym kolorze.