grsail.com

Jeść, aby nie zasnąć

Jeść, aby nie zasnąć


Jeść, aby nie zasnąć jest jeden sposób, aby utrzymać zubożony poziom energii. Ludzkie ciało zbiorów energii z dwóch źródeł: spanie i jedzenie. Jeśli nie wyspać, można dotrzeć do używek (kawa) i cukru (słodkie żywności), czasami dwa są bardzo słodkie mieszały się kawy, herbaty lub sody.

O jedzenie, aby nie zasnąć

Jeśli nie masz wystarczającej ilości snu w nocy, to mają tendencję do przejadania się szczególnie, jeśli polegać na żywności z ciężkimi cukrów. Cukier może dać szybki energii, ale spowoduje to jeszcze większe katastrofy, które mogą mieć ci dotarcie na więcej. Spożywanie, że wiele pustych kalorii może spowodować inne problemy zdrowotne, w tym dyskomfort nadwagi. Wiele diet zaleca się uzyskanie dużo snu jako część ich planu na sukces. Przez uzyskanie regularnego snu, zmniejsza potrzebę jedzenia, aby nie zasnąć.

Studenci, młodzi rodzice, a nawet pracownicy pracujący długie godziny będzie domagał się, aby ich granice. To w tym czasie, że apetyt zacznie rosnąć, będziesz jeść więcej, ponieważ organizm potrzebuje więcej energii, a jeśli nie można uzyskać poprzez spania, a następnie będzie się to przez jedzenie. Jeśli musisz jeść, wybrać świeże owoce porównaniu nabiał, indyka lub pełnoziarniste. Świeże owoce będą nawilżają i udzieli Państwu naturalnej energii, która jest lepsza niż pobyt sposobem na jawie jedzenia czekolady.

Unikać kompensacyjnych

Jeśli jeść, aby nie zasnąć, dodać zbyt wiele kalorii w diecie. Zmęczone ciało będzie walczyć, aby zrekompensować utracone snu. Niestety, kiedy tracisz sen, masz tendencję do unikania wykonywania co oznacza wszystkie dodatkowe kalorie, dodaj tylko na funtów na kilka cennych minut energii. Najlepszym sposobem na uniknięcie kompensacyjnych regularnie spać, a gdy sen jest zmniejszone lub przerwane, aby pozytywne wybór jedzenia, aby nie zasnąć, a nie jeść ciężkich cukry.

Jak jeść, aby nie zasnąć

Jeśli musisz jeść, aby nie zasnąć lub pomóc zasnąć, to nauczyć się pozytywnych wyborów. Jedzenie owoców jest świetnym sposobem na dostarczenie organizmowi cukru, wody i błonnika - wszystkie źródła energii naturalnej i łatwo trawione dodając kilka kalorii. Inne opcje pobytu na jawie to:

  • Guma do żucia - Guma do żucia może wydawać się nie myślenia, ale guma do żucia bez cukru coś daje swoje usta do czynienia, powoduje, że usta się ślinić i może zwiększyć skupienia przez odwróceniu uwagi od potrzeby jedzenia. To nie jest wielka miarą pobytu na jawie, ale mogę pomóc zażegnać potrzebę jedzenia, dopóki masz coś zdrowego do schrupać.
  • Pij wodę. Lodowatej wody może mieć efekt usztywniający na ciele, budząc go i kopać uruchomieniem trawienia, aby ogrzać wodę. Pragnienie może być mylnie interpretowane jako głód, wypełniając żołądek wodą może osłabnąć głodu na pewien czas, pomaga się obudzić, i jest całkowicie kalorii darmo.
  • Napoje energetyczne - W najgorszym, napój energetyczny może dać tylko tyle oomph do wykonania swoich zadań, dzięki czemu można dostać się do spotkania, zrobić zakupy się zakończyć ten projekt lub. Najważniejsze jest, aby nie polegać na napoje energetyczne jako stałe źródło, idź do swobodnego różnych cukru i jak najlepiej, aby uzyskać dobry sen tak szybko, jak to możliwe.


Dowiedz się więcej na temat zdrowych nawyków żywieniowych w diecie Zakład Logiki Stosowanej, pamiętam, że jedzenie jest jedną z dwóch źródeł energii, i trochę się przespać.